Телепатична връзка - само за хора, които са го усещали или вярват
Имам телепатична връзка с една жена, която много харесвам.
Тя знае, че си падам по нея, но не ме отразява изобщо. В същото време непрекъснато я усещам как си мисли за мен, дори не мога да спя. То е много силно като усещане и затова съм 1000 % сигурен в това нещо. Знам, че ще си кажете, че съм се филмирал яко и не съм си пил хапчетата и си въобразявам, защото аз си мисля за нея, но не е така.
Спирам да мисля за нея напълно и я усещам как се опитва чисто енергийно да се свърже с мен. Единствения ми въпрос е защо го прави, това вече продължава много време, след като на живо не иска нищо. Много е силно като усещане и затова ми е трудно да го опиша, но сякаш някой те докосва буквално.
Искам отговор от хора, които имат понятие от нещо такова.
Мислите ли, че просто черпи енергия от мен и това, че започвам да мисля за нея я зарежда, нещо като нарцисист и нищо повече, който жадува за внимание? Аз с такова впечатление оставам, след като се опитах многогратно да говоря с нея.

Коментари

1.   Тя също те харесва и те подканя да действаш. Но нещо ти куца в живото общуване и затова те игнорира. Вероятно подхождаш просешката и плахата, обременен от горчив предишен опит. Изчистити си главата от предразсъдъци, покажи сериозен интерес и я завладей като мъж.

2.   Много си се филмирал. Т. н ви телепатия е лично твой въображаем монолог. Представяш си как би реагирала и какво би казала.
Телепатичната връзка съществува в розовите фентъзи романи.

3.   Това, което твърдиш трябва да го докажеш, инак може да си е просто твоя фантазия. И на мен ми се случва постоянно с някакви жени, чувствам и аз нещо подобно, но пред никой не съм споделял подобно нещо, защото осъзнавам, че може да е просто голяма заблуда. Трябва да докажеш, че наистина е телепатична връзка. Интересно как точно усещаш, че си мисли за теб?

4.   Мисля, че здраво буташ масло!

Хем си се филмирал и зомбирал, хем не си си пил хапчетата, и дори смятам, че спешно трябва да отидеш при психиатъра си да ти изпише по-силни хапове!

Щом жената не те отразява на ЖИВО - значи, ЧЕ НЕ ТЕ ХАРЕСВА!
И НЕ ИСКА ДА БЪДЕ С ТЕБ!
ОСТАВИ Я НА МИРА!

Иначе има такова нещо, за което ти си мислиш, че се случва при теб - НО НЕ Е ТАКА!

Това се нарича сродни души. Но не в преносния смисъл, а в прекия!
Това е състояние, когато усещаш човека много близък и за определени неща се разбирате без думи. Но това се случва изключително рядко и не на всеки човек!

И В ТВОЯ СЛУЧАЙ - НЕ Е ТАКА!

5.   Аз съм доста навътре в темата с телепатията, обаче при положение, че тая жена е жива, в едно измерение сте, за какво й е да се свързва енергийно с тебе а реално да те отбягва. Аз като жена ще ти кажа, че ако жена много харесва някой мъж, той няма да се съмнява в това, защото тя ще му го е показала. Ние не се свързваме телепатично а на улуцата да се избягваме.
Филмирал си се яко.

7.   Аз имах подобен случай, но при мен се получи така, че от нищото сънувах как ми се натиска една готина съседка, която не съм харесвал - просто си е готина! Един или два дни след този сън, като се разминавахме, тя започна да ме гледа в очите и не си отмести изобщо погледа, но на мен ми стана неудобно и отместих поглед. В сленващите дни, след още няколко погледа се запознах с нея и ми стана ясно, че ме харесва. Май и аз започнах да изпитвам чувства...
Все още си оставаме с харесването, тъй като и двамата сме обвързани.
Така и не си обясних този сън и развитието след това!?

