Внезапно влечение само към много млади момчета
Жена наближаваща 30 съм. Когато бях на 20, харесвах и се занимавах само с по-големи мъже на по 30 и няколко и дори на 40 години. Връстниците ми изобщо не ме интересуваха, и за мен един мъж ставаше мъж чак след 30. Привличаше ме в тях това, че имат опит (житейски и сексуален), че знаят какво да говорят на жените и с тях е по-интересно (уж), и причини от този род, а 20-годишните за мен бяха незрели и деца. Имах няколко връзки със зрели мъже, към които подходих много сериозно, но все попадах на страшни манипулатори, комплексари, злобни нарцисисти - на хора, които ми нанесоха множество травми и ме нараниха. Както и да е. От известно време забелязвам нещо, което става в мен. Харесвам и заглеждам само много млади момченца, дори тийнейджъри, или на такива около 20-годишна възраст най-много. Привлича ме в тях младостта и красотата им, това колко са чисти и свежестта им, това, че са много по-романтични от мъже на 40 години, които доста често са извратени и мръсни и доста гнусни, и са станали цинични от живота. Вече гледам на такива с погнуса и тотално сексуално безразличие. Всичко, което съм считала за предимство в тях, сега за мен е недъг и недостатък. За мен са амортизирани, изхабени, извратени и отблъскващи. Не бих си легнала, нито имам желание да докосна нормален зрял мъж. Даже и да видя някой мъж, който е симпатичен, започвам да си фантазирам как е изглеждал на 15-19. Не съм педофил в никакъв случай според мен, защото не харесвам деца, въпреки, че намирам някои инфантилни и "детски" черти в момчетата, за които говоря за много привлекателни. Даже това, че още им излизат младежки пъпки е очарователно. Възможно ли е да се превръщам в педофил, или това е някакъв отговор на травма, причинена от изродите, на които попадах и са ме наранили. В интернет пространството съм виждала много травмирани и наранени жени, които са станали мъжемразки и всичките изглеждат много огорчени. Аз не мразя мъжете, просто изпитвам безразличие и погнуса към тях, и нулево сексуално привличане към тях.

Коментари

1.   Нещо не си наред с психиката, пък не знам педофилка ли си или не.
Така става, когато не са те ч*Кали както трябва!

2.   Това е майчински инстинкт. Явно още нямаш деца, а ти минава времето, за това и обръщаш внимание на децата. Пробвай се поживееш с някой 20 годишен и ще разбереш, че за него ще си "мамчето" - ще трябва да го глезиш и гледаш както е правила майка му.

3.   Ами и ти си се амортизирала и изхабила от батковци и чичовци. Минало ти е времето за 20-годишните. Като не ти харесват хора на твоята възраст, стой си сама.

4.   Не падай с под 18 г!

5.   По принцип най-здравословно и за мъжа, и за жената, е да имат влечение към свои връстници. Такива хора са на една вълна, на едно ниво на развитие, не се използват и травмират взаимно. Допускам разлика до пет години.

6.   При доста жени на твоите години е така. А момичетата до 25 г са като скали, трудно пускат и искат много игра... а с дамите след 30 г на първа среща секс. Даже имах кратка афера с женена жена с дете на 35г, аз съм на 23г.

7.   Е то мъжете стават цинични точно заради такива като тебе.
Като спиш с 20 годишния и го зарежеш след 2 месеца, щото е балъче и той ще види откъде духа вятърът.

8.   Жена съм, на 30 години, и не намирам за нормално това твое предпочитание. Честно казано, педофилско ми се струва да ти харесват момченца на 18-20 години. За мен под 25 са деца, тийнейджъри. Според мен имаш някаква травма породена именно от връзките ти с по-възрастни мъже.

9.   Да се чете: амортизирана, изхабена, извратена и отблъскваща жена, търси млади, красиви, чисти и свежи момчета върху които да си избива комплекса на Електра.

"Аз не мразя мъжете, просто изпитвам" купища лоши чувства, които приписвам от себе си на тях, за да не поемам отговорността, че проблема и извора на всички тези лоши чувства съм аз, една недорасла жена, неспособна да бъде майка.

