Мога ли да си намеря жена на 32 години
Честно казано вече съм вдигнал ръце! Всички жени около 30 са заети в дългогодишни връзки или омъжени с деца. При тези около 25 е същото или не искат връзки понеже скоро са завършили и им се живее! Къде да я търся тази жена вече нямам идея? Пробвах какво ли не различни групови активности, но пак нищо не става! Времената ли станаха такива, че всеки живее за себе си? От друга страна пък виждам много млади двойки на по 20г даже да живеят заедно и да правят семейства! Висок съм над 1. 80см с добра визия и телосложение. Доста хора ми казват че изглеждам супер и пак с нищо не ми помага това! Живея самостоятелно сам и се справям добре. Не съм беден, но не съм и богаташ.

Коментари

1.   Ми естествено, че ще за заети жените на по 30. Ако ти на 25 си го раздавал ергенлък и си бил много голям "играч", еми успех сега!

2.   Можеш, ама трудно. Никоя не ти е виновна, че си вършал до сега и все ти е било рано.

3.   Ако всичко е така, както казваш, единствен вариант остава комуникацията да ти куца.
Да си примерно прекалено насгоятелен, да изглеждаш отчаян, в този смисъл.
На мен 2 пъти са ми предлагали брак в първия месец от връката ни- плашещо е това.
Ако бързаш да се развие връзката без да си сигурен, че отсреща го чувстват по същия начин си стряска доста.
Виждаш из коментарите колко от качени психари има, в днешно време жените са много по подозрителни и проучват вече повече човека преди да допуснат по- близки отношения.
Други пък успели да вържат една вече, търсят още и странични занимания...
И българките бягат при всякакви чужденци, дори и араби, само българин да не е защото вече с носните са малцина.

4.   Всички красиви жени на 30 и на 25 са заети. При не-чак-толкова красивите, нещата са доста по-различни.
Смали си малко критериите за външен вид и ще си намериш

5.   А търсиш ли? Къде излизаш, какви приложения за запознанства ползваш, някое хоби? И аз съм в същото положение и вече се отказах да търся.

6.   Не се отказвай. Аз съм жена на 32 и съм сингъл, както и всичките ми приятелки, имам само 1 дето е омъжена. Нещо все не ни се получават връзките, живеем в шашаво време. Сестра ми намери подходящия на 39, така че всеки с времето си...

7.   Търси. Нямаш много време. Постави си го за цел. Не се отказвай. Приложения, сайтове.. Търси такива без снимки. Не тези, които търсят показност. Свали си критериите. Не казвам да си хванеш дебела. А да не са кифли и надути. Има но трудно се намират.

8.   Виж сега авторе, това че ти се смяташ за хубав и че много хора ти били казали това - НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, защото ако това беше истина - без проблем щеше да си намериш жена за сериозна връзка или за семейство. И нямаше да пускаш тема тук!

Както и да е, с две думи, проблемът вероятно идва най-вече това, че не си привлекателен за жените на външен вид!
Защото, който каквото и да приказва, и при двата пола - при първоначалното запознанство най-важен е външния вид!

Но дори и да не си особено симпатичен, в дългосрочен план - щом имаш добра професия и си сериозен и отговорен човек, е въпрос на време да срещнеш подходящата жена за своя приятелка и съпруга.

Но най-важното - имай търпение!

Нещата в живота много рядко стават от раз!
Повечето пъти, трябва време, докато срещнеш подходящия човек! Но всичко това става в своето време - нито по-рано, нито по-късно!

Ще се появят ситуации, в които ще се запознаеш с подходяща за тебе жена! Гледай само да не я отблъснеш!

Имаше една много добра тема по този проблем, която би трябвало да помогне и на теб, и която аз съм си запазил. Тя е в раздела Любов и Изневяра и е със заглавие:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

(за да се отвори от връзката - махни интервалите в нея, защото сайтът автоматично създава два интервала,
или напиши заглавието й в Гугъла - и ще ти излезе)

Прочети я многократно като обърнеш внимание на съветите на автора, а не на хората, които спорят с него!