8.   И на мен ми се е случвало, както си мисля за друго, изведнъж да ме тегли мисълта за определен човек. Но го харесвах още от дете, впоследствие и имахме връзка за недълъг период от време и минаха дори 10 години от тогава. Вече съм семейна и съм продължила отдавна живота си и въпреки това ми се случва. Според мен причината е в това, че отношенията са останали някак недовършени, защото и краят не е бил поставен окончателно в онзи момент от миналото.

9.   И аз така си мислех преди време, за това и накрая се престраших и направих първата крачка. Оказа се, че жената не само не мисли за мен, ами направо не може да ме понася. Ако не друго, поне ми мина мерака за нея.
Пробвай и ти, така или иначе по-зле от това положение в което си в момента няма как да стане.

10.   Много харесвах един мъж и постоянно си мислех за него. Има неща, които не ми допадат в поведението и отношението му обаче, а и не смятам че е положил усилия да подходи правилно към мен. Заради тези причини дори и да си мисля все още често за него, твърдо реших да не комуникирам на живо.

11.   Леле, свалките вече на телепатично ниво ли минаха?
Добре, че съм извън дейтинг пуула, иначе щях да изоставам. Аз с моя малък мозък разбирам само от материални явления, които мога да възприема чрез сетивата си, като звукови вълни от говора, светлина, която се отразява от реални обекти, натиска от допир върху кожата ми и т. н. Съответно общувам чрез себеподобни по стандартните методи и досега винаги е работело. Но вие енергийните хора сте по-възвишени от мен. Аз не бих могла да общувам с теб, например, защото не съм толкова еволюирала. Добре, че си попаднал на жена, която е.

12.   Автор -
очаквах такива отговори, но няма проблем.
Не чувам гласове, ако това си мислите, не става въпрос за разговор, а за напълно физическо усещане.
За жалост няма как да го опиша, но знам какво усещам и не съм луд. Преди 10 години ми се случи от една бивша и тпгава тя директно ме попита дали съм усетил нещо, тогава разбрах, че е възможно такова нещо, но сега е в пъти по силно.
Все тая, мерси.

13.   Номер 5 - причината е, че има задръжки в реалното общуване. Това е доста често явление в днешния все по-виртуален свят.

14.   Самовнушение е това, не е телепатия.

15.   Н 2, телепатията е ДОКАЗАНА от учени от преди доста години вече.
Да вземеш да прочетеш малко преди да настоява да ръсиш простотии, а? !
Няма лоши човек д а е знае, но е някак досадно като иска да налага НЕзнанието си.

16.   Ами знае, че си падаш по нея, но не те отразява, какво неясно има? Ако те харесваше, щеше да ти го покаже и реално, нямаше да търси телепатии :-) Наистина си се филмирал яко :-))

17.   15, за съжаление не сме Х-мен или други комиксови герои.
Кажи един реален телепат, който познаваш.

18.   Авторе, напълно е възможно! Това че я харесваш, означава че си отворен към нея и тя лесно се свръзва с теб. Това, че я чувстваш толкова силно физически, означава, че има много силна или груба енергия...
Защо го прави тя? Ами защото може, е първия отговор.
Не казваш подробности, вали е във връзка или е свободна.
Ако е във връзка е по-обяснимо да се свързва така с теб.
Ако е свободна е странно, по скоро си играе с теб и използва твоята енергия да се дозахранва...
Как да прекратиш такава токсична връзка?
Ето това е въпроса пред теб, може би

19.   До 18

Беше във връзка в началото, сега не знам. Може би още е.

20.   Номер 15 - не, НЕ е доказана! Никой не може да чете мислите на никого, освен ако не си ги изкаже на глас! Не съществуват никакви такива глупости, избийте си ги жените от главата, или ще страдате цял живот!

21.   И аз усещам така жената, която обичам (и с която не сме заедно вече), но чак телепатично - не.
Просто разпознавам настроенията ѝ и мислите много ясно.
Ако не ми се обади - знам защо, знам всеки нюанс. Ако ми праща цял ден съобщения - знам какво означава. Знам кога ми е бясна, кога ме желае, кога се чувства виновна... само по някакви малки детайли.
И тя после го е потвърждавала.
Тя мен също така ме познаваше. Беше ни странно, но и много се забавлявахме с това.

