Тествайте мъжете ПРЕДИ
1. Какво работи--задължително е да знаете, това определя нивото му на живот, интелект
2. Какви са целите му- ако няма такива и е доволен от където е и "ден да мине-друг да дойде" само си го представете след 5-10 г Мебел не ви трябва, да си почиства праха сам.
3. Задължително е да живее самостоятелно! Не да се премести от мама при вас че да поемете ролята на мама с екстри.
4. Отношението му към обслужващ персонал и по-слаби/в неравностойно положение хора и животни. Такъв ще и отвътре, такъв ще бъде и с вас и децата ви.
5. Дълбоко и дискретно проучване н а миналото му! Почитател на проститутки--АУТ! НЕ ви трябва подобна салфекта, изтривалка.
6. Физически дадености и поддръжка. Тюфлек, който не уважава собственото си тяло дори и вие няма да уважавате. Пък и... знаете.
7. Проби за лъжци! Питайте неща, които вече знаете, лъже ли дори не не си губете времето да го разобличавате- аут!
8. Отношенията му с родителите му/ семейство и приятели.
Добри, здравословни, но не зависимост.
9. Всякакви зависимости или дори намеци за такива (алкохол, дрога, хазарт) АУТ!
10. Винаги поставяйте мисълта и целите си за здраво/словно семейство над мимолетни тръпки. Тръпката минава, даа не остане след нея някакъв паразит окачен на гърба ви.
11. Преди да решите да имате деца, един от най-добрите методи за проверка е да основите и се грижите за животинка. Там ще си проличи съвсем ясно става ли за баща.
12. 50-50 делене на сметки и подобни само със съквартиранти или приятели.
13, да ви задоволява и сексуално каквото може и каквото има... Да не се налага да търсите помощник.
14. Не забравяйте, че мъже има по цял свят, дори общ език за комуникация не ви трябва вече с днешните технологии.
15. Не забравяйте, че никой не е незаменим, не бъдете жертви на илюзиите си дори когато неприятни истини ви бодат очите.
16, И да е красив, висок, с излъчване--гените са важни за бъдещите деца, а и благодат за очите и изживяванията... :)
17, Общите интереси са екстра, но не са задължителни стига да не си пречат взаимно.
18. На приятели и съквартиранти (50-50) НЕ раждайте! Само им правите услуга да се възпроизвежда, но нито е съпруг нито баща щом не може да поеме отговорност.

Има още, но ще добавям може би после в коментари.

Добавяйте ако искате! Но решавайте трезво за животите си, момичета! Не сте длъжни никому, Само за собственият си живот отговаряте и само пред вас си! А неспособните, неудачниците... Ами природа.

Коментари

1-50 от 65

1.   Тествайте жвните, особено ако имате пари.
Пита ли те още първия въпрос - какво работиш... бвгай с 200.
Интервсуват я само парите.
Тествайте ги да видите как ще реагират, ако се наложи уж да ви помогнат с нещо.

2.   Освен да ни "тестват", бих се съгласил и да попълним малък въпросник, където да отговараме на стотина въпроси и на база резултата, да решават жените ставаме ли. Също, задължителен IQ тест, както и такъв за издръжливост. Ако не ставаме, еми природа... :D

3.   Хахаха и ти от тестването и споделен опит, се докара да публикуваш тези умозаключения в сайт за взаимопомощ.
Хайде сега бъди така добра и дай отговор на някой от въпросите ми:
Ти какви пари изкарваш? Самостоятелна ли си? Имаш ли собствено жилище? Изучила ли си се?
След като отговориш на всички тези въпроси отрицателно, всичко ще си дойде на мястото. А то е, че все търсите всичко на едно място, а реално е в противоречие с всичките ти точки. Перспективен млад самостоятелен мъж, ще работи минимум 10-12 часа на ден, като се прибере ще си сготви или ще си купи нещо по път, прибави още час. Като се прибере ще се оправи, изкъпе, сложи още час отгоре. Ще седне да довършва нещо, защото е проспериращ и ангажиран, умен, тоест има много хобита. Спи 7-8 часа.
Така в най-добрия случай въпросния ще има не повече от 2 часа на ден за теб конкретно, търсейки точно такъв. Ама това няма да те устройва, защото ти си с кошницата с претенциите и го искаш освен всичко и да ти обръща адски много внимание, да ти прави изненади, серенади, да ти изслуша всички глупости в кратуната докато си се чудила какво да правиш днес.
Така че не, няма да те бъде :)

4.   Все ги тествате и все се хващате с топ "мъже" с брутална физика, татуси, брада, лош поглед и две думи в речникът си.

5.   Жена съм, но това, което е писала авторката е пълно безумие.

Някои от нещата - добре, ама дали ще се отнася добре с дете не зависи от това как се отнася със животно. Моят мъж не е фен на животните, ама е добър баща. Ами сега? Да взема да се разведа с него, а?

"50-50 делене на сметки и подобни само със съквартиранти или приятели. "

Какво, да му се невиди, значи това? Естествено, че сметките се делят 50:50. Аз ще платя телевизията/интернета, той ще плати тока и водата или нещо такова. Не виждам нищо странно или срамно в това.

"да ви задоволява и сексуално каквото може и каквото има... Да не се налага да търсите помощник. "

Душка, ако си напълно сериозна в това - въобще не създавай семейство!

"И да е красив, висок, с излъчване--гените са важни за бъдещите деца, а и благодат за очите и изживяванията... :)"

А ти предполагам си супер модел? Това са пълни глупости. За мен е по - важно децата да са живи и здрави, без тежки болести, не дали ще са високи.