Там са дадени добри съвети на хората в подобно на твоето положение, ще ти копирам някои от тях и тук:

За хората, които са сами и искат да срещнат сродната си душа:

1. Трябва да търсите човек с еднакви(или поне със сходни) с вашите интереси, цели, ценности, възгледи и приоритети!

2. Трябва да бъдете много търпеливи, постоянни и упорити!

3. В никакъв случай не трябва да се обезкуражавате или отказвате, дори дълги години да няма резултат!

4. Трябва да влезете в такава среда, където има хора с близки до вашите интереси!

5. И не се отчайвайте, ако не се получава, а продължавайте да опитвате и да търсите, и да се молите на Бога за това - щом много го искате и полагате усилия, Бог накрая ще ви го даде!
(С едно изключение - ако това няма да бъде полезно за спасението на душата ви. Само в този случай Бог не изпълнява нашите молитви!

п. с. И не търси жена по годините. Не е вярно, че тези на 25 години не искат да създават семейства! Не искат С ТЕБ!
Няма значение на колко години е жената, влюби ли се - тя ще иска да създаде семейство с този човек!

Търси си жена с 5-10 години по-малка от теб! Това е оптималната разлика.
Примерно съпругата ми е с 10 години по-малка и сме си прекрасно семейство! Но не заради годините, а заради това, че сме подходящите хора един за друг!

9.   Да ти кажа че аз като жена, бих си потърсила по нормално изглеждащ мъж за съпруг. Тези които изглеждат добре са бройкаджии.

10.   Щом не става където се намираш се опитай да смениш града, а ако знаеш узик и държавата. Аз съм забелязал, че в някои градове на България ми е по-лесно да привличам жените, а в други никоя местна няма интерес към мен. Така и в чуждите държави - в някои ме гледат като рок звезда, в други явно се сливам ли, какво, но не привличам внимание. Та, щом не става в твоя град защо не пробваш другаде да сваляш жени на почивка примерно?

11.   Приятелю, относително е.
Аз съм на 25 и най-вероятно никога няма да си намеря, ти поне дано извадиш някакъв късмет!

12.   Можеш да си намериш 18- 20 годишна. С дъртите 30- 32 годишни нямаш шансове. Те вече са си навъртяли километража.

13.   Запознах се с мъжа ми, когато той беше на 31. Не това е проблемът. Замисли се дали нямаш кофти характер.

14.   Не ги привличаш или ги отблъскваш, само анализирай се.
Доста по-голям от теб съм и попадам предимно на необвързани, разведените ги подминавам като стара гара без да спирам. Така че не е до това че всички са обвързани, в теб е проблема.

15.   Търси на 18-19 години. На 25 вече е порена доста и по-неплодородна от 18-19 годишните. Преминала през няколко връзки емоционално и сексуално изтормозена. А и на 25г. повечето свободни са доста увълчени, ще иска само да я водиш по почивки без да има никакви намерения ни да ти ражда, ни да върти семейство с теб. Тия, които са читавите измежду 25 и нагоре годишните вече са заети.

16.   Жените са много малко. Чисто количествено.

17.   "При тези около 25 е същото или не искат връзки понеже скоро са завършили и им се живее" - това е сташна глупост. Ако не искат да се занимават с теб е добро оправдание. Иначе това, че им се живее не изключва имането на връзка. Баш около 25 изпадат в паника, че всичките им приятелки са полу-омъжени и изтърват влака. Така че точно в тоя диапазон имаш най-голям шанс.

18.   Няма човече, откажи се и аз бях като теб и така и не намерих, сега съм на 34 и се отказах и съм сам, просто е трябвало да си търсим момичета по рано, сега е невъзможно, както ти каза много от жените или са женени или си имат сериозен приятел или не им се занимава. Това е какво да ти кажа, може би просто не ни е писано на такива като теб и мен да си имаме жена до себе си.

19.   Просто нямаш късмет. Трудно е да се преглътне, но може да си хубав, щедър и забавен, и пак да не намериш. Може да се грижиш за едно дърво както трябва и то да не дава плод, а пък друго за което изобщо не се грижиш, да си расте без проблем - това от опит го знам.

Когато сносните са обвързани и необвързаните се влачат по говеда, все едно са им забили куки в устите, какъв избор имаш? Прави каквото трябва, а пък то ще стане каквото ще стане.