10.   Имаш сериозен проблем!
Лекувай се

11.   Има качествени мъже, търси такъв за връзка, това е решението.

12.   Авторке, друга жена в своите късни 20 съм, наблюдавам същото.
В търсене на зрялост, сигурност и развити интелект и харектер сред малко по-зрели мъже от мен в началото на 20 си години, осъзнах, че в 90% от случаите всъщност става дума за много добре маскиран инфантилизъм, лъжи, тежки комплекси и позьорщина.

В търсене на сериозна връзка с цел брак все повече обръщам внимание на мъже, хайде не чак на 19, но между 23-25 примерно, в зависимост от физиката, съм заглеждала и на 20.

Не смятам обаче, че е твърде разумно и в тази посока да е голяма разликата.

Смятам, че след осъзнаването на истината до голяма степен за повечето мъже над 35 и към 40, които ти цитират Ницше, за да ти обяснят защо не са успели в живота и никоя жена не ги иска, е нормално да ти се сторят по-необремените млади момчета с лекота в душата и силни тела (което при мъжете към 40те започва да е проблем) като по-интересни, спокойни и мили.

Съветът ми може би би бил да търсиш някакъв здравословен баланс.

13.   Аз бях с такава, Бях на 23, а тя почти на 30. Еми в коментарите са абсолютно прави. Не беше наред с главата, в последствие разбрах и колко мъже са я минали преди мен, а след мен сигурно още толко.
Хващаше си само млади, щото тия на нейната възраст никой не я искаше за нищо сериозно. При младите номерата минават, минава за изкусителна жена, докато по-големите не може да ги манипулира.
Ако беше млад и с пари... тогава вече за нея е истински удар.

14.   Когато пишеш истории бъди откровенна а не да измисляш глупости които от 100 киломенра си личи че са лъжливи. Жена наближаваща 30 г. ти сериозно ли говориш.

15.   Ех, ако преди няколко години когато бях 20 годишен ми бе паднала такава жена като теб, малеее. Мечтаех си за такава, а и много други млади момчета също си мечтаят. Момичетата на по 20 трудно пускат на връстници, те винаги си търсят батковци на по 25-30-35, които имат вече работа, пари, кариера, бизнеси, за да могат да ги водят по почивки и ресторанти. Затова много млади момчета стоят сами, има млади мъже на по 25, които никога не са правили секс. Трябва да има повече такива жени като теб, които да помагат за разчупването на тези момчета, да ги образоват, да ги научат на това и онова, та след време когато срещнат момичето с което искат да създадат сериозна връзка, да не го изпуснат, а да знаят какво правят, да са уверени, да имат сексуален опит. Не ги слушай другите писали тук. Коментарите са от незадоволени тетки на 40 години, които тайно си мечтаят за млади мъже и завиждат, че ти можеш да си ги позволиш.

16.   Обаче ако мъж беше написал същото щяха да го поздравяват сякащ е открил топлата вода. Авторке нямаш 30, а звучиш сякаш си на 50. 5-6 години в съвременния свят са нищо. Или темата е фейк, или маистина имаш проблеми

17.   Е не ни мразиш, ама де факто ни мразиш... :D
Много хора го казват, ама да го кажа и аз. Тези мъже са били твои избори. Иначе към педофил го караш, да, макар че за жена педофил не съм чувал, сигурно има. Аз по-скоро бих се изкефил ако се възползва от мен, вместо обратното. Т. е. навремето бих, вече съм минал в графа "гнусни" ;)

18.   17, тези мъже са били изкусни лъжци и манипулатори, каквито насилниците и нарцисистите винаги са. Не е моя вината, че те са били такива и са злоупотребили с мен, с чувствата и чистотата ми. Става дума за сериозни мъже със сериозни професии, които са ми обещавали едно, а впоследствие се е оказвало, че са съвсем други хора. Както дамата по-горе много добре каза: "добре прикрит инфантилизъм". Срещала съм млади момчета, които са много по-зрели в мисленето и поведението си от тези "зрелите", които са зрели само на години.
Някой спомена нещо за майки - не всеки иска да има деца.
Дори не съм казала, че ще извърша нещо и реално ще се опитам да бъда с такова момче. Дори съм блокирала тийнейджъри, които са ми пишели и не отговарям на някои много привлекателни млади момчета, които ми пишат. Което не променя факта, че намирам такива за безкрайно привлекателни.

