Той мълчи за чувствата си към мен
Имаме виртуална връзка от няколко години. Срещнахме се в приложение, което и двамата много харесваме и стъпка по стъпка започнахме да се опознаваме. Така неусетно между нас се зародиха взаимни чувства. Всичко продължи няколко години докато в един момент той започна леко да охладнява и да търси компанията на други жени в същото приложение. Един ден просто видях, че той поддържа флирт с друга жена и без много приказки го премахнах за да не го виждам повече там. Той изпадна в депресия, чувстваше се много зле и намери начин да се свърже с мен. Тогава го попитах какво същност изпитва към мен, какви са му истинските чувства и има ли смисъл да продължим напред. Той отговори “ Наистина не ти трябва да знаеш” Въпреки това реших да дам отново шанс и се “сдобрихме” въпреки, че усещах студенина и резервираност в него. Писахме си, но беше същото…той още не може да ми прости, че съм се отказала от него. Чувствам го отдръпнат и като, че ли охладнял въпреки, че продължаваме комуникация. Напоследък отново има интерес към други жени и отново се наложи да питам дали е приключил емоционално с мен, а той отново избягва въпроса. Имахме и първия сериозен скандал заради това и пак не отговори. Защо мълчи? Дали да прекратя комуникацията с него завинаги?

Коментари

1.   Мълчи, защото няма чувства. Ти си някоя по ред резерва. Щом и е задявал други, значи няма нищо към теб.

2.   Според мен имате нужда от виртуален секс за сдобряване. Поне това в реалния живот работи. Съветът ми е да опитате, нищо не губите.

3.   Занимавате се с глупости! "Виртуална връзка"...
Хората създават връзки, за да живеят заедно и да създават и гледат деца, а не за да си "пишат" по някакви приложения!

4.   Я изтрии това приложение и ела в реалността. Това виртуално запознанство е илюзия за всички.

5.   Какви чувства? !

Това твоето е илюзия. Събуди се!

Ако на него му пукаше изобщо за теб щеше да те покани на среща и нямаше да се вълнува от други жени!

Това е типичен представител на мъжете "играчи", които освен да баламосват един куп жени, с които да си помпат тъпото и ограничено его друго не могат. А всъщност и да ги вкарват една по една в леглото, като почват от най-лесната. Някои остават и в резервите ей така, за собствен кеф или само ако са крайно изпаднали биха действали.

Те са в съзвучие на жените "кифли", които освен да се снимат постоянно, да си обработват фалшивите образи и да пускат копирани и тъпи лафове друго не могат. Техният живот се върти около това колко лайка имат и колко мъже-шарани им гледат измислените животи. Колко жалко и ограничено същество трябва да си, за да си пускаш снимките от фитнеса, от банята, от кухнята, от плажа. Да ходиш на спорт само по една причина, за да пускаш снимки, за да те харесват някакви мазни чичаци..

6.   Ама как няколко години виртуална връзка. То това не е зръзка. Той може да се пише с още 10. Даже секс не сте правили още. Излез от тази илюзия

7.   Виртуална връзка ха-ха.

8.   "Виртуална връзка"? !? Даваш ли си сметка че изобщо не познаваш този човек? Тия приложения съвсем ви изпиха мозъците. Подавай молба за виртуален развод и взимай попечтителството над виртуалното ви бебе. Друг съвет не мога да т дам.

9.   И някъде около пенсия може и да се срещнете на живо...
Пък де да знам, може тия виртуалните "влъзки" да са вече норма и така да си карате.

10.   И всичко това виртуално? Нещо не разбирам, защо просто не се виждате на живо и или ще се получи, или не.
Аз лично тези приложения ги ползвам само за да стигна до среща. След няколко изречения съм поканил жената на кафе и там се вижда допадаме ли си и ще излезем ли пак.
Не си губя времето да си чатя с месеци и не виждам смисъл в това. Живата комуникация за мен е несравнимо по-пълноценна.

11.   Хубаво е да го питаш, така ще знаеш отговора, но искаи задълбочаване на отношенията и реално опознаване в подходящ момент, това е решението.

12.   Абе, я се осъзнай, каква виртуална връзка, че и с години, какви 5 лева??? Познавам много двойки, запознали се в интернет, обаче за първи път чувам за виртуална връзка. Ако няма шанс едно запознанство да прерасне в нещо реално, си е чиста загуба на време в емоционален план. С моя мъж също се запознахме онлайн, той беше и в друга държава, но първата ни среща беше месец и половина по-късно. Какви признания очакваш от човек, с който реално само сте си писали? Повечето мъже не са такива емоционални създания като жените, че да се обясняват в любов под път и над път.

13.   Хората никога не крием чувствата си. Едни ги показват с думи, други с действия. Има мъже, които всеки ден се обясняват в любов и такива, които за 20-30 години един път не казват "Обичам те! ", обаче винаги можеш да разчиташ на тях за всичко, обаче и двата типа мъже имат реални връзки! Щом нищо не ти казва и толкова време не е предприел действия за нещо повече, на този етап, той не крие чувствата си, а просто ги няма.