Добра идея ли е плана ми
Жена ми ме замени с друг по-недостоен мъж, който изобщо не е по-добър от мен. Не мога да й простя това. Искам хората да останат с лошо мнение за нея. Въпросът ми е според вас добра идея ли е да излъжа, че съм в болница с опасност за живота, заради нейната постъпка? Моля за различни гледни точки.

Коментари

1.   Не, като те питат нещо за нея кажи че е била суха в секса, не може да готви и чисти, скучна е инечистоплътна и си си намерил по-млада. Ще те смятат за смотан, ако си се разболял заради нея. Радваш се, че те е зарязала и така...

2.   Какво ще постигнеш с това? След като те е зарязала, затваряш вратата и продължаваш напред.

3.   Не, не е добра идея. Постъпката ти няма да бъде на мъж, какъвто твърдиш, че си, а на пут*о. Един сериозен мъж никога не накърнява достойнството на една жена, каквото и да е извършила тя. Също така един мъж никога не се изкарва жертва, каквато искаш да се изкараш ти. Това е изключително ниско падение. Да не говорим, че една лъжа никога не остава без последствия. Ако извършиш тази постъпка, то ще станеш наистина по-недостоен от онзи мъж. Всъщност като ти прочетох мисленето разбирам защо жена ти те е заменила. Наистина днес много хленчовци са се навъдили. Сериозните стойностни мъже не мислят по този начин, не хленчат, не се жалват и оплакват, не накърняват достойнството на другия, отговорни са, доказват се в живота, а когато паднат, ще станат и продължат напред. В 21 век обаче рядко се срещат подобни екземпляри.
Ж34

4.   Не. Тъжно е и подлярско.
Да те съжалява ли искаш? Да реве и да припада? Искаш да предизвикаш съдбата.

5.   Не се дръж като палячо й бъди мъж. Знам че е тежко и гадна постъпка, обаче имай чест и самоуважение. Покажи й грешката която е допуснала

6.   По-глупаво нещо не съм чувала.

7.   Изобщо не се занимавай да лъжеш или даже да мислиш за нея.
Колкото по-бързо забравиш, че някога е съществувала, толкова по-добре за теб самия.

8.   Ама че си зъл и отмъстителен. Остави я жената да си живее живота. Щом си е тръгнала, значи за нея ти не ставаш. Какво ще постигнеш, обяснявайки се на хората и лъжейки, за да те съжаляват!? Не е мъжко поведение това. Отървала се е жената.

9.   Ясно защо те е заменила...
Прави каквито интриги и измислици си искаш, по-жалък ще ставаш, по-мъж НЕ.

10.   Ти си пълен психопат

11.   Замисли се, че чуваш, че някой познат е в болница с опасност за живота, защото се е разделил с жена си. Кажи честно как ще реагираш. Ще идеш да ѝ търсиш сметка, да се караш с нея, да я съдиш ли какво? Или ще ти влезе през едното ухо и ще излезе от другото? Най - много да си кажеш, че тая жена не е стока и да съжалиш този, който е в болница.
Само си помисли, когато ти излезе лъжата наяве кой ще е за смях. Тя или ти.
Виж, знам какво е да те наранят. Да те сринат със земята. Разбирам те до болка. Разликата е там, че аз наистина се разболях от нерви. И не стига психическата травма, ами и физически вече година не мога напълно да се излекувам. През същото това време, в което аз не можех да си стоя в кожата, той си го раздаваше на живот човека. И все още е така. И аз исках да страда, щом мен ме накара да страдам. Да му се върне тъпкано. Не си струва, драги, не си струва. Дай си време и си избивай енергията я във фитнес, я в нещо друго. С времето става една идея по-леко, обещавам ти.
В природата нищо не се губи. Всичко се връща под някаква форма. Но за тази работа си има Бог. Просто не ставай жалък. Защото точно по този начин ще изглеждаш, ако тръгнеш да ги правиш тези неща. Не ми се обиждай, това е истината. Минала съм го.

12.   Не, ще станеш жалък в очите на хората.

13.   Добра идея е. Ако си инфантил.

14.   От човек минал през такова нещо:

Не, не е добра идея!

Лъжата е дяволско качество! Човек винаги трябва да е честен и почтен и да говори истината и да върши добри дела!

Разбирам, че се чувстваш наранен, но човек - какво значение има за какъв мъж те е заменила? - ако е супер красавец като Ален Делон като млад - по добре ли ще ти стане? Или ако е някой богаташ?

Няма никакво значение за какъв мъж те е заменила!

Просто трябва да го преодолееш и да продължиш напред!

За целта преставаш да мислиш за нея и да приемаш помисли за нея! Ако ти дойде такъв помисъл - веднага го прогонваш! Ако ти е много трудно - се помолваш на Бог да ти помогне!

Аз минах през подобно нещо, а имахме и деца...

Но решението не е да я спираш и да се мъчиш да си я върнеш! А решението е да не мислиш повече за нея и да я забравиш!

Аз, с Божията помощ, успях да го направя и след 10 години се запознах с прекрасна и подходяща за мен жена и се оженихме и си създадохме чудесно семейство и слава на Бога и досега вече доста фодини сме заедно, обичаме, уважаваме се и живем в мир, разбирателство и любов.

Така, че всяко зло - за добро! Това е правилното разсъждение в този случай!

15.   Страхотна идея!

16.   Глупава идея. Съдейки по нея, май с право те е напуснала.

17.   А защо той е недостоен? Ти как си достоен?
Давай, изброй качествата ви и да сравним.

20.   До 17- той е с 6 години по-млад от мен.

21.   Добре, че се е отървава. Звучиш като отчаян и жалък тип.

22.   Хахахаха

Иди на психиатър ако сериозно мислиш да направиш подобна ГЛУПОСТ.

Жената не те обича. Приеми този факт и се дръж като мъж на място, а не като разглезен пикльо. Всички сме били или ще бъдем зарязаните на някой етап от нашия живот. Не си ти първият.

23.   Добра идея... ако искаш да влезеш в затвора за клевета и психически тормоз. Ако го направиш на мен или моя близка, директно ще те съсипя в съда и ще ти се прииска никога да не се беше раждал. :) Утайки като теб реално и не би трябвало да съществуват - не си нормален да мислиш подобни неща.

24.   До номер 23. Кой кого тормози. Не е ли възможно тя да наранява него и заради това той да иска това.

25.   И какво ще постигнеш? Поне малко достойнство нямаш ли? Дръж се на положение. Истината ще излезе наяве и ти ще станеш за смях.