19.   И аз се заглеждам по младите момичета.

20.   Хормоналните ниво при жената са най-високи при жените на 32-33, а при мъжете на 20, затова се получава такова разминаване. На 20 не си била толкова сексуална и затова си си падала по 30 годишните, защото при мъжете е обратното. На 20 са в пика си и след 30 той намалява. Нищо странно не виждам. Секс влечение.

21.   Прочетох мнението на авторката и силно ме впечатли израза:" Даже това, че още им излизат младежки пъпки е очарователно. "Само това не, много Ви моля, не така. Нямате си представа каква психическа травма е да си пъпчив. Изпитал съм го на собствен гръб и ме направи някакъв комплексар, че е нещо като съвременен вариант на Квазимодо. Да не смятат, че е очарователно да ти е зачервено лицето и да приличаш на корнишон само където не си зелен. Тук не съм съгласен, ще кажа, че е отвратително да е човек пъпчив, не знаете какво му е вътре в него като емоции.. Бях слабо, но атлетично момче с широки кокалести рамена или както казваше майка ми, рамената са ти като окачалки, ребрата са ти като клавиши на акордеон, корема ти е толкова хлътнал, че може да си броиш прешлените на гръбначният стълб, само кожа и кости и жили си. Не смеех да говоря лице в лице с момиче, гледах в краката си и не смеех да вдигна поглед. През междучасията се криех на последният чин, за да не ме гледат. Тренирах джудо, защото тогава малко момичета го тренираха. Говорех само със съседското момиче, дъщеря на генерал от службите, по-малка от мен, но някак по-зряла. Понякога с нея ходехме заедно на кино, беше ми като сестра понякога с много смущение и разказвах за проблемите си. Също с едно момиче от класът и то си имаше своите проблеми, а тя ми беше момичето на бала, на който отидох с много увещания и молби. Иначе бях отличник, не пълен, но с изявени наклонности по физика, химия, математика, история, география. И това пъпчасване продължи повече от три години, чак някъде пролетта преди завършване, започна малко да се изчиства лицето ми. А Вие ми казвате какво очарование е да си пъпчив, това нанася психически травми, за дълъг период от време. Добре, че не ми останаха дълбоки белези, само тук там по слепите очи някакви драскотини. Даже години по късно колежките ми казваха, че ми придават интересен, артистичен и мъжествен вид, но къде бяха да ми го кажат когато бях като корнишон. Този проблем беше кошмар тогава да мен, а не очарование. Може това беше и причината да съм по смирен и затворен, банално сиво ежедневие училище, учене, джудо, четене на книги на всякаква тематика, понякога правене на записи на хубавата уредба на съседското момиче, онова с бащата генерал. След училище тогава така се кандидатстваше, приеха ме на две места, Физико-математическия /тогава/ -астрофизика и ВМЕИ"Ленин"-факултет радио-електроника. Е, станах инженер. Не знам дали е случайност, но първата в живота ми жена, стана бивша, по-млада колежка на майка ми, която ме познаваше от преди първата ми година в гимназията. Беше към тридесет и две годишна, дъщеря на дипломати, разведена с малко момиченце. Даже във фантазиите не съм си го мислил, че някога ще бъда нещо повече от "момченцето" на нейната колежка. Е, вече бях към 183 см понаедрял. Ежедневните двугодишни натоварвания по физическа, специална, огнева, тактическа подготовка, СРБ бяха ме направи доста атлетичен, но вътре в себе си бях си все същият срамежлив, смотан и стеснителен ученик. Държа да подчертая, че никога, ама абсолютни никога не бих погледнал на нея, по друг начин, освен като кака Ели. Когато една есенна вечер връщайки се от тренировки я заварих у нас с майка ми нещо служебно да разговарят и когато си тръгна, аз излизах да я изпратя, още се адаптирах към цивилният живот, не бяха минали може би и два месеца откакто се бях уволнил. Така унесени в приказки, а тя умее да поддържа разговора, да проявява интерес, така, че да си говорихме без напрежение и стигнахме до кооперацията в, която е нейният апартамент. Забеляза, че е неприятно и ветровито време, че съм леко облечен, ами родителите ми, не ми бяха още купили дрехи, а старите от преди казармата повечето бяха умалели. Покани ме да влезнем у тях, а там топличко, уютно, направи сандвич, пусна Пинк Флойд, преоблече се по- спортно, по домашно му, сипа хубав коняк, а на гладно и поизморен от тренировката, някак се отпуснах. След това цялата инициатива беше нейна, тя беше водещата, та аз нищо не знаех бях девствен. Тогава момчета на тази възраст, малко след двадесет години и няколко месеца, излизаха от казармата. В интересна на истината е хубаво когато влизаш в казармата за две години да нямаш приятелка, за да не мислиш какво прави тя и дали не е с някой, защото тона разяжда душата и до белята да вкараш патрон и да лапнеш цевта е едно движение. Като допълнителна екстра, ежеднивно ти пускат по уредбата по няколко пъти на денпесните на на незабравимият Емил Димитров, посветени на момчетата- войници "Сбогом Мария" и "Нашият сигнал"-Вярно, че в песента се пее за седемстотин дни, но те са към 730-750, както се случи. При нас такива случаи нямаше, но на един приятел и той старшина- школник в неговият взвод се беше случило, връщане назад няма. Тази връзка, за Ели най-вероятно нямаше значение, най-вероятно за нея, аз бях никой, някакво момче без никакви умения, син на бивша колежка. Никакви познания за реалният живот, нищо извън това, което две години сме тренирали и това, което съм учил не знаех. Можех да скачам, да стрелям, ръкопашен бой, да ме натоварват, да ме облазват с танкове, да ме обгазяват с хлорпикрин, да хвърлям РГ-42 от открита позиция, ама какво от това, ами това е нищо. Една стотинка не можех да изкарам. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