Дали ще си намериш съпруга, не знам, но гарантирам, че някоя жена наистина те харесва, въпросът е дали ще я харесаш обратно.

20.   Леле! Хем са сами повечето коментирали мъже, хем не искат "дебела", "искаща почивки", а връстничките им били "дърти"... Ще си намерите така жени, със сигурност. Точно 18-годишни ще са и веднага ще искат да се затворят вкъщи и да нямат живот.

21.   Можеш да намериш разведена с дете това пак е вариант

22.   Гледам много хора тук са нападнали автора сякаш той е виновен, че няма жена до себе си. Това е толкова глупаво, че няма на къде. Истината е, че има много жени, които са над 30 и са необвързани. Статистиката сочи, че само след 10 години 50% от жените над 30 години ще бъдат без семейство и деца. Т. е застаряващи дами. Просто със социалните мрежи жените много си вирнаха носовете заради стотиците съобщения, които получават от загорели мъже. Критикувате автора, че едва ли не е бил плейбой, когато е бил на 25 без изобщо да го познавате. Аз пък не одобрявам хората да създават семейство ако не са навършили 30 години. Днес и момчетата и момичетата под тази възраст са с детски акъл и правят глупости, от които след това страдат родените деца. Всички, които познавам и които са се оженили млади на по 20-25 години, на 30 вече са разведени с деца…..

23.   Аз съм мъж на 45. Преди 5 години се разведох и си задавах същите въпроси като теб. Но ти си още на 32, така че, имаш време. Тогава пробвах прословутият Тиндър. Там много лесно се получават нещата, но да попаднеш на някоя читава, направо си е луд късмет. Моята цел бяха в категория 33- 38 години. Първата група са разведени с деца. За такава връзка трябва да си готов, иначе няма шанс. Те вече са минали през отношения, нямат доверие в мъжете и са озлобени. Децата им са на първо място и трябва да се примириш с това. Не искат повече деца, а само някой, с който да си улеснят живота. Ще поемаш доста емоционални товари. Но понеже и аз имам деца, знам за какво става дума и не ми е проблем.
Другата група бяха старите моми. По над 35 годишни, сами. Абсолютно всички имат огромно самочувствие, че са незаменими красавици и ако поискат, могат да свалят всеки мъж. Да, но са сами. Повечето имат някаква кариера, към която се стремят и се имат за независими. Повечето са доста егоистични, свикнали са да се грижат само за себе си. Имат дълъг списък с изисквания и очаквания от евентуалния партньор. Като цяло нищо не предлагат, но много изискват. Някои са доста нагли. Търсят ми сметка защо като са ми писали в чата, аз не съм отговорил веднага. Тя, видиш ли, благоволила да пише, аз защо не съм отразил нейно величество. Изобщо, трудно е с тях.
Трета група са жени, които са били в някакви отношения, може и омъжени да са били, но са се разделили, но нямат деца. Според мен, те са най подходящи. Знаят какво е да си с някой и да споделяш. Не са толкова меркантилни като старите моми, в очакванията са доста по реалистични. Аз точно такава си избрах и вече 4 години живеем заедно.
Като заключение мога да кажа, че и сега познавам поне 10 жени между 35 -37 години, които са сами. Даже три от тях са още девствени. Така че, има ги, не се отказвай. Но си разшири кръга с контакти и познати. Няма да стане от веднъж. Успех ти желая.

24.   Пролича си като сте наблъскали минусите на 1 и 2, че потребителите на сайта са масово над 30 и без жени.. Това обяснява доста неща..

25.   15, значи трябва да зароби и залъже някое младо момиче на 18, тя да му роди дете, да я направи домакиня и да й отнеме младостта щото нашия на 25 си е чешел мъдурите, раздавал го е ерген и се е правил на голям играч? Айде не, мерси! Да е мислил навреме.

28.   От 15 до 25

Е щом аз на 40г. се ожених за 19 годишна девойка имаме дете, и ще имаме поне още две, значи е възможно. Като не си ти ще е друга. Млади момичета бол.

