Изчезна изведнъж
Имах отношения с мъж известно време. И двамата сме на около 30. Държеше се студено, такъв характер е, но показваше интерес, търсеше ме. Аз започнах да изпитвам чувства. След едно излизане просто спря да ме търси изведнъж. Не очаквах че това толкова ще ми повлияе емоционално. Според вас да го потърся ли отново просто да попитам каква е причината, да знам за себе си. Знам че няма смисъл, но не мога да спра да мисля.

Коментари

1.   Пуснала му е някоя. Ти явно не си и затова се е дръпнал. Ако си, явно му е минал меракът и е избрал друга.
Не го търси.

2.   Не го търси, отсвирил те е. Мъж показва желание до един момент, после реже из корен. Нещо си го изпразнила и човека си е замълчал, после е взел решение.

3.   Това е стръв да те накара ти да го търсиш. Направи крачка назад и хубаво обмисли, струва ли си, вместо да бързаш да налапаш куката.

4.   Това, така наречено по модерному "гоустване" ми е най-противното, немъжкарско и откровено путкинск0 поведение.
Когато искаш да прекратиш с някого - кажи му - такъв е моят принцип.
Никой не твърди, че ще е приятно, лесно или удовлетворяващо за двете страни, но просто трябва да се случи.
В противен случай остава горчивото усещане, че някой е използван и захвърлен.
За Вас - не го търсете. Не се унижавайте излишно. Какъвто и интерес да е показал към Вас, фактът че Ви игнорира е достатъчно красноречив.

5.   Ще се появи, не се тревожи. И от сега ти казвам, че според мен ще е, когато най-малко очакваш и по начин, който определено ще те "хване" неподготвена. Стискам палци само това, което ти предстои да научиш, да предизвика у теб единствено положителни емоции. Надявам се да споделиш какво си изживяла, след като това, което се е случило, те е "убедило" в сериозността на предсказанията ми. Късмет и стискам палци.

6.   4, а на мен изразът мъжкарско/немъжкарско ми е най-идиотският. Така че търси си мъжкари, тежкари или може шопари.

8.   Ми ако си го оставила да си кара не чекии накрая е загрял че далавера а него няма никаква и се е върнал в начално състояние.

9.   А само той ли те търсеше? Защото когато постоянно пишеш или се обаждаш пръв на друг човек, а той само чака, в един момент се губи интереса от активната страна.

10.   Не го търси и ако е минала повече от седмица от вашето излизане, ако те потърси не му отговаряй. Щом не те търси значи не те уважава/харесва и тн. Не се унизявай, ако ще ти е по-лесно го блокирай.

11.   Може нещо да не му е харесало "излизането", или пък да му се е появила друга възможност.
Може и кола да го е блъснала и за това да не ти пише.
Обади му се, разбери какъв е проблема и прецени как да продължиш. С налучкване, винаги ще направиш грешка.