До ден днешен съжалявам, че я изпуснах. Сега знам, че това беше ТЯ.

22.   Това се нарича енергиен вампир. И не си се филмирал, случвало ми се е не веднъж и в началото си мислех, че може би е само мое лично усещане. Докато една от тях, като спрях контакт (известно време без телефон и интернет) ми призна, че си ме представя как ме целува и такива неща. Аз лично го усещах и исках да го прекратя. Не е естествено и това че се чувстваш приятно, не означава че не краде от енергията ти. Съвета ми е да подобриш здравето си и да се откъснеш от нея. Всичко свързано ако е възможно. Няма смисъл да си го причиняваш. Постепенно ще отшуми. Но появи ли се мисъл за нея… мисли за нещо друго. Ако ще за дървото в гората, котката на улицата, звездите в небето, не и за нея.

23.   До 22

Точно това усещам, даже много по-силно и брутално. И дори в момента докато пиша също. И си много прав, когато не влизам в социалките и не съм на линия е още по-силно.

25.   До Автора -наистина ми е интересно, дали жената е свободна, това може да обясни много неща а другият ми въпрос е да ли тази жена къде живее близо до теб или в чужбина?

26.   До 25 от автор

Беше във връзка преди аз да пробвам да осъществя контакт с нея. След това наистина не знам какво е положението. Може да е, може и да не е, нямам представа. Иначе сме в един град, не сме в чужбина. В София сме и двамата.

27.   Случвало ми се е да правя такъв експеримент с едно момче преди години и това попречи до някаква степен за развитието на нашите отношения. Не само това де, но истината е, че ме стресираше да се кънектвам постоянно към него като някакъв откачен развален уай фай. Шантава работа, може би двамата се харесвахме и беше лесно да се засечем. Така и не разбрах обаче на сто процента, дали и тойе осъзнал какво става. В мен остана една неувереност, че не съм добре с главата, но всъщност помня, че ме гледаше особено подозрително. Не можах да се отпусна с този човек, чудех се дали ми прави магии, чудех се дали няма някакви демони където ми смучат така енергията и накрая просто се разпадна сигнала…
Имам и други предположения за лесната връзка, защото с него се засичах и в астралните пространства. Ако харесваш това момиче защо не опиташ да и пишеш и да дадеш тази тема за разговор?

28.   До 27 от автор

Малко си противоречиш. Хем ти си правила експеримент с момчето, хем той те е изплашил с това нещо и си се чудила дали не ти прави магии. Не успях да те разбера много. Не знам какво си усещала точно. Аз не се занимавам с никакви практики, медитации, магии и т. н. но знам какво става и знам и съм сигурен какво усещам на 1000 %. Колкото и да изглеждам луд, колкото и да звучи, че не съм добре.
Писах и многократно, не ми отговори нито веднъж, само го прочита и това е. повече няма да пиша, че изглеждам смешен.
Както някой беше написал тук, явно просто може да прави и го прави, може да си играе, може да черпи енергия... това е положението.

29.   27
Изпитвах това, което и ти и се включих с експерименти, но реално не признах пред него за това и нямам идея какво и било, дали е работило.
Искам да ти кажа, че е възможно да усещаш правилно, но не съм убедена в това. Пусни се по течението. Ти щом и си писал е доста смело и достойно, от тук нататък топката е в нейните ръце!
Може да си създал връзка и да си по-осъзнат и да чувстваш нещата, а тя да не е по този начин!

30.   До 29

Не знам колко е смело и достойно или ми се подиграва, че съм и писал толкова пъти, а не ми отговаря. Мерси все пак за думите. Честно казано би било страшно глупаво просто да стоя и да чакам да ми пише, няма смисъл. Както има една приказка ако трябваше нещо да стане, щеше да е станало вече.