22.   Вчера имах възможността да наблюдавам младежта как вилнее из града и го гледам един как бие шут на едно момиче, а тя му се хили насреща. Та тия измислици за "по-зрели" млади момчета, дето плямпат такива като 18, са просто извинения и начин жените да оправдаят, че искат да ги чукат говеда. Тия млади говеда после стават старите говеда от които се оплаквате, пак са същите.

Жените говорят едно, имат се за стойностни, а си раздават задниците, евтино, на говедата и после реват "ама защо така".

23.   Че на около 30г да не би да не сме млади момчета!?

24.   Хвани 3 млади пича с курави курове.
Да ти ги набият отпред, отзад и в устата.
Е те това ще е върха на кефа.
Познавам една дето редовно го прави този номер.
А на мен не ше да бутне- кофти.

25.   22, евтино си раздават жените задниците, а :))))))))))
Само защото някои жени предпочитат да чукнат на ързо младото и всеки по пътя си вместо да слугува на ганьо и задника и да и излезе през носа. А ганьо междувременно да харчи за проститутки, тц, свърши авантата.

27.   Ама аз харесвам тийнейджъри, със слабички тела и с детинско поведение. Гледам на тях като на привлекателни мъже, а не като на хлапета.
Някой горе ми е писал, че имало свестни мъже и да съм си търсила такъв. Аз казвам, че мъжете не провокират вече грам интерес, нито сексуален, нито за връзка с тях, вие ми казвате да си търся мъж.
И не, на около 30 години не сте "млади момчета". Вие искате 18-годишни жени и наричате наборките си "дърти", но ви е много обидно и чудно като ви кажат, че и вие не сте първа младост и 18-годишните момчета ви превъзхождат.
Миналата година ме беше добавило и си пишехме с едно 14-годишно момче, девствено. Беше много красив, висок, футболистче, рус със сини и очи и много ме харесваше. Аз нарочно се държах хладно, от съображения, а той постоянно ме изкушаваше със снимки, говореше как иска да се ч*ка с мен постоянно и беше много хлътнал, и аз чак накрая го блокирах. Наскоро го отблокирах и видях, че вече си има гадже. Постоянно гледам снимките му и чета старите ни чатове, и си давам сметка, че той беше идеалното момче... Перфектната комбинация от игриво и палаво, по детски чисто и ненатоварващо поведение и общуване, и същевременно всякакво отсъствие на комплекси, обремененост и токсичност. В сравнение като си спомня или чета комуникацията си с чичаците - те са отрова!!!