" Задължително е да живее самостоятелно! Не да се премести от мама при вас че да поемете ролята на мама с екстри. "

Когато се запознах с мъжа ми преди 18 години, той живееше при техните. И? Важното е да го видиш какво прави, когато живее с техните. Ако помага вкъщи, било със сметки или с домакинска работа е много добре. Виждала съм квартири на мъже, които живеят самостоятелно и.... няма такава кочина. Мерси съм за това.

" Не забравяйте, че мъже има по цял свят, дори общ език за комуникация не ви трябва вече с днешните технологии. "

Ти също не забравяй, че жени има по цял свят.

Чисто и просто ти го казвам по женски - намали малко стандартите, че ставаш точно като тези "топ мъже", които само се бият в гърдите, че са такива, но всъщност са разглезени лигльовци.

6.   Нямах нерви да доизчета цялата логорея до край…… Но се за са поредната стара мома, дето след някоя друга година ще пуска тема, , Жените са по щасливи сами, ,

7.   И, ти какво предлагаш на такъв мъж? Сега като го прочете някоя, която не може нито външност да даде, нито грижовност и не може да готви, ще държи висок стандарт за нищо.

Никъде не си написала какво жената трябва да направи за мъжа.

8.   А лилата да пишем ли спикък за нея. Жена съм, ама такива жени има, благодарение на мама, татко, че не ти трябва. Пълен шкаф с козметика, нагласен, умения никакви. Масово жени нагласен, а вкъщи трагедия.

9.   Много внимавайте дали ви манипулира. Ако ви манипулира, ще се провалите при всички изброени от авторката условия.

10.   Един мъж или го харесваш или не, никой не е идеален, че да го съпоставяме със списъци. Гледаш ли кусура, винаги ще му намериш такъв. Обичаш ли го, ще те обича и той.

11.   1. Не, не определя нивото му на интелект. Може да си барман и почитател на Кант.

2. Защо е лошо да е доволен и се счита за блян непрестанно да иска нещо? Ами, ако иска да си построи къща на село и я постигне? После какво, замък ли да строи?

3. Не, не е задължително, препоръчително е. Ако няма собствено жилище, кое е разумното в това да стои сам-самичък в квартира, за която вероятно отива половината му заплата? Нека също да попитам, ако един мъж живее с майка си, но готви, чисти, пере, пак ли е алтав

4. Съгласен. Много хора вдълбани в собствените си проблеми, трудно подават ръка. Има една идея, че за да си на върха, трябва да мачкаш всички отдолу като стъпала и че ако си много мил се приема за даденост и хората се възползват от тебе. Може би, но това не ме е възпирало да подам ръка на някой паднал, буквално и метафорично.

5. Съгласен, че жените следва да са малко по-мнителни и да избягват почитателите на леки жени, защото такива мъже са леки в характер.

"21 Всичко изпитвайте; дръжте доброто.
22 Въздържайте се от всякакво зло. "
-1 Солунци 5 глава

6. Тук ми е интересно, какво се има под поддръжка?

7. Съгласен, но по-младите мъже понякога ги е срам да си признаят, че са девствени или работят нещо посредствено; безобидни работи, за които не им се сърди много, като ги разкриеш.

8. А ако са скарани с родителите, това задължително или опорочава един иначе добър мъж? Може би родителите са нарцистични или нещо подобно? С приятелите е ясно, ама ти под какво определяш зависимостта от приятелите? Ако се срещат постоянно, просто защото са добра компания, това прави ли мъжа зависим?

9. Алкохол, дрога и хазарт са ясни, но какво ще кажеш за някой който прекарва 10 часа във фитнеса или играейки някоя игра? Тези двете по-поносими ли са? Аз познавам двойки в които мъжът прави именно едно от двете и не беше проблем, защото е отделял време и за жена си. Та ми е интересно, къде слагаш границата между зависимост и приемлива отдаденост?

10. То именно тези сърбежи наречени тръпки опорочават всичко в 90% от времето. Начешеш се и после какво? Празно. Като с пиянството, пиян-залян, една фалшива радост и на другият ден, ох главата, ох коремчето. Обичта не е бурна, а подслон от бурята.

11. Това не е съвсем вярно. Грижата за куче или котка не е равнопоставена с грижата за бебе или дете. Доброто отношение към животните, може и да ти направи добро впечатление, но помни, че отговорността и очакванията спрямо тях са многократно по-малки от тези спрямо собствените ти деца.

12. Това зависи от жената. Повярвай ми, познавам жени които настояват те да черпят. Не знам защо, но ги има и не е защото отсрещния не може или не иска да плати, те просто искат да платят. Може би се чувстват една класа над мъжа или искат да му направят жест? Не знам. Ако ще ставате семейни или вече сте, е нелепо деленето така или иначе, защото бюджета е семеен.

13. Това с помощниците по-добре да не го беше споменавала.

14. Е, не, ако ще ставате семейни ви трябва общ език, а и иначе комуникацията ще куца.

15. Твърдението, че няма незаменими е грешно. Исторически имаме хиляди примери за хора уникати и днес ги има.
Иначе си права, че не трябва да се заблуждават хората и да бъдат жертви на обстоятелствата, да правят компромиси с морала и съвестта си, само за да не са без хич.

16. Тука би ли дала пояснения за всяко едно от трите?

17. Общите интереси са екстра, но и различните интереси сближават и правят другия по-интересен.

18. Това със съквартиранта не го разбирам, но не може ли един приятел, ама приятел, не гадже, да прерасне в съпруг? Естествено е по-добре да се роди впоследствие, на затвърдена връзка, но въпросът и е принципен. Също, указанието звучи малко нелепо, щом ще ражда, това не е ли доказателство, че са повече от приятели?

