Само ме целува и нищо
Имам проблем с приятеля ми.
Той не вижда такъв, ама аз ставам все по нервна и раздразнителна вследствие на това. От 5-6 дни буквално ми отказва интимност (секс). Единствено му направих фелацио вчера, а той на мен нищо.
Иначе ме прегръща, целува, милва, докато спя и т. н.
Тази сутрин започнах да го целувам навсякъде и като достигнах до интимните му части, буквално ми каза "стига сега, леж, виж колко ни е хубаво".
На мен ми стана супер тъпо и просто се свих до него. Той започна с "пак се сърдиш, пак се цупиш... отказах ти секс и ти вече ми лазиш по нервите"
Казах му "не ме ли искаш вече".
Той ми отвърна с "пак детски работи".
Започвам да си внушавам разни работи.
Миналата седмица на два пъти излиза с тъпите си приятели, които му влияят много зле. Стои до късно с тях, а аз го чакам вкъщи.
Винаги му говоря директно и го питам дали има проблем.
Вчера например от толкова мислих какво точно се случва... явно ми е личало на настроението (аз се прибирам по-рано) и го посрещнах без особен ентусиазъм. Резултатът е, че той ме усеща и започна да пита "има ли нещо? " Аз му казвам "не", защото знам, че ако споделя, винаги ставам виновна, че се чувствам зле и нещо ме мъчи.
Вчера обаче той настоя да му кажа. Казах му, че той също не ме е посрещнал с особен ентусиазъм и той отново "пак твоите глупости, започваш да ме инервяш".

Коментари

1.   Няма бъдеще

2.   Кръшка. Просто още не къса с теб, защото чака другата да му даде знак.

3.   Нямаш бъдеще с този човек, както ти пише и номер 1. Няма как да имате връзка, ако той нехае за твоите нужди, емоционално неадекватен е и ти вменява вина, вместо да го е грижа истински за теб, да иска да ти е хубаво и да те изслушва. Няма смисъл да се мъчиш. По-добре няма да стане. Зарязвай, блокирай навсякъде и продължавай напред без да се обръщаш назад.

4.   Подрепям номер 1

5.   Такъв си го избрала, ако не можеш да преглътнеш избора си, значи верно вършиш само глупости. Все пак, дали че не можеш да издържиш без секс или той е неподходящ, основната вина е твоята.

6.   Кръшка. Зарязвай го.

7.   Някоя му върти главата според мен

9.   Е на задрав прав мъж отказаш секс без ос ователна причина какво толкова му се чудиш някоя друга задоволява и няма нито желание нито сили да прави секс с теб. Хващай си чукалата и дим да те няма това е!

10.   Глупости. Просто не е в настроение

11.   Има два варианта: както казват другите, може да има любовница или просто някои мъже не са много сексуални.

Аз съм имала такова гадже. В началото на връзката ни ми разказваше как с бившата си е бил 5 години и последната една година не са правили изобщо секс, цяла година живеят заедно и не правят секс. И аз си мислех, че сигурно тя е била причината и че тя не е искала, защото той все я представяше като депресирана и без самочувствие. Обаче в последствие разбрах, че той е причината. В началото, когато не живеехме заедно се виждахме и правихме секс например 1-2 пъти в седмицата. След около 6 месеца обаче заживяхме заедно и отначало правихме по-често, но той все ми казваше "оле днес пак ли искаш", но го правихме за да ми угоди явно, обаче след 2-3 месеца вече ми отказваше- както твоя. Един ден реших, че не може повече така, защото аз съм доста сексуална и обичам да правя секс всеки ден, и седнах с него да поговоря. И той ми каза в прав текст: "според мен 1 път в седмицата е достатъчно да се прави секс, не искам да правя повече, нямам желание". Бях му проверила телефона и нямаше чатове с други като цяло не мисля че е имал любовница, защото от работа беше вкъщи при мен. Малко след това го зарязах.

Това че всички мъже са по-сексуални от жените е мит. Всеки човек е различен и не зависи от пол. Но в твоя случай и в двата варианта: изневерява или не е сексуален, решението е едно: зарежи го. Няма да се получи и винаги ще се чувстваш зле и незадоволена.

12.   Мъж под 40, обикновено свършва 3-4 пъти на ден.
Дали, как и колко ще участваш - зависи от теб и от това дали има други опашката. Прави си сама изводите.
Разбира се може да не кръшка а да има някакъв физиологичен проблем, но тогава щеше да си направи труда да те задоволи по друг начин.

13.   До авторката!!! Значи ти отказва секс? За са отказва хетеро мъж на жена или нещо се съмнява в теб (имал съм такава приятелка, която ме провокираше постоянно с неща и ме караше да й отказвам всякакъв секс, особено орален, при все че много я харесвах) или има нещо друго, което не знаем?
Ако сте във връзка, но се съмнява н-р, че правиш секс с друг/и, мисля че за човек, който е нормален мъж ще има някакъв "стоп", освен, ако е само заради чукането с теб. Докажи му, че това не е така и същевременно му намекни, че ИСКАШ СЕКС С НЕГО и ти е НУЖЕН ТАКЪВ.
Имам въпрос: "Не ти ли прави поне кунилингус"? И, ако не... , как тогава му показваш, че го искаш?

14.   Откровено неприятен тип. Ако не изневерява и в момента няма някакви реални проблеми (физиологични, на работаи прочие), значи е от типа
мъже манипулатори, които не могат да направят една жена щастлива. И разбира се, проблемът си е все в нея.. "Цупела се"? А какво направи той, за да не се цупи жената?

Защо не го оставиш, поне за известно време?

15.   Номер 9, добре ли си, четеш ли, или не?
Никога не съм му отказвала секс, никога.
Даже аз съм инициатор в повечето случаи и взе вече да ми омръзва, и се сдухвам.
Той постоянно твърди, че не е във форма, изморява се супер много по време на акта...
Чака аз да го яздя така казано, а той не може дори 10 минути да издържи. Направо е като труп след това.
Не знам какъв е проблемът честно казано.
Казва ми, че му стигало 1-2 пъти седмично. Даже пред приятелите си казва, че ми отказва, защото съм била прекалено настоятелна в тази насока.

16.   Другото е, че твърди аз да съм първата жена, с която живее.
Преди това се виждал чат-пат с някакви в коли и по хотели. Даже преди да станем гаджета... работихме заедно... преди да започна работа, всички казваха, че с жена не са го виждали. Тоест явно го е правил относително рядко.
Имаше дори период, в който може би ме изпитваше... без секс..
Може би просто е такъв, не знам.

17.   Като мъж на вече 31г, и аз долу-горе така. В един момент го правихме веднъж на 2-3месеца, просто не ми идваше отвътре хора.

18.   Възможно е, да е бил с друга и да е лепнал някое венерическо заболяване - я гъбички, а кондиломи и т. н. и сега да се лекува и да се крие и затова да не иска да прави секс. Аз самият го казвам от личен опит.