От авторката

28.   Ама мъж като пише педофилски теми го поздравявате, а? След като 40-50-годишни пръчове заглеждат младите момичета и жените ще го правят с млади жребци! Не с плешиви шкембести чичовци!

29.   28, точно!!! В този сайт масово дъртаци си признават, че заглеждат и харесват 14-годишни, наричат 12-годишните "мацета готови за е*ане", казват, че наборките им и ДОРИ ПО-МЛАДИ ОТ ТЯХ ЖЕНИ "дърти" и като цяло масово искат 18-годишна за жена. С тази разлика, че повечето са мега гнусни и перверзни дъртаци, които сами пишат и заграждат такива момичета в социалните мрежи и по дискотеките, и искат да заробят и манипулират едно такова момиче, а на мен тийнейджъри и много млади момчета сами ми пишат и искат среща и да спят с мен. Аз не се опитвам да се възползвам от тях, нито искам да ги манипулирам и да ги ограбя от младостта им, и даже ги блокирам. Но тайничко благоговея пред красотата, свежестта и младостта им (и физическа и умствена). Големите мъже за мен са едни изпушили мозъци, гледам на тях като на злобни и изкуфели, изхабени хора. И чисто сексуално вечно не бих била с такъв - гнус ме е, даже и да не е плешив и шкембест.

30.   Чувстваш се така, щото усещаш че ти е минал сезона, ама нема лошо, ако ми падне некоя добре изглеждаща 30 годишна какичка като тебе, ще е я сцепя от еб*не, а тия на вашата възраст дават, отзад, отпред и във всяка дупка.

М20 ;)

31.   30, повярвах ти, че си на 20. Това само някой дърт комплексиран чичак може да му дойде на акъла да го напише.

32.   30, където не си на 20, а си над 30, защото едно 20-годишно момче не разсъждава по този начин, няма как да ми е минал сезона, при положение, че ми пишат и ми обръщат внимание и то не само с цел секс, но и за връзка мъже от всякакви възрасти. От тия, които аз харесвам, до дърти. За мен това не е минал сезон - да не можеш да се отървеш от мъжко внимание, според мен, а когато никой почти не ти обръща внимание. А комплексарите в тоя сайт никога не сте имали сезон - минал или настоящ 100%. 23-годишно красиво момче да ме търси и да иска да тръгне с мен не ми се струва като "отминал сезон". А аз съм на 28 и освен това съм супер младолика.
Както и да е, няма да се обяснявам на глупаци. Искам в темата да си споделям изживяванията, чувствата и мислите си.
Както вече казах, въпреки, че не си пиша с тийнейджъри, защото се чувствам неловко и грешно, в ТикТок постоянно следвам много такива и обожавам да ги гледам, включително и в ранните тийн години. Обожавам ги. Не само детското им излъчване и външен вид, но и инфантилността в поведението им, картинките и емотиконите - има нещо много леко и ненатоварващо в тях, което намирам за супер очарователно!
Ганьо пак си мисли, че е фактор и някой е умрял за него и се опитва да избива комплекси, даже представяйки се за 20-годишно момче, което щяло да направи еди какво си.
Аз дори 20-годишен не искам, а се кефя на тийн момчета.

33.   Авторке на номер 27, ти открито си казваш, че искаш да се възползваш от наивни деца, които за сефтето се правят на големи и ти говорят небивалици.

Само че, за тези младежи, вие сте просто слива, пичка или "една дърта путка". Казвам ти го, защото съм слушал историите на такива момчета, делял съм стаи с такива и те изобщо не възприемат такива като тебе като жени. Просто се кефят, че сте лесни.

А за големите мъже, на твоята възраст, има такива, които нито са злобни, нито са изкуфели, нито са изхабени. Не, всъщност има много читави, които просто не ги забелязвате и не им давате шанс, по презумпцията, че защото сте се раздавали на говеда, всички са говеда.