Накрая, искам да добавя, това че хората не сме длъжни никому и отговаряме само за собствените си гъзове е глупаво и грешно мислене, което е в разрез с четвърта точка. Имаме дълг към ближния, към обществото, да се държим с тях подобаващо и не по-зле от това как се държим със самите себе си. Аз винаги когато съм обслужвал някого, съм казвал, че не бих дал нещо с лошо качество, което не бих дал на себе си. Считам го за мой дълг да предоставя най-доброто, защото бих дал на себе си най-доброто. Но инакомислещите индивидуалисти, в ирония със значението на думата (защото тя означава неделим), смятащи, че не дължат никому нищо, делят и цепят нашата родина до днешното ѝ състояние.
Същевременно смятам, че имам дълг пред Господа и ако не си гледала филма "Царство Небесно", ти го препоръчвам. Има една сцена в която крал Балдуин IV обяснява на Балиан относно дълга към хората и към Господа; виж я.

13.   Още нещо не искаш ли? Имение, частен самолет, яхта част от поемането на отговорност ли са? :-)
Жена съм, но това е наръчник на кифлата и от такива като теб са тръгнали приказките за меркантилните жени

14.   Винаги тествайте: дебели и грозни жени - НЕ. Пластични интервенции - НЕ. Паразити, лежащи на чужд гръб и търсещи си спонсор/баща - НЕ

Харесва ми темата пързалка обаче, евала

15.   Виж аз ти отговарям на всички условия. Ще добавя, че съм заможен сам съм си изградил каквото имам. Но мъжете също не са длъжни на никой и жени има по целия свят. Какво правим тогава?

16.   така като ги отсееш губиш 95% от мъжете, честно ти казвам

17.   На теория звучи много добре. На практика мъжете лъжат и имитират връзки.

18.   При толкова претенции и изисквания от страна на авторката към мъжете, нека тя да каже тогава жената какво трябва да предложи в замяна ако намери такъв мъж.

19.   "Преди да решите да имате деца, един от най-добрите методи за проверка е да основите и се грижите за животинка. Там ще си проличи съвсем ясно става ли за баща. " --- Буахахаха! Повечето изброено в списъка е потрес, ама това направо счупи тъпомера.

20.   Мацо, много си смешна с тези изисквания. Затова почти 60% от българските жени са именно все с такива мъже, напълно противоположни от това, което си изредила.

21.   Права си авторке, и това е само минимума. Лошото е, че в доста от нещата мъжете могат да се преструват докато не постигнат целта си да я оплетат.

22.   Голям майтап е взело да пада тук.
Особено 11точка.
Представям си мъж ако прегръща кученце с оуловерче и терлички на пътя, какъв страхотен баща би бил! Хахаха

23.   Разбира се, че потенциални партньори ще се интересуват едни от други. И мъжете, и жените. Не виждам какво шокиращо има, че в коментарите скочиха. Как иначе ще знаеш и какво срамно има? Питаш и теб те питат - друг начин няма.

Друг е въпросът, че авторката е малко крайна.

Работата е важна за човека, доколкото показва, че има трудови навици. Едва ли някой с всичкия си би си взел за партньор човек без такива, нали? Вече какво и защо работи е сложна и деликатна тема. Не мисля, че задължително професия или вид труд нещо показва и доказва. А и не е константа. Нито заплатата. Нито и нивото на образованост.

Долу пише за "неудачници", което също е доста крайно и грозно. Какво е неудачник? И имаш ли гаранции ти къде и какъв ще си?

Разходите.. Тук също е доста специфично и деликатно, за да се съди. Аз (жена съм) деля по собствено желание и без мъжът до мен да ме кара, намеква, иска и т. н. Във връзка е така - баланс трябва да има. ОБАЧЕ!!! Разглеждам нещата така - като плащам нещо, ще го платя цялото. Бюджетът е общ и се решава кога, какво и защо. Не приемам всеки да плаща до стотинка и да се пази да не се мине. Това не са съквартирантски отношения, това не са отношения изобщо. Тук без мен.

Също така като щедър човек очаквам същото в замяна. Това не значи мъжът да хвърля пачки (които и повечето българи и българки така или иначе нямаме). Щедрият човек си личи по много дребни наглед детайли.

Интимният живот. Тук пак не виждам защо да не сме честни един с друг и защо трябва да се правим на детективи и да ровим, че да изпадне нещо пикантно. Ясно е, че животът на другия не започва с теб. Има раздели, събирания, често деца, често травми и какво от това? Просто бъдете честни един с друг - ако не ви приемат, успех с някой друг. Миналото ни е формирало такива, каквито сме.

Домакинство. Тук пак няма да търпя скатаване и диванни орнаменти, оправдание с пол, традиции, умора и прочие. Аз не деля тези дейности на "мъжки" и "женски", а гледам какво има за вършене изобщо. Щом аз помагам по свое желание на мъжа в ремонтите, а за много от тях вече настоявам аз да го правя, а той да гледа, то да, ще очаквам да се включва и в останалото. Щом аз, която работя нощем, денем успявам да се справя и с чистене, пазаруване, миене и т. н., ще се справи и мъжът.

С гледането на деца също - с изключение на раждането и кърменето, мъжът чудесно може да се справи и ще бъде пълноценен родител, а не само донор на материал.

Неща, с които наистина не трябва да се примиряваме: насилието във всичките му форми; прекалена ревност; опити за манипулации и подценяване; прекомерен мързел; изневери и лъжи; лоши навици и зависимости; системно неуважение на другия.

24.   Ах, какви артисти има! От грижовен и всеотдаен се превръщат в пълен търтей.

25.   Не можах да се сдържа за коментар номер 4, който във всяка тема вика, че ако не си нацепен, с брада и татуси няма да те харесват жените :D. Човек, разбрахме за тоя тип хора, трябва ли да го пишеш във всяка тема.

