Малко объркан
Добър вечер. Искам да споделя нещо, което ми се случи преди няколко дни и искам да изразите мнения и ако може АДЕКВАТНИ съвети, ще съм ви благодарен. Та, както казах, преди няколко дни мой приятел ми писа, че има нужда от помощ и ме попита дали съм съгласен да помогна, отговорих, че няма проблем. Отидох сутринта на работа и когато влязох в сградата видях, че там има едно момиче, което преди никога не съм виждал, а познавам майка й и тя (майка й) е изключително готин човек. Та, почнахме работа и понеже всички сме на едно място, дъщеря й не спря да ми хвърля погледи, аз също го правех, като задържах моите очи в нейните, някой път с усмивка, друг път без и понеже аз работех с друго момиче на нея явно й стана някак неприятно и усетих, че се ядоса (поне така мисля аз, съдейки по държанието й). На почивката ни седнахме да хапнем и тогава разбрах, че си има приятел. И понеже аз не съм човек, който обича да разваля чужди взаимоотношения, реших просто да я игнорирам, но си признавам, че когато тя не гледаше към мен, аз гледах към нея, за да видя реакциите й и съдейки по тях не й беше приятно, че не се споглеждаме както в началото, сякаш беше ядосана или нервна. Исках да я питам за фейсбук или да разменим телефонни номера, но се отказах, когато разбрах, че е обвързана, а тя е изключително сладко и красиво момиче. Та, бих искал мнения главно от женската аудитория и когато казвам ЖЕНСКАТА, нямам в предвид мъже да ми се правят на жени, щото такива за мен са мека китка, пък и ги усещам веднага дали е писано от жена или мъж. Благодаря ви. :)

Коментари

1.   Момичето има приятел, не съпруг. Не се знае и колко хубави отношения имат. Пробвай се.

2.   Не се занимавай. Шарят и очите. Представи си, че си във връзка с тази и тя мята погледи на всеки.

4.   Здрава психически жена със сигурност няма да гледа "ядосано" непознат мъж, защото той работи с друга жена.
Не си превеждаш правилно поведението и.
По-скоро ако е имало някакъв намек или подобие на "яд" да е било вид предупреждение "с мен не" особено щом се познавате отпреди с майката. Намесвам майката защото ако се държиш по-свободно с всички жени или поне, които предизвикват мъжки интерес в теб, ако ти се носи име на пробва навсякъде, вече ще е предупредена от майката.
Това, разбира се само по твоите обяснения, не съм я виждала с очите си все пак, може и да греша, но това е с което свързвам.
Все пак с малко време сам ще видиш и се увериш6дали има вероятност за нещо повече от колегиални отношения, но със сигурност не те е гледала с яд.

5.   Направо нищо не разбрах. Къде изчезна приятелят ти в цялата случка? Въпросното момиче колежка ли му е, позната? Защото според мен той ти е връзката. Кажи му, че си я харесал, но не е било нито времето, нито мястото да предприемаш нещо. И ако може да ти съдейства. Нещата не са толкова сложни, колкото обичаме да ги правим. Имала приятел - ами те може да са от две седмици заедно, може и да не се разбират, но все още да не са се разделили окончателно. За да те заглежда със сигурност нещо у теб е привлякло вниманието ѝ.

6.   Жена се краде. И аз съм обвързана, че даже с брак и с две деца и един човек разведен даде заявка, че иска сериозни взаимоотношения с мен. И аз ги искам и то колко, но той се отдръпна. Съжалявам, че не бяхме по- смели, когато се държахме прегърнати да се целунем. В прегръдките на никой не се бях чувствала така, но го приех, като прощална прегръдка... Само да имаше малко смелост да ме открадне.

7.   Действай, ти гониш твоето, но ако те приеме, силно се замисли дали е сериозна, щом докато е във връзка, хвърля погледи другаде и имай очаквания и с теб да го направи. Това е моето мнение. Успех.

8.   Чак и изисквания има, кой да му отговарял. Моя съвет е да се пробваш и дано приятелят и е достатъчно луд, за да те излекува. Тогава ще видиш едни погледи.

9.   От автора до номер 4 - Аз се държа приятелски към всеки. Колкото до това дали майка й й е казала нещо, не мога да си кривя душата и да кажа, че е така. Колкото до това дали ми се носи “име”, НЕ, в никакъв случай, не е ставало и няма да стане, защото си имам нещо, наречено МЪЖКО достойнство и морал! Майка й е изключително готин и добър човек, познавам я от преди, но не мога да кажа дали всъщност двете са си говорили нещо за мен и ако да, дали е било лошо или хубаво.

П. С. Благодаря за коментарите и мненията ви до момента. Оценявам го. :)

10.   От автора до номер 8 - Ако иска да се пробва, да каже къде и кога и да видим кой-кого ще излекува! Мен не ме бърка грам какъв е и кой е, не ми дреме! Колкото до “изискванията ми”, имам ги, защото не съм “жена” в мъжка кожа като теб и не знам какво точно мисли момичето, за това искам повечето от коментиращите да са от женската аудитория! Обаче ти тва няма как да го разбереш, защото още не си “узрял” умствено. Бих ти дал съвет да прочетеш отново какво съм писал в темата си, защото аз лично не видях да съм писал, че съм тръгнал да флиртувам с нея, точно обратното! ;)

11.   Авторе (9) пробвай с шега в стил "като ме погледнеш, на субтитри-то ми излиза--да, може да пием по 1 кафе след работа" или каквото ти е в стила, но с усмивка "различна" от усмивките към други.
Хем неангажиращо, хем насочващо все пак. Ако каже за приятелят, ще е границата която ще сложи, но пак с усмивка можеш да се измъкнеш със следваща шега "ами покани и него и майка си, аз ще си говоря с бъдещата тъща"

Н 4