Тези младежи са същите, но подмладени, говеда.
За тези телета ти си, по техни думи: парцал, боклук, путка, курва, слива, пичка, безплатна проститутка и прочие. За тях ти не си жена, а предмет който да употребят, като една цигара.
Ти за това ли се имаш?

Между другото, щом "дъртаците" заграждат и манипулират млади момичета, не си ли се замисляла, че младоците заграждат и манипулират възрастните жени? Може би защото другият фронт е зает именно от "дъртаците"? А и като преспят с няколко лесни стари жени вече ще имат опит, за като станат "дъртаци" и почнат да лазят по момиченца. Причина и следствие.
Мисли бе жена... ако изобщо е възможно.

34.   До 29 влечението по деца си е чиста ПЕДОФИЛИЯ, без значение от пола, да загледаш младо момче или момиче си е човешко, защото телата са им стегнати и млади но да мислиш как правиш се*с с тях е чисто извращение, което говори за психически отклонения.

35.   33, мечтай си, Ганьо. Тия гнусни изрази и циничен начин на мислене само в циничната ти, голяма плешива капацина могат да се пръкнат, че и да ги говориш. Занимавала съм се с 20-23-годишни момчета, които искаха да тръгнат с мен, но аз отклоних и прекратих отношенията си с тях, защото още бях съсипана и се съвземах от тъпотиите, през които ей такива гнусни комплексирани изроди ме бяха накарали да премина. И сега ги гледам, че са гаджета с по-големи жени от мен и са си заедно. Единият е уникално красив, а по всичко си личи, че новата му приятелка е доста зряла жена. Както казах, аз съм на 28 и не съм чак толкова "дърта" (макар и да не съм първа младост) и още много хора биха имали връзка с мен. Но аз дори 20 и няколко годишен не искам, макар, че накрая сигурно ще тръгна с такъв. Кефя се на тийн момчета, което осъзнавам, че не е много нормално. Но не ме и притеснява, тъй като не им пиша, нито нищо. Тия гнусни гадости за "безплатна проститутка" и т. н. където си ги изписал няма как да се пръкнат в главата на едно 14-годишно момче, само ей такива като вас ги мислят. Със сигурност има свестни големи мъже, ама не си мисли, че си един от тях, че и се жалваш как никой не ви забелязвал. Тук пишете масово злобни комплексарчета и извратеняци, и злобата ви си пролича и в тази тема. Изобщо не сте "свестни"!

36.   P. S. 33, тия епитети и определения, които си изброил, бях като бях на 20 години, именно за мъже на по 33 и нагоре, за мен на 20 не съм била в никакъв сезон, при положение, че само гледаха как да ме манипулират и да злоупотребят с мен. И ако ще ме използва някой, било то като цигара, предпочитам да е младо и красиво момче, отколкото сбръчкан и амортизиран чичак. Тъй че отчаяните ти опити за манипулации няма да проработят тук. "Ти за това ли се имаш? " вика. Ма за к'вото си искам за това ще се имам, бе. Тебе к'во те бърка това? ! Много ви е яд и се чувствате безсилни, че дори и "дъртите" ви наборки не ви искат и не можете да ги повлияете по никакъв начин. Но какво да се прави...

37.   31 и 31 ЛК ли искате да ми видите, вярвайте си в вашите измислени фантазии, мене не ме мислете, всяка седмица съм с друга, авторката пита аз си казвам мнението, като не и харесва да не пита, ако нямаше проблем с мъжкото внимание нямаше да се жалваш в сподели. бг, знам ги аз младоликите, които не са вече толкова младолики колкото си мислят и опират до 20-24г мъже, които не знаят къде се намират още, защото вашите връстници ви знаят номерата, а твоето си е чиста педофилия, такива като вас трябва да ви лекуват, не е нормално да си падаш по 15-16 годишни момчета.

38.   35, не съм Ганьо, а съм на твоите години, с гъста коса и бях именно едно от тези момчета на които жени 30 хвърляха очи; до ден днешен е вярно и съм получавал много подигравки от колеги, че си говоря с колежки 10г. по големи, които си мислят, че общувам с тях само за да "намажа между филиите", техни думи, а всъщност за това мислят само колегите.