26.   Никакъв тест не е това. Така се родил мъжа под чехъл- завряния зет. Познавам такива мъже изпълняващи всякакви условия и с нулеви критерии към жената. Тя е доволна, не щастлива, а той- смазан и нещастен. Никой не може да планира градацията на брака/ връзка. За някой е щастлив за други- бедствие.

27.   Н 16, не 95 % от мъжете, а 95 от българските мъже :) да, това е смисъла. 95 % от бг мъжете просто не са за връзка/семейство, а за бащи трябва със закон да им забранят да стават или въобще да ги кастрират.

28.   Н 2, даа, благодаря, трябва да се включи дори само заради "телегонията" която толкова се споменава напоследък, да се намали до минимум възможността за репродукция на мъже с отрицателно IQ.

Н 11, от първата точка за бармана... Ми не, дръж го за себе си. Почитател не значи "ползвател" щом си е останал барман, не ми го хвали, пък и няма смисъл въобще да слизам по точките надолу в такъв случай.
Може да става за забавление с "грешния" докато изскочи правилния, но дотам :)))

Н 13, няма да е лошо- имение, яхта, частен самолет, мда... Що пък не, не бих отказала, няма да го върна такъв ако отговаря и на останалите условия. И е добре че ти явно не искаш, намаля конкуренцията.

Н 15, ами търсиш подобна за равно партньорство ако това искаш, или се предлагаш в съответни групи за Патриарх, аз ли да те уча? !

29.   Темата сигурно е шега. Не ми се вярва някой да очаква, че с подобни критерии ще си намери половинка. Нека изискващите първо да видят себе си. Но не през своите очи, които ще им показват само розови сънища за себе си. Да ходят да попитат баби, майки и бащи например - не е много кеф някой да ти напомня слабостите, нали...

Холивуд и интернет ни разказаха играта, затова е пълно със самотни, самодоволни и самодостатъчни хора.

30.   Нахално същество е жената - да спи с 50 човека преди брака, да са и изтърбушили всички хралупи, за фигура да не говорим, ниска или със шкембенце или охранена трътка или баджаци, интелект малко по-добър отколкото на блондинка, пък взела и претенции до небесата да проявява какъв трябвало да бъде мъжът. А ти каква си, ти какво му предлагаш за да е такъв мъжът който описваш какъв не трябва да бъде. Я да те чуем ти какво му предлагаш в замяна.

31.   До коментар 27: Въпросът е, че не са само мъжете... Жените са още по-зле... Повечето нямат и елементарна култура, не могат да се изразяват правилно, не са състрадателни, нямат никаква емпатия не само към хората, а и към животните, на външен вид без грим не може да ги познаеш и т. н. Повечето чакат всичко наготово- жилище, автомобил, почивки и т. н., а от тяхна страна не можеш да очакваш даже вярност

32.   Номер 28, в грешка си. Това, че е останал барман, по никакъв начин не е определящо за интелектуалното ниво на един мъж. Какво трябва да означава ползвател? Щом четеш Кант и си му почитател, би следвало да се влияеш от мислите му и да ги прилагаш в битието си, не е ли така? Ти изобщо чела ли си Кант или някой философ, че да ми обясняваш кой може да е ползвател или не?
Не ти хваля барманите, а ти показвам, че твоето отсяване е чисто повърхностно и причината да попадаш на кофти мъже е снизходителното ти и незряло поведение. Държиш се като лапе, не като жена, камо ли съпруга. С това отношение ще попадаш само на грешни, защото само грешни те влекат.

Ако смееш, обори ме, отговори на всички точки, както аз съм отговорил и покажи, че не съм прав, вместо да се извърташ, като малко дете, когато ти е неудобно или нямаш какво да кажеш обратно, защото знаеш че си в грешка и не можеш да го преглътнеш.

33.   Лошото е, че не разбрахте, че темата е иронично написана, като изопачава изключителното високите критерии, които жените често имат.

До номер 28 - този трол пък цели да провокира(а май е авторът/авторката). Ако обаче е реален 28, не мисли как ако всички мъже имаха яхти и имения, то такъв свят не може да съществува.
Представяте ли си, един милиардер казва на друг изкопай ми септична яма? xD Няма как да стане.

34.   Жена съм
На мен ми стига:
1. Да може да се грижи за себе си/ чисти/ готви/ работи.
2. Да е самостоятелен.
3. Да се къпе всеки ден и да си пере дрехите редовно (да не е мърляв).
4. Да обича книги, планинарство, пътувания.
5. Да не е дебел и да не се тъпче, без алкохол, цигари, хазарт.
6. Да ми харесва визуално на мен, нямам проблем да е по-нисък/ дребен от мен. Ходила съм с мъж висок малко под 160 см на 53-55 кг (аз съм 168/57 кг) и си беше супер връзката.
7. Да е образован и поне със средна интензивност.

35.   Къв е тоя нагъл боклук, който е написал тоя тест бе? за малко да си помисля, че Богородица проверява мъжете дали имат нивото на Христос! Сякаш тя не сере и е идеална. Нали я знам как пърди в рейса

36.   С тия изисквания вместо да тестваш мъже, тествай някоя котка, защото ще съжителстваш с нея до живот :D

37.   Интересно...
Може ли малко впечатления - какъв е резултата от такива тестове?
Дами, само да напомня - повечето мъже са готови да чукат много широк набор от жени. Но семейство биха направили само с избрани. Така че докато смятате че сте на шведска маса и избора е безкраен и нужда да полагате усилия няма, нигога няма да минете в графата "подходяща за семейство". Тя е запазена само за тези, които наистина си заслужават. Тия с тестовете никога не влизат там.

