Бихте ли създали семейство с бисексуална жена?
Здравейте! Жена съм на почти 30 и определям себе си като бисексуална, с предпочитания предимно към жените. Мъжете с мен винаги са били чудесни, лъскае ме тяхното внимание и отношение, но никога не съм се влюбвала и изпълвала силни чувства към тях, така както към същия пол. Само симпатии. Всичките ми връзки с жени досега са били толкова сложни и драматични, понякога дори невъзможни, което ме доведе до отчаяние. Повече късмет имам с мъжете. Замислих се, че всъщност съм склонна да създам семейство с мъж, да имам деца, ако разбира се, ме приеме такава каквато съм. И ако няма нищо против, ако един ден се влюбя в жена, или дори имам дискретна връзка. Аз лично познавам мъже, които не ревнуват от жени. Поне с друг мъж няма опасност да “изневеря” или да се влюбя.
Та въпроса ми е към мъжете: бихте ли били с жена като мен?

Коментари

1.   Да аз бих създал, аз съм мъж на 32 години.
Въпрос към Авторката - А ти би ли създала семейство с би сексусален мъж?

2.   Един себе ужавжаващ се истински мъж не би имал нещо общо с такава жена. Това ще е някакво садо мазо семейство, а какво отражение ще има в бъдеще върху децата не искам дори да навлизам в подробности. Категорично Не.
Искрен съм с теб.

3.   Това че си бисексуална не те прави автоматично да си изключение относно изневерите. Един сексуален партньор - това е връзка.

4.   Аз съм мъж, вече във връзка. Не ми харесва идеята да сме открито бисекс, но уви - всеки си има слабости...

5.   Първо, ти казваш, че не изпитваш истинско влечение към мъже. Тоест ако сме заедно, няма да бъда истински обичан, а ще съм някакво допълнение, само за да имаш семейство.
Второ, не съм Ок жената до мен да има връзка с мъж или жена. Това дето не ревнуваме не е баш така. Животът не е като порното, да го направим на тройка. Ако почнеш да отделяш време и внимание на въпросната жена и пренебрегваш семейството си, пак би било проблем.
Дано намериш човека за теб. Мъж или жена.

6.   Абсолютно не! Двете неща: "семейство" и "бисексуална" за мен са оксиморони.
Очаквам от жената до мен да е добър партньор (включително и сексуален) и добра майка на децата ни, а не някаква, която да се чуди къде да ходи да се чеше...
Ако някоя бисексуална реши изобщо да прави семейство, то с "би"-то в кариерата си трябва да приключи, и евентуално да си спомни за него, едва когато и най-малкото ѝ дете стане 20-годишно, ако изобщо тя самата все още става за нещо...

7.   А защо не се хванеш с някакъв бисексуален? Тогава всичко ще е равнопоставено - хем ще си гледате децата, хем ще си джиткате дискретно в бекграунд?

Наистина не виждам причина нормален (хетеросексуален) мъж да си причини това! Или ако го направи, това ще е някакъв огромен жест към тебе, за който... не знам по какъв начин ще му се отплащаш... Може би като му родиш 5-6 деца и участваш активно и ти в отглеждането, възпитанието и образованието им :)

8.   Никога не бих създал подобни отношения.
Жените винаги са по-мрънкащите, по-обърканите, по-податливите. Не случайно 80% от бракове и връзки се разпадат по желание на жената. От там логично, че връзка от две жени на едно място няма как да просъществува като нещо градивно.
Сега, защо не бих създал такива отношения? Защото както сама каза, мозъкът ти е толкова извратен, че се чувства комфортно и си набавя хормона на щастието от постоянни драми, скандали, някакви постоянни натрапчиви мисли за партньора, от което пък ти се чувстваш добре. Това пък значи, че ти освен за това, за друго не можеш да мислиш, нито кариера, нито семейство те интересуват.
От там нямаш работа с мен конкретно. Никой мъж не би си сложил доброволно тая тъпотия на главата. Не стига че ще се счупвам от работа, ще гледам в семейството всичко да е наред, пък отгоре на всичко ще ти търпя болния мозък да измисля постоянни драми за моя сметка.

9.   Супер. Ще правим тройки. Какво по-хубаво от това?

10.   Не. Защо да се вкарвам в разни драми след като е пълно с жени.