Тия "гнусни гадости" са неща, които съм чувал да излизат именно от устите, както на 14 годишни така и на 18 годишни. Неща, които момчетата си споделят зад затворени врати и аз за жалост присъствах и чух. Всичко което ти споменах е вярно и е казано по адрес на жените именно от тийнейджъри и студенти първокурсници. Не, че няма свестни младежи, но ти си се ориентирала именно към тези, които те имат за едната слива.
Казвам ти го с добро, защото си в заблуда от огорчение с по-възрастни, но по-младите изобщо не са по-добри.

Дали съм свестен или не, не знам, но знам, че има свестни и че те не биват забелязвани, именно защото не ви възприемат, като поредната, която ще изчукат. А тези, които ясно заявяват, че просто искат да ви чукат и ви мислят за курви, не просто за забелязвани, а желани. Да, жал ми е, но не за мене, а за всички, защото от това развратно поведение, страдат всички: мъжете, жените, цялата нация. Не е ли така?

40.   37, аз не се жалвам, а споделям. А ти не притежаваш интелектуалния капацитет да разговаряш с мен.

41.   40 да не разбирам извратени и болни хора, които явно имат сериозни проблеми с личността, а и "интелеКтуалния" ти капацитет нещо не личи, тия неща на децата които харесваш можеш да разправяш.

42.   На дърт гъз зелен бъз - както се казва.
Когато някоя на твоите год. започва да залитя по такива малчугани, това означава, че започва процес на преждевременно одъртяване.
Знаем, че при жените е по-скоростно и така се събуждат подобни фетиши.
Виж при мъжете е нещо съвсем естествено да си хващат такива с по 10-15-20по млади жени.
При мъжът е нещо напълно нормално и естествено, докато при жената е по скоро бекег за някакви комплекси!
Нищо, ще си поправиш поведението и тези женски фантазии бързо ще отлетят!

45.   42, как така реши, че за мъжът можело и било нормално, пък за жената било комплекси? !
Така ти се ще може би, но не. Пък и жената винаги, абсолютно винаги има повече възможности, мъжът ако не си плаща - да забрави за много по-млади.

46.   Това е писано на 100 процента от чичак. Жените не се изразяваме така

48.   Не се котираш вече при големите и искаш при заблудените тийнейджъри?
А среща с прокурор искаш ли?
Да бе осиновила поне едно дете, а не да си проявяваш майчинския инстинкт сексуално.

49.   42, не знам кое е комплекси и кое е нормално, но вие чичаците сте тези, които следвате и пишете гнусотии на малки момичета. А в моя случай на мен ми пращат покани и ми пишат момчета 07 набор или 18-19-годишни. Дори имам няколко, на които не съм им сийнала. Аз имам възможност да правя секс с такива хубави млади момчета без да си плащам, и без момчето да го е гнус, а напротив - да се изкефи. И даже мисля скоро фантазиите да станат реалност и да бъда с такова момче. Така че пишете си каквото си искате, чичаци и дърти мъже, които наричат 28-годишна жена "стара", докато аз се радвам на свежа плът, красива гладка кожа, хубави дълги и гъсти коси, свежо излъчване и енергичност и високо либидо с необременена психика. При всички случаи вас няма да ви барна.

50.   Днес едно момче на 20 години русо със сини очи ми реагира на едно стори с една песен "Твой съм како" и така ме заговори и две момчета ми написаха, че харесват какички. Докато вие си пишете глупости тук, на мен ми пишат такива неща. Дори смятам да правя секс а някое 17-18-годишно момче и да си направим взаимно кефа. "Прокурор". Ако е по взаимно съгласие на 14 години, къв прокурор? ! Те сами ми пишат и искат да ме чукат. Големи мъже вече грам не ми действат, няма да стоя сама на сухо, я. Даже онзи ден по телевизията показваха трима мъже, двама от тях - големи, а единият да нямаше 20 сигурно, и само то ми привлече вниманието. Другите грам не ми действаха.