38.   Въй, че нерваци някои мъже :)))))) яко набиват единични на коментари, които не им изнасят. Ще каже човек, че има някакво значение тяхното "гласуване" *:*

41.   В момента чукам една дама без никакви изисквания и очаквания към мен. Просто правим секс. Значи съм голям късметлия.

42.   добре, аз като отговарям на всички условия къде са жените :D

43.   Номер седем е много прав.
Какво наистина предлага авторката? Каква е тя?
Ще се опитам да я характеризирам, пък тя ще възрази, където не съм прав.
Госпожицата е на възраст около и малко над средата на двадесетте си години. Родена е и е израснала или в голям град, или в малък град близо до областен център. Има не повече от един брат или сестра и може дори да е единствено дете. Бащата на авторката е силна фигура в нейното семейство и неговата професия е основен източник на доход за семейството. Много вероятно е авторката да има бакалавърска степен, завършена в областен център, където се е преместила от родния си град. Притежава значителна интелигентност, но не е преподавала и не смята да преподава. Не притежава собствено жилище, но има автомобил и шофира прилично добре. Не членува в клуб по интереси и не е абонат на библиотека. Следи редовно конкретно печатно издание. Има изградени навици и предпочита компанията на приятели пред усамотението. Не обича да лъже и да я лъжат, отчасти защото лъже лошо и почти винаги я хващат, когато го прави.

Госпожицата би била интересен събеседник. Наистина жалко, че никога няма да се запозная с нея...

45.   Ха-ха, егати глупостите!
Едно време се рутехме по морета и младежки лагери, съвсем млади - още ученици или стиденти, без изобщо да знаем кой какъв и дали ще стане! И въпреки това, създавахме здрави семейства с по 2-3 деца!
Успех с яхтите, тестовете, претенциите и търговийката! Нив яхти сме нямали, но нищо в живота не ни е липсвало. От друга страна имаме изградени връзки, които вие не сте и сънували с плоскоземските си меркантилни душици.
Човек да се чуди да се смее ли, да плаче ли, но всъщност нещата са дълбоко трагични, с това ви мислене.

47.   Авторке, много се радвам, че пусна тази тема защото и аз съм в подобна ситуация и аз като теб си имам подобен списък. Ето и подробностите по твоите точки:

1. Съгласен. Човек трябва да има ясен план за професионално развитие и да работи усилено за да го реализира. Търтеи и кифли с телефонче в ръка дето само очакват наготово не бива да се толерират. Лично аз съм нещо като финансов анализатор към междураден фонд и си докарвам някъде към 8к. Не е много, но разполагам с повечко свободно време за моите хобита и фитнес, които за мен са не по малко важни от чисто финансовия аспект. От теб очаквам да изкарваш минимум 4к. Всичко под тази сума за мен е в графата "бачкам за удоволствие, колкото да се фукам, че съм независима а всъщност чакам чичко паричко".

2. Чудесно изискване. Личностното развитие е от първостепенна важност и аз самия всячески се старая да придобивам нови умения, като акцентувам на все пак някаква практична насоченост. Така де, ако примерно ме влече фрузирата, едва ли би ти допаднало това мое хоби. Умея да боравя с инструменти и без проблем правя ремонти като боядисване, шпакловане, ВИК и ел инсталации. Умея да си подържам и колата сам. От теб очаквам да имаш подобни полезни за бъдещото ни съжителство, хобита а не нянакви женски глупости, тип "домашен дизайн" или "козметика". Нещо от рода на градинарство. Значи, че не е те е страх да си нацапаш пръстчетата. Или пък танци - значи, че имаш кръшна снага.

3. Абсолютно. Как ще се грижиш за бъдещото си семейство ако не можеш да се грижиш за себе си? Аз лично съм подсигурил просторен дом за бъдещото семейство но очаквам от жената до мен да е абсолютно независима от финансова гледна точка, все пак живеем в 21 век - века на равенството. Понастоещем може и да живееш под наем, с това мога да направя компромис.

4. Много проницателно изискване. Абсолютен минимум е човек да е винаги вежлив и учтив със всички, особено с по слабите, било то умствено или физически. Също така трябва да е умерен в кризисните ситуации, иначе нашепва за липса на самоконтрол. Парадирането със сила и пари е признак на слабост. От теб очаквам да си винаги блага и учтива със всички и да не си позволяваш клюкарстване и хапливи, злобни забележчици към хората. Впрочем, една червна точка от мен за теб - имаш навика да пишеш с главни букви от време на време, което се интерпретира като повишаване на тон. Цивилизованият човек знае как да общува правилно и подобни отколонения би трябвало да са под достойнството му. Но хайде, понеже съм щедър, ще ти простя под предлог, че може би си малко по емоционална :)

5. Отново съгласен. Увереният и честен човек няма какво да крие. Жената до мен получава пълен достъп до моя телефон, фейсбук и имел, вайбър, и каквото там пожелае. Надявам се, е излишно да казвам, че очаквам същото в замаяна, без изключения. В общия случай като си "поприказвам" малко с телефона ти посредством USB- кабелче и един специален софт, до голяма степен твоя истински живот, минало и интереси, ще се изяснят. Face-lock-а (или Pin- lock, ако си от по конесрвативните) ти не ми е проблем, не се тревожи, него може да си го оставиш. Проверки по всяко време, с повод или без повод за позволени, даже поощрявани. Така де, "проверката е висша форма на доверие". Фасони от сорта "ама ти не ми вярваш", не важат. По скоро са индикация, че имаш какво да криеш и гориш на момента.

