Без да искам спах със сестрата на приятелката ми
Здравейте, от около година имам приятелка и си допадаме много и се обичаме. Срещали сме се няколко пъти със семействата си и аз разбрах, че тя има сестра близначка. Буквално двойник. Запознахме се и до там. Наскоро въпросната започна да идва вкъщи и ги различавах най-малкото по облеклото. Но един ден като се прибирах от работа точно преди да отворя вратата на жилището ми отвори приятелката ми с огромна усмивка и ми каза тъкмо за теб си мислех. Беше облечена в стандартните си домашни дрехи.
Влязох оставих си торбата и изведнъж ме хвана откъм гърба и започна да ме целува жестоко, това е нормално за нас в началото сме го правили, наскоро не, и помислих че пак иска да си върнем първоначалния ритъм. И логично и аз и отвърнах. Натискахме се тя сложи ръката ми между краката си и след известно време я вдигнах на ръце и отидохме в спалнята. Там получих най-най-най-добрата френска правена някога. След това един час невероятен секс и двамата свършихме поне два пъти. Седнахме един до друг и тя ме пита: знаеш ли коя съм, при което аз и отвърнах да приятелката ми, а тя ми каза не аз съм сестра и'. Изпаднах в абсолютен шок и я питах защо го е направила, а тя ми каза, че отдавна изпитва влечение към мен и понеже не съм и отвръщал, тя щяла да вземе насила каквото и трябвало. Поговорихме, разбрахме се да остане между нас и ми каза по какво да ги познавам. Тази, която ме "изнасили" има родилен белег на петата, а моята приятелка не. Пред дилема съм, изпитвам вина, че не съм разбрал да кажа ли на приятелката си, не знам как ще реагира може да иска да се разделим, а всичко е перфектно между нас?

Коментари

1.   Много неприятно човече.
Бих ти казал аз как бих постъпил. Бих й споделил и бих и разказал цалата история ( без поддробностите в леглото ).
Това би ме тормозило и не бих живял с подобна тайна.
Дано разбере ситуацията.

2.   Кое е перфектното между вас? Че си подлец? За една година толкова не запомни коя коя е.
Не можа ли по гласа да разбереш? Маниери, изрази? Или щом те млясна, ти е без значение коя е?

3.   Като видиш подобна измислица, се замисляш колко голям процент от народа е с психични заболявания

6.   Фейк…и родилния белег, който едната сестра има, а другата не, типичния сюжет от филмите.

7.   Като се събуди, какво стана?

8.   Добре е скалъпена измислицата, ама мен не може да ме излъжеш. xD

Гаро

9.   Тази измислена история не ме възбуди. Следващия път се постарай повече.

10.   Измислена история.

13.   Ами явно са го правили и преди, няма да си единствения с който са постъпили така.
Кажи и виж реакциятя й, в случая ти си подведеният и си играят те с теб. Мисли за себе си, ако останеш с приятелката си и сестра й близначка пак реши да те използва брутално какво ще правиш?
За мен е логична раздяла и по-далеч от сестри близначки.
Играят си с теб, недопускай двойна езда и за твоя сметка.
Хумористично звучи, но си е използване.

14.   Авторе, в лявата колона на сайта има раздел измислени истории - другият път като пишеш нещо такова - сложи я в него!

Иначе като съвет, ако някой влезе в подобна драма - да се разделя с тази жена, като й разкаже, разбира се, за изпълнението на сестра й!

15.   Тотално измислена история. Чак обидно наивен сюжет.

16.   В гимназията в нашият клас имаше две близначки. Симпатични момичета, леко спортен тип, малко по-набити, добри приятелчета, добри бегачки на 100 метра. Толкова си приличаха, че никога не ги различавах, само една тяхна приятелка ги различаваше. Винаги ходеха еднакво облечени извън училище. Е, в училище всички момичета бяха с черни престилки от лъскава материя и бели якички. Аз съм от онова поколение, определяно като бумари. Даже когато съм ходил в тях, не съм ги различавал. Решаваме задачи, излизат да правят какао, едната влиза, ама коя е никаква представа. Някак се получаваше конфузно да се обърнеш към едната, а тя да се окаже другата, та затова повечето като мен, използваха обръщението "близне". Така, че такива случки с объркването според мен са съвсем реални. Даже се носеха слухове, че едната се подготвя по едни предмети, а другата по други и която да изпитват става тази, която се е подготвила по този предмет. Е, това беше до момента когато, започнаха и двете да изпитват, една след друга. Иначе с реалната ми, истинска балдъза съм също имал занимателни случки. Веднъж при един от пред-новогодишните купони, повечето колеги решиха да го празнуваме в "Родина". Е, аз исках и още една -две колежки, "Ропотамо", "Плиска", "София", "Берлин", по- близо са до нас, но бяхме малцинство. купона върви, огромна зала, рок парчета в микс с блусове и изведнъж както си танцим блусчето с една колежка виждам една вдигната ръка и егати изненадата, моята балдъза. Отивам при тях, а те почти всичките млади жени, балдъзата става прегръща ме, целуваме, другите гледат както нейните колежки, така и с отворена уста моите колеги. Отивам, обяснявам, че това е моята балдъза, да ама саркастични коментари, че това е някаква моя приятелка. Обяснявам, че не аз съм искал този ресторант, ама кои те слуша. Тези, които познават съпругата ми, ме репликират, че съпругата ми е светла шатенка, а балдъзата е руса. Е, щом ще я играем тази игра, то и аз я мога. Сядам до балдъзата и установих, че тяхното меню е подбрано с повече вкус и баланс. Дисководещите подкарват блусове, аз с балдъзата, а около мен колеги с колежки се въртят. Така и така ме подозират, та казвам на балдъзата по-плътно притиснати, да шепне нещо с нежен поглед в ухото ми, та ако ще и да ме псува. Тръгваме си задно с такси, похвалвам се в къщи за случката на съпругата ми, а на другият ден в института, вече бях като мъченик, само където не ме разпънаха. Как така с нея, прибрах ли се изобщо в къщи и в колко часа и т. н., и т. н. Казваш истината не ти вярват, лъжеш и пак не ти вярват, а това е добре в някои случаи. Даже като гимназистка балдъзата беше обвинена от класната си, че ходила с големи момчета. А аз вече инженер и някак я срещнах на улицата, та вървим, тя ме хванала под ръка, хлъзгаво, говорим си, а класната И от СМГ-то, ни видяла и разбира се действа първосигнално, обявява ме за нейн приятел. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   Ми ти си готов сценарист за порно индустрията, помисли да се развиваш в тази посока.