29.   Не се притеснявай баце жени свободни от път и над път.
Не слушай разни измишльотини как едва ли не нямало никакви жени. То това дето го разправят ако беше вярно, нямаше да сме в такъв самоубийствен нацииналн колапс.
Положението е Европа е подобно.
Даже и тази част от жениците, които са в някаква тн. връзка яко треперят, дали и този няма да изгубят поредния си възлюбен или както те си го представят.
Така че да бе ти дреме изобщо. И на 50 да станеш ако имаш добър и представителен външен вид пак ше имаш възможности.

31.   Номер 25, адски злоба, често.

Аз съм като автора, на 31, но за разлика от твоя глупав стереотип, аз не съм го раздавал ерген, и тогава не ме искаха, и сега не ме искат. Невидим съм.

Така, че проблема не е това със сигурност, това че ти си избирала мъже, които да те накарат да мислиш така си е твой проблем - не в автора.

32.   23, за старите моми бих добавил, че освен всичко изискванията им се покачват всяка година вместо да падат (заедно с недостижимата им хубост). Така че се получава невъзможно разминаване, но не го загряват. Успокоението е "То с днешната медицина не е проблем да родиш и на 43"... после чакат да станат на 42 за да се заемат сериозно с въпроса.

33.   25, значи ти дефакто казваш, че си дърта, злобна леля без деца, което я е яд, че никой мъж не ще да я вземе да я търпи без деца и завиждаш на младите, плодовити пичета, които ти отмъкват всичките мъже, които се опитваш да прикоткаш да те дондуркат и да се грижат за теб, срещу една гола слива?

34.   Първо, избирай не толкова по визия, защото хубавите винаги ще са заети, ако ти самият беше толкова атрактивен, нямаше да са недостъпни. Те си имах спонсори, гаджета-модели, милионери, прочие. Цели се в обикновена жена.
Второ, избери около или малко по-малка/голяма без деца по възможност. Иначе доста се усложнява живота ти.
Трето, не слушай тези, никое 18, 19-годишно освен ако не е от друг произход, не иска деца, да е домакиня. Ако не е българка, може би.
Подкрепям това да избереш друга страна, смени града или страната и ще видиш, особено първото. Тук жените да не ги коментирам.
Не е истина, че са заети повечето, тези със средна визия не винаги са. Даже късните 20, ранни 30 най-мнгоо свободни без деца има.

35.   До 25,
Не ти са ясни нещата.
Имаме свободни сексуални отношения.
Жените си избират да се чукат с който си искат и не им пука от нищо.
Пък и на никой не му дреме коя с какви прави секс.
Аз съм спортен и атлетичен чичак на 54 и наблюдавам че млади пички на 16, 18, 20 ме заглеждат много повече отколкото когато бях млад.
Тия на 25- 30 не проявяват особен интерес.
Тъй че да изплющиш млада мацка е по- лосно отколкото дърта (на 25 или повече). Лесни стават на 35 и нагоре (докъм 40). Ама тези вече искат семейство и се мъчат да хванат последния влак. Моите деца вече порснаха. На мен семейство не ми трябва. С тези на 18- 20 сме на един акъл.
Също и автора. С тези на 18- 20 има шансове понеже за тях е привлекателен. Мъжете на тази възраст не струват- не можеш да ги отлепиш от компютрите и гейм- конзолите.

36.   Много хора изляха злоба върху автора, без изобщо да му знаят живота. И да са в неговите обувки.

Някаква горе си изля злобата и каза, че проблема бил негов, защото до момента вършал и никой не му бил виновен. Хаха.. ми той ако е вършал до момента, означава, че само да поиска е можел да влезе във връзка с някоя от тия дето вършее. Ама явно при човека няма никакви жени. Отново по женски, отново недорасло се излива отмъстителност и гнусотия върху човек в наистина кофти ситуация. И се отмъщава с неща, които важат за жената и са тотално противоположни за мъжа. При един мъж колкото повече жени има, толкова повече има. А когато няма нито една, няма нито една дълго време. Това съм го забелязал и при мен. В момента, в който си хвана мацка и някак си все едно от нищото се появяват жени. Е, сега не чак толкова, но преди беше доста по-осезаемо. В очите на жените обвързвания, женения или играча означава социално потвърждение и автоматично другите го искат също. Така е и със социалните мрежи. Абсолютно грозни пичове, на които даже не мога да кажа и хора имат много мацки около себе си, само защото имат много абонати, а готини момчета, които нямат никакви последователи никъде, стоят на сухо. Въпреки, че изглеждат в пъти по-добре.