6. Отново чудесно изискване, аплодисменти. Споделям твоето мнение, че човек ако не умее да се грижи за собственото си тяло, няма да умее да се грижи за много други важни неща. Аз лично тренирам от 10тина години. 3 пъти в седмицата фитнес по 1 час, с кардио преди и след силовата тренировка. Събота - крос в Борисовата. Отнасям се много сериозно и отговорно към фитнеса. От теб очаквам да тренираш наравно с мен и да споделяш тази моя страст, винаги и без изключения. "Отсъствия" се издават само във важни случаи - бременност или навехнат крак. И да, "знаем" - нека не се лъжем, че тренираното тяло е за предпочитане в редица аспекти. От теб очаквам да имаш стегнато тяло точно като моето, ни повече, ни по малко.

7. Отново - въпрос на лична чест е човек да говори винаги истината. Отворен съм към всякакви проверки и споделям мнението ти, че доверието се печели, а не се дава даром. Но пак - очаквам безусловна откритост от твоя страна, без дори и намек за манипулации. Дори и най малкото изкривяване или спестяване на истината, за мен е лъжа.

8. Отново в десетката, браво. Вече е научно доказано, че децата които произхождат от семейства с един родител, много често имат и отклонения и травми които им пречат да се развият в пълноценни индивиди по късно. Лично аз произхождам от класическо българско семейство. Баща ми е спортист, а майка ми - лекар. Винаги сме били в превъзходни отношения. Възпитаха ме с убеждението, че мой дълг към самия мен си, а и към тях, е да си намеря достойна жена която да почита традиционните български обичаи. Задължително е и ти да произхождаш от подобно семейство. Аз лично съм слконен да правя компромис с това, но баща ми е особено резервиран към жени които са израстнали без баща или пък такъв със съмнителен статус. А нали си говорим за сериозна връзка, та все някога трябва да те представя пред тях и е важно и те да те харесат.

9. Разбира се. Зависимостите, особено баналните такива, са проява на слабост. Особено хазарт и дрога са си сериозни болестни състояния и е най добре човек да не се обвръзва сериозно с подобни представители. Аз бих добавил и зависимост към телефоните и социалните мрежи - жена която е толкова вятърничева, че да си губи времето с тях, е просто бройка за мен. Такива е по добре бъдат оставени да живеят във виртуалния свят защото нямат шанс в реалния. Тази закономерност е право-пропорционална, впрочем.

10. Чудсена точка. Всякакви мимолетни трепети са проява на слабост и шамар в лицето на хората които би следвало да са ти най близки и важни. Много приницателно уточнение от твоя страна, че "тръпката минава" но ще ти споделя и мое допълнение, ако позволиш, разбира се - всякаква промяна в начина на поведение и отношение спрямо мен, се третира като "сваляне на маската". Лично аз го наричам "промоционалния период" в една връзка. При първите индикации, че ми играеш "мили очички", означава, че ми се правиш на малко по хитричка отколкото всъщност си.

11. Честно казано не виждам връзката но да речем, че съм съгласен, че не може да си жесток и безотговорен спрямо животните, и в същото време да си добър родител. Но бих те посъветвал по добре да обмисляш подобни крайни изказвания защото подобни изцепки пред приятели/родители, биха те злепоставили първо теб, и после мен, задето не съм засякъл тази посредственост у теб.

12. Съгласен. Като един традиционен мъж, за мен е въпрос на чест да подсигуря всичко необходимо за семейството си. От теб очаквам да си перфектна готвачка, преди всичко, да имаш отлична култура на хранене, най малкото задето и двамата сме спортни натури и би трябвало много добре да знаем какво да ядем. Също така очаквам от теб да се грижиш за дома и за децата ни безупречно и с готовност. Аз ще помагам, разбира се, но това ще е по скоро изключение а не правило. И едно малко уточнение - ако почнеш да ми се правиш на много уморена от тези твои "ангажименти", аз съм достатъчно отворен и модерен - на секундата ти предлагам да си сменим ролите - ти да изкарваш парите, да поемаш основната част от ремонтите по жилище и коли, а аз ще си седя вкъщи и ще готвя и чистя, няма проблем. Боклукът го хвърлям винаги аз, без значение кой вариант си избереш ти, щото съм много готин, видиш ли :)

13. Отново съгласен. Сексуалният живот е много важен. Аз лично не страдам от женско внимание, в ежедневието си се обличам с дънки и спортна риза и това е предостатъчно. Но ми е особено забавно да гледам как жените пускат по една малка замечтана и отнесена усмивчица докато много старателно се правят, че не ме гледат. И вас пак, ако трябва да си говорим конкретно, като големите хора - моят акт трае час, час и половина, зависи колко съм прекалил с фитнеса. Но може би най важното - не ми трябва карта и упътване за употреба за клиторчето и G-точката ти. Не ме мързи да те подогтвя хубавичко за акта. Така де, колкото по вкусно е предяститето, толкова повече ти се отваря апетита за основното ястие. За черешката на тортата - мога и да те squirt-на. Разбира се, от теб очаквам да си абсолютна властелинка на пръстените си. Всеотдайна и мазна свирка за загрявка. Анален секс за основно ястие. Накрая - дълбоко гълтане. Това трябва да е основното ти меню а ти да го сервирваш с удоволствие. Гърдите ти трябва да са над средните, задължително естествени. Може и да не са баш "дини" :) Дупенцето ти трябва да е като прасковка - сегнато и височко. Жени, които ползват подплънки, повдигащи клинчета и други подобни жалки номерца, са обект на съжаление, според мен. Мислят си, че лъжат другите, а всъщност лъжат себе си. Понякога ми става жал за тях като дойде момента свенливо да си свалят атрибутите и застанат голи пред мен. Джентълменски ги изклащам, не особено усърдно, ако трябва да сме честни, и ги ghost-вам. Така де - аз ако си сваля "костюма с мускулите" и си извадя "чорапа от гащите", сигурно и ти няма да си във възторг, нали? Та в този ред на мисли, за "помощта" не се тревожи. Ти е слабо вероятно да ми насмогнеш а аз "помощничка" винаги мога да си намеря. Просто тя ще дойде на твоето място. Аз съм класик - не си падам по тройки :)

15. Много зряло изказване, поздравления. Споделям мнението ти, че човек не бива да се афектира от мимолетни трепети а винаги трезво да преценява хора и ситуации. Особено съм във възторг за това твое уточнение - в момента който си станем "неприятни", не трябва да робуваме на навици и битовизми - та целия свят е пред нас. В момента в който нещо престане да радва окото ни, е редно да си намерим нещо по приятничко за гледане. И пипане. Малък съвет - козметиката е силно надценена. Поне от мъжка гледна точка.

