Тествайте мъжете ПРЕДИ
1. Какво работи--задължително е да знаете, това определя нивото му на живот, интелект
2. Какви са целите му- ако няма такива и е доволен от където е и "ден да мине-друг да дойде" само си го представете след 5-10 г Мебел не ви трябва, да си почиства праха сам.
3. Задължително е да живее самостоятелно! Не да се премести от мама при вас че да поемете ролята на мама с екстри.
4. Отношението му към обслужващ персонал и по-слаби/в неравностойно положение хора и животни. Такъв ще и отвътре, такъв ще бъде и с вас и децата ви.
5. Дълбоко и дискретно проучване н а миналото му! Почитател на проститутки--АУТ! НЕ ви трябва подобна салфекта, изтривалка.
6. Физически дадености и поддръжка. Тюфлек, който не уважава собственото си тяло дори и вие няма да уважавате. Пък и... знаете.
7. Проби за лъжци! Питайте неща, които вече знаете, лъже ли дори не не си губете времето да го разобличавате- аут!
8. Отношенията му с родителите му/ семейство и приятели.
Добри, здравословни, но не зависимост.
9. Всякакви зависимости или дори намеци за такива (алкохол, дрога, хазарт) АУТ!
10. Винаги поставяйте мисълта и целите си за здраво/словно семейство над мимолетни тръпки. Тръпката минава, даа не остане след нея някакъв паразит окачен на гърба ви.
11. Преди да решите да имате деца, един от най-добрите методи за проверка е да основите и се грижите за животинка. Там ще си проличи съвсем ясно става ли за баща.
12. 50-50 делене на сметки и подобни само със съквартиранти или приятели.
13, да ви задоволява и сексуално каквото може и каквото има... Да не се налага да търсите помощник.
14. Не забравяйте, че мъже има по цял свят, дори общ език за комуникация не ви трябва вече с днешните технологии.
15. Не забравяйте, че никой не е незаменим, не бъдете жертви на илюзиите си дори когато неприятни истини ви бодат очите.
16, И да е красив, висок, с излъчване--гените са важни за бъдещите деца, а и благодат за очите и изживяванията... :)
17, Общите интереси са екстра, но не са задължителни стига да не си пречат взаимно.
18. На приятели и съквартиранти (50-50) НЕ раждайте! Само им правите услуга да се възпроизвежда, но нито е съпруг нито баща щом не може да поеме отговорност.

Има още, но ще добавям може би после в коментари.

Добавяйте ако искате! Но решавайте трезво за животите си, момичета! Не сте длъжни никому, Само за собственият си живот отговаряте и само пред вас си! А неспособните, неудачниците... Ами природа.

Коментари

51-65 от 65

56.   51, няма какво да коригирам. Няма уловки, няма крайности, няма и под вола тела. Казах ти нещата такива каквито са, искрено и без увъртане. Ако ти стиска, направи същото.

Дълг към Господа имаме всички, защото всички живеем под наем. Какво си мислиш, че твоят живот е твое производство и накрая няма да се изплащаш за него? Всяка дума и всяко действие имат цена, човеченце; мисли какво слагаш на кантара и дали накрая ще може да го изплатиш. Ти морал и етика нямаш, и докато страхливо отбягваш отговорността да ми отговориш, по всяка точка, няма и да имаш.

За бармана не ми говори, защото е ясно, че нищо не знаеш и не ставаш нито за барман, нито за философ, било то и дървен.

Жалко изпълнение, изключително жалко.

57.   38 - да, права си, много мъже ти набиват единичките, и с право, защото сте прости, и си ги заслужавате. 10 мъже са ти набили единички досега, а заедно с мен ставаме 11, ще ставаме и още-повече. Щеш не щеш, ще ти се наложи да започнеш да свикваш с тази така непоносима за теб мисъл, която те преследва в най-страшните ти кошмари, и от която не можеш да спиш по цяла нощ...

58.   И авторката и 47 са с тотално сбъркани критерии. Кой колко изкарва, кой колко висок бил, след кой се обръщали жените! Абе ей, любовта не е пазар, бе! Пораснете малко! Абсолютни детинщини.

59.   Авторката незнам дали е мъж или жена е вцепеняващо прост човек.
Виж какво ще ти кажа. Отвори си големите уши и слушай.
По цял свят се видят войни. Имаш ли на представа колко жени са останали сами? Не нямаш. Но аз имам. Работя в градския транспорт и няма ден да не съм взел телефона на някоя. Най често са украйнки, но и от тях има читави. Не са всички курви както ви се иска на вас.
Телефона ми е пълен с номера и то на все хубави жени.
Чудя се на коя да звънна да излезем. Отделно колко ми се сърдят. Жалко, че немога да ти пратя хронологията от фейсбук да видиш за какво става на въпрос.
Мога да имам деца от най малко 5 красиви жени. Стига да искам.
Така, че никой не се е скъсал да ходи да те взима теб. Че коя си ти. И ти серелш. И твоята уста сутринта мирише на умрели кучета. И ти пърдиш. Коя си. Едно голямо старо злобно животно нарекло се жена хахаха
Жени си имаме достатъчно за твое сведение. И най хубавото, че са предразположени и да раждат деца. Всичко си ние ок на нас. Ама на теб нещо ти има гарантирам ти. Върви се Лекувай. Имаш нужда от помощ. Щото ще си останеш сама.

60.   Самотна, но еманципирана женичка. Акъл дава.