11.   Авторката: Нямам нищо против мъжа да е бисексуален. От негова страна обаче също очаквам дискретност за отношения му, да не разправя наляво-надясно къде и с кого ходи. Интимния живот си е интимен все пак. Също така не държа на външния вид и да е голям красавец, нито на пък да има кой знае каква кариера и възможности, както повечето жени изискват. Аз си самата печеля добри пари и имам добър стандарт на живот. Важното обаче е да бъде добър човек, добър приятел, и най-вече добър родител! Може би тези изказвания са мечта за повечето мъже предвид колко капризни са повечето жени, но пълно щастие няма в този живот, нали така?
Всичко добро.

12.   Ако не изглеждаш и не се държиш като мъж, не бих имал нищо против. Даже бих се радвал на тройка с две жени.

13.   Не, никога!
Дори да си последната останала жена на света!

Семейство се създава с нормална жена!

А и това, което ти предлагаш не е семейство, а някакъв разврат!

Бих те разбрал, ако беше решила да си подтиснеш хомосексуалните наклонности(които между другото са само в главата ти) и да принесеш пред Бога покаяние за тях! И да искаш да си създадеш нормално семейство с мъж - без никога повече да се връщаш към миналите си грехове! - тогава би могла да намериш мъж, който евентуално да ти повярва и да създаде семейство с теб.

Но в твоя вариант - твърдо не!

Виж сега, единствения правилен съвет, който мога да ти дам, е да се бориш с това!
И да не се поддаваш!

Сама, обаче трудно ще успееш, затова решението е да се обърнеш към Бога за помощ! Да се молиш усилно!
И постепенно да се въцърковиш в Православната църква - като първо принесеш покаяние пред Бога за миналото си! (Като, ако не си кръстена, първо приеми Свето Кръщение! )

Защо в нея?

Защото само тя(Православната църква) е наследница на древната апостолска църква и единствена преподава вярно Божието слово, и води хората към спасение!

14.   Ухаа, и още как. Ще се моля да ги хвана да ми изневеряват на домашната спалня. Ще бъде като 6ца от тотото.

15.   Това е като гей който си търси жена защото така му е по-удобно...

" никога не съм се влюбвала и изпълвала силни чувства"

Т. е. ти си си 100% лесбийка, просто ти харесва поведението на разни бета мъже да те обсипват с комплименти, да ти правят подаръчета, да пръскат пари за теб, да ти чистят, готвят, да се унижават... което жените не правят. Да, такива биха направили смейство с теб. Истински мъж - не, но и повечето хетеро жени НЕ харесват истински мъже в днешно време.

16.   От номер 1 до Авторката: Бих се радвал, ако има някакъв начин да се свържа с теб за да се запознаем. Аз също съм с би секс наклонности и търся би жена с цел семейство.

17.   Според мене много зависи дали ти самия си широко скроен. Има и вариант в които да те ползват само за семе и спонсор. Според мен не е лошо един два пъти да се забавлявате 3 ма, тоест ти с две дами ама семейство си е малко хазарт. Пожелавам ти разум и дано вземеш правилното според тебе решение.

18.   Само ще ти кажа, че най-вероято ще има два типа мъже, които "ще ти се навият".
Първите ще се чехльо и половина днес, а утре ще стане озложбен гаден чичак, защото си е мислил едни работи, а са станали други. И няма да ти е забавно, ама хич.
Втория, че е като чичо Чарли от двама мъже и половина. Некъф дето много се кефи на идеята, че е с яка бисексуална, ще натиска за тройки, че и четворки, ще води вкякави жени... в един момент и то много по-скоро, отколкто очкаваш ще му псине. А и ако си мислиш, че като му кажеш "нещо на страни да си има", няма да си има по няколко и да ти скапе животеца, жестоко се лъжеш. И не, децата ХИЧ няма да го "вразумят".

А останалото - ем то си е за тебе.

19.   "Бих те разбрал, ако беше решила да си подтиснеш хомосексуалните наклонности(които между другото са само в главата ти)" - Ами къде да са бе, братлееее :)

20.   Чист лесбос си си, според мен.
Това "би-" ти е само за оправдание и евентуално е някаква не-напълно-затворена вратичка някога да имаш деца.

21.   Много си зле авторке.. естествено, че мъжа няма да има проблем ако сте две жени, нали това искат всички 3ка с 2 жени!!!