16. За височината - аз лично съм 192 см. Не съм баш баскетболист, но смятам, че влизвам в категорията "висок". От теб очаквам да си поне 175 сантиметра. Не си падам по миньончета. Бихме излгеждали нелепо по снимките. За красотата - е, не е учтиво да се хвали човек но все пак, както споменах, не ми липсва женско внимание навсякъде. По скоро води до повече проблеми впоследствие, за мен лично. От теб очаквам да си над средното ниво за красота. Като се разхождаме из улиците, мъжете трябва да се обръщат след теб. Аз не съм ревнив, основно с такива жени движа и съм свикнал. Иначе бих станал за смях. Така де, като отидем на фирменото парти, колегите ми трябва да ми завиждат. То си един вид дружески спорт из нашите среди.

за 17 съм съгласен, нямам какво да добавя.

18 - както вече би трябвало да е станало ясно - аз "отоговорност" съм готов да поемам, стига ти да "поемаш" всичко останало, когато и където на мен ми е кеф.

За финал искам да уточня, че ти трябва да покриваш всички тези точки, без изключение. В противен случай, си "аут", както ти би се изразила. Което от моя гледна точка значи секс за една нощ и ghost-ване. Същият завършек може да ти се случи и по всяко време, без предизвестие. Като модерен договор. Ти си прагматична жена, ще ме разбереш. Позволявам си малка корекция за твоето "природа" накрая - подозирам, че искаше да кажеш "еволюция". Кофти материала не оцелява, нали така? :) Появяват се разни дефекти. В началото дребни, считаш ги за проява на "стил" или пък - "характер". После все по големи. Накрая с превръщаш в урод който никой не иска да погледне, камо ли да изклати. Припозналите се може и да не вдигат ръка, знаем се, то си е видно :)

48.   Ей сега си представям как селянките Величка, Петранка и Ганка, с гордо навирен в небето нос, снизходително режат Бад Пит и Леонардо ди Каприо, задето не хранят бездомните кучета, пушат цигари, пият алкохол, не се къпят всеки ден и са пословични женкари. :)

Най-щастливите хора са тези, които са изградили равностойни взаимоотношения. На хартия всеки може да бленува каквото си ще, но в истинския живот само даващите могат да получават и да са заедно трайно!

- Кифлоприземител

49.   Н 42, не вярвам, но: Ако си на принципа "любовта почука на вратата ми, но аз бях в тоалетната и не можах да отворя... "
Ще има да си чакаш!

50.   Н 41, няма лошо, ясни условия- без условия! Перфетно и за двама ви щом нямате намерения за друго, без лъжи, без манипулации, без единият да губи времето на другият с празни "въдички".
Проблема е когато се предполага, че ще е ексклузивна, сериозна връзка с цел семейство!

51.   Н 11, ще ти отговоря на въпросите тогава, когато сам ги редактираш и представиш във форма, в която не търсиш "под вола теле".
В някои точки изпадаш в абсурдни крайности. Тези подвеждащи "уловки" не с мен...
В други, съвсем очеизбодни взаимно изключващи се действия и/или мисли/насоки.
Ако идеята ти е да провериш "дискретно" IQ чрез подвеждащи, провокативни или объркващи въпроси... Е, коригирай и ще ти отговоря!
Там, където си включил мнението си без "тинтири-минти" се съгласявам в по-голямата част.
И отговарям така само защото виждам "интелигентен живот" като напомня все пак, че твоят дълг към твоят господ--не е мой!
Нямам нужда някой да ми заповядва или от някого да се страхувам за да бъда с висок морал и етика- Ако искам :) сещай се!
За бармана мнението ми остава същото! Има ли нещо по... От барман- дървен философ? !