37.   Жените отново като някакви безмозъчни същества отмъщават и отвръщат по абсолютно същия начин и с това, което мъжете им казват в женските теми. Не мили, не дами... Ако един мъж е играч и е вървежен на 16, той ще вървежен и на 26 и на 36 и през целия му живот. Та явно при автора нещата от край време не са окей. И за това сега пак не са. Ако един мъж има жени около себе си и е вървежен, той с всяка следваща ще има опита и ще знае къде ще му се получи и къде не, ще знае как да подходи в ситуация и тн.

Една възрастна съседка в квартала, добра приятелка на баба ми, ме беше попитала как е с жените и аз отговорих, че бива.. тогава имах приятелка... И ми сподели за някакъв господин в квартала на 54г си бил хванал 26 годишна. И моя отговор беше, че или изглежда много добре или има пари и му върви с жените цял живот или е комбинацията от всички тези неща. И ако при един мъж има жени, то ще има много и ще има цял живот... Ако няма, няма да има... Или трябва да стане някаква сериозна промяна в този човек, но самият аз не знам каква... Жените не са логични същества и особено последните години са много сложни. Буквално всеки един има проблеми. Дори за разни познати които изглеждат добре и имат пари и при тях е трудно. Но при тях не е трудно намирането на мацка за секс, а задържането им във връзка и това да не са проблемни. В темите последно време има нереална злоба, агресия, арогантност и отмъстителност.

38.   До Номер 17, не искат връзка с автора... Но искат връзка с топ мъже, които не искат да им дадат връзка...

39.   Жени след 32-33г много. Но все обвързани. Търсят само флирт. И моя проблем е, че не мога да си намеря свободна. Ерген на 35г.

40.   31, проблемът е ясен, масовката от жените се раздават на така наречените "ергени", които ги употребяват и захвърлят, и после това им става база са сравнение, защото другите които не се бутат и реват колко са велики остават незабележими.

Иронично е, но разбираемо. Има някакъв когнитивен дисонанс в жените, където говорят едно, а скачат в леглото на друго. Ама когато обвързването погрешно се свързва с едното чесане, а не с правенето на деца, то как да очакваш отговорност от която и да е страна?

41.   До 31 от 25, под каква презумпцията реши, че съм жена? На 34 съм, щастливо женен от 8 години, вече с две деца. Казвам го не със злоба, а като реалист. Виждам какво става с моите приятели и хора около мен след 30те, които са ергени. Знам че се чувстваш добре като се самоутешаваш, но е добре да сме реалисти. Времето да се ожениш е между 25 и 30. След това става много трудно. Освен ако нямаш пари. Но пък връзките базирани на пари, които са по-скоро сделки, не траят дълго, нито има любов и не завършват добре. Единствено си прав за това, че може би бързо направих заключение че автора е сам, защото го е карал ергенлък. Може и просто да не са го искали. Но във всеки случай, проблема си е изцяло негов.

42.   До 41 Ами не си казал, като какво се самоопределяш, а и повечето от населението е женско, така че... Какво се задягаш па и толкова...

43.   ДО 23
Казваш че познаваш десетина жени между 35 и 37 години. Също твърдиш че 3 от тях са още девствени. Ти сериозно ли говориш? Дори и да е вярно ти задавал си на себе си въпроса защо са девствени. Представи си, че там горе между краката са много грозни или имат нещо хермафродитско. Аз пазя такива снимки от интернета където 3 жени са хермафродит; имат и мъжките и женските полови органи. Но на теб май такива мисли дори не са ти минавали през ума. Няма нормална жена на такава възраст да стои девствена.

45.   Не слушай глупостите на половината тука, авторе. Моят колега си намери гадже на 35 години, на 38 се ожени и сега е с близнаци. Жена му е на 35 г.