62.   Н 56- ок :)
Н 57- освен, че си вярваш категорично, вярваш, че и на мен ще внушиш желаните от теб МОИ реакции... Ххахахахахаха веселяк си.
Н 59- не знаеш колко се радвам за теб. Стигнал си до кондуктор в градския транспорт? Браво! Те това е успял човек, макар и със забавено мисловно развитие. Виж, пиши на украинските наред, няма защо да избираш, не лишава никоя от себе си, няма да е честно. Успех!

Десантчик, много ми хареса цитатът, който сподели с нас.
Приятно е за всяка жена да благодари още веднъж, че не се е родила в Пакистан. За теб обаче ако можеше да върнеш времето назад, би било перфектна среда за живот. И даже нямаше да се налага да ползваш топките на жена си, гадината и тя се е родила в свободна страна и развила себе си.

63.   Темата може би е провокация, но реално има много подобни случаи.
Първо, нормално е човек да има критерии. Едва ли ще се хванем с първия от улицата.
Но какво правим, когато критериите са нереалистични? Да е 1. 90, да изкарва много пари, да има топ тяло, топ гени, че да не изневерява, че да не е стъпвал на проститутка, че това, че онова. Това са под половин процент от мъжете. И защо да избере точно теб?
Да кажем, ти си хубава, имаш висок шанс. Но не си единствената хубава. Примерно пет хубави жени се състезават за един такъв мъж, значи шансът да те огрее е едно към пет.
Казвате българите не ставали. Моля ви се, сестра ми е омъжена за германец. Смятате ли че средностатистическият Германьо е с по-добро телосложение от Ганьо? И на двамата бирата и обездвижването им влияе по един и същи начин. И той не е милионер, не я води по почивки на Малдивите. А Американьо? Живял съм в Щатите, моля ви се...
Да, ако четем тоя форум всяка развилняла се феминистка си е намерила точно такъв мъж. И вместо да си гледа кефа на Сейшелите, раздава акъли във форума.
Аз като съм 1. 80 и не съм милионер, не знам направо жена ми защо е с мен. Показах ѝ темата и се чудя кога ще подаде молба за развод и ще ми вземе детето.
Успех дами и дано намерите това, което искате. Но истинате е, че повечето то вас няма да успеят.

64.   Добавям още 1 изискване:
Когнитивният дисонанс е явление, което засяга все повече хора.
Такива - Тц!
Не съм казала, че ме интересуват оценки, мнения, психопрофил.
Разбира се, по желание всеки е свободен да се изкаже, но някои очакват задължителен отговор на кръстосаният си разпит, а някъде и с леко заплашителни нотки "ако не отговориш, значи си страхлива/значи си луда, значи... бла бла.
В този пост няма нищо за разнищване до смъкване според нуждите на всеки, съвсем ясно и категорично е написано всичко.
Към жените е, те решават какво и дали нещо да си вземат.
И мъже, малко по-внимателно с думите, че някои минават през най-чувствителните ми места.

Има нова тема- подобна, от "нормална жена" не кифла кат' мен, тя има нужда от оценяване, тя иска мъжко оценяване, тя е писала с надеждата да бъде оценена. Е, там е пазара за оценяване.
Тук- тц!

65.   Не всичко е вярно, някои с кучетата си останаха дотам, разбира се ако си в болница, а той виси при майка си не е добра перспектива. Жената може да има критерии, които донякъде да са ви мътни, но има логика. Докато учите дъщерите си да се правят на "не ти искам парите, аз съм скромна" или "завел си ме в Банско, това е върха", ще ги минават същите малоумници от други теми с проститутките, които развращават дъщерите ви и после си искат същите пози, секси бельо, за деца жените да доказват 10-12 години, че е достойна и пр. Много по-добре е една жена да има критерии, да е отказала на 10, отколкото да е спала с 22 мъже, събудила се на 33, дебела, нежелана, без деца, а и също всички тези мъже са се осведомили къде, с именно при нея има безплатен лесен секс. Не учете дъщерите си да бъдат секс кукли на разби тираджии и дърводелци. Съжалявам, че го казвам.

66.   60, сам не значи самотен. На част от хората ни е кеф да сме сами.

67.   Не прочетох нищо надолу освен "тествайте" и срещу този тест какво получава един мъж - вечно главоболие, претенции, мрънкацници и негативно отношение за всяка една стъпка, която предприеме мъжа...!!!

68.   И аз не прочетох нищо и реших да скролна, явно авторката е била в мензис и решила да си излее гнева за тестове before/after айде моля те по маулмни същества от "жените" не повечето но някой просто не знаят какво искат и тотално могат да ти бъгнат процесора (:

69.   65, мечти на незадоволен човек е твоето. И на 33 и на 43 и на 53, уважаваща себе си жена НЕ търси и не приема лесен секс от Ганьо. Мъжът е опция, семейството също. Ако срещнеш човек, който да те допълва - добре! Ако ли не - пак е добре! Това е положението. По-добре сам, от колкото лошо придружен.

71.   64, ако не те интересуват мнения и оценки, защо си пуснала темата? Идеята на форумите е хората да споделят мения, гледни точки, обратна връзка.
Иначе имаш право на каквито си искаш критерии. Пожелавам ти да си намериш такъв мъж, а ако си си намерила - да сте щастливи и да се обичате.
Най-вероятно темата наистина е провокация. Допускам даже, че е писана от някой инсел женомразец.

72.   Н 71, мнение по реалният смисъл на думата или мнение според някои бг мъже? !
По коментарите се ориентирам за качествато на "процесорите" на коментиралите.
Само 2- 3- ма мъже дотук коментираха мненията си по смисъл, и дори те не се сдъжаха да не пуснат малко и ганьо, който си дреме в тях.
А ганьо реагира на категоричността, без опцията "преговори".

51-65 от 65