52.   Майко мила, какви словоблудствия могат да възникнат в една прекрасна, но куха главичка. Чета точките и имам чувство, че чета техническите изисквания за някаква нова разработка. Някога, когато България имаше електроника, като в случая не визирам телевизори, Hi-Fi уредби, радиоприемници, а морски локатори, УТС, релейни линии, "устройствата от от системите "Стършел" и т. н. Та тогава, от съветска страна постъпваха техническите изисквания. Съответно, към документацията на разработката имаше техническо описание, инструкция за настройка, инструкция за експлоатация, инструкция за транспорт и съхранение, формуляр за ремонт и т. н. Та тук авторката, трябваше да се съобрази с тях, а не само с американогейския, неолиберален, джендеризъм и феминизъм. На мен те са своеобразна перверзия, но нека не се забравя, че аз съм българки мъж, дебелоглав, най-вероятно смрадлив, за който вземането вечерен и сутрешен душ е една фикция, носенето на бельо за повече от дванадесет часа е нормално, даже желателно, а не всяка сутрин и вечер да го сменя. Разбира се, трябва да съм плешив като кубе на "Ал. Невски", а ако имам някакви остатъци на коса, те да са мазни, и да миришат на гранясало. Боже колко съм гнусен, та аз даже не съм и унтерменшън, а нещо по -надолу по еволюционната стълбица. Пропуснах, трябва да съм толкова стиснат, че като ходя да скърцам, а в къщи ей така за разнообразия да бия съпругата си на лягане и ставане., като старателно пребърквам портфейла И, да не пропусна някоя двадесетачка., че вечерта в квартална дупка, носеща съществителното "кръчма" да мога да се налея я с шльокавица и с бира, и вече съвсем, потен, мазен, оригвайки се шумно да се прибера на зиг-заг в къщи, къде пак ще опухам сияйното същество. Егати, колко съм отвратителен в нейните очи, а тя да вземе, че да ме и обича. Сигурно съм бил голям актьор, че да ме хареса, една бивша, млада колежка на майка ми, която ме познаваше още от 7-8 клас, а при завършване на гимназията ми подари разкошен комплект писалки "Пеликан", с които писах при кандидатствах, че ме приеха както във Физико-математическият, така и във факултет радио-електроника в някогашното ВМЕИ"Ленин" сега ТУ.. Трябва с тази моя смрадливост и простащина, така да съм зашеметил, че при връщането от казармата, при едно изпращане, тя дъщерята на дипломати, разведената съпруга с малко момиченце, да се превърне в първата жена, в моят мизерен живот. Трябва да съм голям актьор, успешно мимикриращ, че е човек, даже не съм смрадливец, че латвийско момиче да го хареса на една студентска бригада край Бакьово, а да прекарват вечерите, плътно прегърнати под лятно, звездно небе. Радваха се един на друг, сърцата им биеха, а те се гушкаха, като, че ли са единствените същества на света. Разбираше се с чешките и "гедерейски" момичета, нещо не ги отвръщаваше, шепнеха в ухото му с, хрипкаво и пресекливо "Йезус кристос", него като атеист в този момент не му беше до Исус, просто искаше мигът да не свършва. Смрадливеца става един от най-младите научни сътрудници в института, а програмният му колектив е от осем млади инженер/ки/ и научни сътрудници. Гледа да е балансиран, винаги ги кани всичките на кафе, старае се винаги той да плаща, даже те да искат да платят. Смята това тяхно желание за персонална обида. Никога в заведение, не е допускал делене на сметка и друга неолиберална перверзия, той плаща, Не разбира това делене на сметките, смята, че то обижда и двете страни/двата пола/, като за своята постъпка мъжът не трябва да очаква никакво по особено отношение. Просто е бумър и не разбира, когато дъщеря му, която е също с докторат, но нейният от "бяла" Европа, също инженер, споделя как с колега хапвали в ресторант и тя платила сметката, а колегата се държал все едно нищо не се е случило, той като бумър не го разбира, все едно е нещо от друг свят-закостенял е, а на всичкото отгоре някак стеснителен. При голяма международна поръчка, когато са в завода, които произвежда техните разработки, отива до бригадата монтажнички да им обясни, че правят някакви системни грешки. Млади жени и момичета, леко се усмихват, всичко им е ясно и когато си тръгва, чува ясен глас "тази високомерна и надменна перка ще я моя", все едно го удариха с чук по главата, получи уплаха и почти две седмици не смееше да отиде и да им нещо обясни, а пращаше други колежки. Така, докато един ден в кафето, бригадирката, чийто бе гласът, го попита дали не им е сърдит, че не ходи до тях, а те в огромното, слънчево помещение са на 40-50 метра от него. Ходи го разбери. Лигло. Не е висок някъде към 182-183, но е много атлетичен, което дразнеше една жена /майка му/, която искаше да изглежда по-фин, но както деветте години джудо, двете СРБ в казармата, както и генетичните предпоставки, са го формирали, иначе е с много тясна талия и ханш, но костюм не може да си купи, освен по поръчка. Просто носи блейзери №№58-60, а панталони №52 по "Теодор". Изглежда като застарял спортист, а не като научен работник. Алекс. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"" Не съм идеален, а обикновен мъж

53.   САМО ЦИТАТ:""

"Понякога губим мъжете си не защото някой ни ги отнема.

Никой нищо не ви отнема!

Губите мъжете си с безразличие, с вечни критики, с непрекъснато недоволство, с излишни въпроси, с неразбиране, с ограничаване, с инат и най-вече защото си мислите, че щом един мъж търпи това, значи ви обича безрезервно.

Бъркате мълчанието на такъв мъж с примирение.

Мъжете, които започват да мълчат, мълчат, защото са решили да си отидат.

И следващата жена до този мъж няма нито да е по-красива, нито по-умна, нито ще готви по-добре.

Тя просто ще го разбира, уважава и ще цени достойнството му.

Един мъж е готов да направи всичко за жена, която веднъж е обичал – абсолютно всичко.

Всичко, освен да я обикне отново.“ (Беназир Бхуто)

Беназир Бхуто (1953 - 2007) е пакистански политик, министър-председател на Пакистан в периодите 1988–1990 и 1993-1996 г. Тя е първата жена, избрана да ръководи ислямска държава.""" Подчертавам нищо не е променено //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време" Алекс

54.   Н 47, имаш 5 звездички от мен за около 85 % съвпадения.
ХХхаха ок, посочил си в оставащите 15% неща, за които със сигурност си се сетил, че компромиси - НУЛА! Автосаботаж или "тез' и аз ги мога" - ти си знаеш? !

НЕ ВИКАМ, акцентирам, има нужда.

55.   Н 43, ее, как можа в почти всичко да сбъркаш :))))) развесели ме.
В някои предположения отговорът би бил: "топло" в други "не и в този живот" а някои са "обърна хастара"- съвсем наопаки.

Но имаш едно попадение на 100%
Тц, няма да кажа кое, темата не е "да направим психопрофил на авторката".

1-50 от 65