Женски боти в коридора му
Здравейте,

Виждам се с един мъж на 45 години от два месеца. Последния път, когато му бях на гости, имаше женски боти в коридора му. В началото не казах нищо. След няколко часа реших вместо да му държа сметка лигаво да го попитам Бейбииии, какви са тия боти тукааааа. Тва на гаджето ти ли са? Нарочно го изтърсих тва, просто не исках да прозвучи грубо и като държане на сметка, нито съм му любовница, нито искам да влизам в роля на такава. Твърди, че не е обвързан и не правел секс с други жени, а просто имал много работа и е зает. За ботите измисли някаква пълна простотия - две негови приятелки, които работели в дискотека, нямали къде да спят и останали една седмица при него. Нарече ги вълци и каза, че не е правил секс и не би правил, щото не били красиви. После вика Преди време съм спал с едната веднъж, ама беше грешка, щото бях пиян. Повече не бих повторил. След тия малоумни простотии, които изръси, не съм си и помисляла, че тва е вярно изобщо. Продължих да го “опознавам” с двеста наум. Мъжете много мразят ревниви жени и ми е ясно, че колкото повече показвам ревност, толко повече ще ме дразни, дори нарочно. Той дори да имаше гадже, можеше просто да й прибере партакешите да не се виждат, но той и за това на си е направил труда.
След няколко дена почнах пак да се дразня на тая случка и да му натяквам за ботите и той ми каза, че имало и техни дрехи и бельо там забравени. На въпроса що не са си ги взели нищо не отговори. Почнах да му обяснявам, че грам не му вярвам и той ми вика Защо да те лъжа. Прати ми някво видео как простира женски прашки -3-4 чифта и вика Ето, погледни, прашки навсякъде…..
Според мене се подиграва и го прави нарочно, за да ревнувам. Пак казвам, и да има гадже, ще гледа да й прибере и скатае вещите, а не да ми ги навира в очите тия неща. Ако нищо не бях казала за ботите, нямаше да продължи с това за прашките….
Честно казано мисля да отида скоро пак у тях и да пъхна в ботите едни мои прашки. Ако има жена, която идва при него, ще ги забележи така.
Вие какво бихте направили?
Щяхте ли са го зарежете моментално? Аз съм на ръба да го блокирам отвсякъде….

Коментари

1.   Аз не бих могла да приема такъв мъж сериозно.
Предвид, че не е момче на 20-22, а възрастен човек, от когото се очаква стабилност и отговорност.
Не знам, какви са ви житейските приоритети, но - според мен това не е човек, на когото може да се има доверие - без значение, за какво.

2.   Изобщо не бих и губила времето с подобен и то поне д абеше млад, че да има за какво... Що се занимаваш изобщо? !

3.   Зарязвам бейбито на 45 години. Какво бейби е на 45?
Не ги крие, защото не му пука какво мислиш. Показва публично прашките, боти и прочие, защото не му се занимава да ги крие.

4.   Според мен твоят приятел има голяма вероятност, да е кросдресър. Човека може да си е напазарувал боти, прашки и други дрехи и да си ги носи докато те няма. Много ще е трудно обаче да ти признае понеже е на 45 и може би досега не е признавал на жена за кросдресинга.

5.   Има една много полезна група във фейса - с един и същ мъж ли излизаме? Пусни му снимката там и ако има приятелка, много голям е шанса да разбереш :)
П. С. Ако не искаш да разкриваш коя си, му качи снимката анонимно :)
Женската интуиция никога не лъже!

6.   Не си добре. Какво правиш още при него? Ако иска да е с теб няма да те дразни

7.   Темата е една тъпня. Не му била любовница, не искала и да става, пък му се мъкне в къщата, че и сметка му държи какво и защо имало там? Не му е никаква, пък ревнува. На мястото на авторката ще го забравя тоя. На негово място пък, щях да я изгоня от къщата си и да не се занимавам повече с нея.

8.   Не мога да го разбера тоя човек какви цели гони. Аз така съм отказвал жени, дето са много настоятелни да се срещаме, пък на мен не ми се занимава... Возех си едно детско столче на задната седалка. Излизаме уж на среща, всичко точно, а аз се появявам с кола, в която има отзад детско столче. Дежурния лаф- дал съм колата на приятел, дето има малко дете и другата седмица трябва да се видим да му върна столчето. Естествено, никоя не ми вярваше и повече не се обаждаха.
От друга страна... като бях на 20... у нас беше като крайпътен хан. Женски дрехи-където се сетиш. Повечето от тия жени, дето са си забравяли разни неща, дори не съм ги виждал. Има ли една прителка къде да преспи, че изтървала автобуса... Друга се напила на дискотека и да не се прибира у тях пияна, трета имала изпит в университета, дали можело да дойде за една вечер... Всички знеха къде държа ключовете и си влизаха катоу дома си.

9.   Когато падна духом, влизам в Сподели да прочета една такава история и се успокоявам, че има много по-зле от мене.

12.   А защо ти е изобщо да го опознаваш с 200 наум? !

14.   Мъжете не обичали ревниви жени, ха, а кой ги пита?
Покажеш ли на един мъж, че не може да има страх от тебе, спукана ти е работата.
Здрави връзки и семейства имат именно онези жени, чийто мъже знаят, че ако кривнат, ще бъдат хванати в крачка и им е спукана работата.
Продължавайте да се примирявате с ролята на втора цигулка или резерва от скамейката, и там ще си останете!

45-годишен амортизиран от живота, топил си го в коя ли не, долен лъжец е така нареченото "бейби".
Цялата история навява за ниско самочувствие и липса на себеуважение.

Една Жена

15.   Самата идея, че си написала мъж на 45 години, показва че ти си доста млада. И той не те приема на сериозно, и изобщо не го интересува, нито какво мислиш, нито какво чувстваш... Това е всичко. Влюбена съм в мъж на 42, а с 15 години съм по-малка. Но такъв е живота, той не се интересува от чувствата ти, не си единствена със сигурност.

17.   Колко глупави и тесногръди женски коментари. Направо да се пукнеш от смях, какви праволинейни и простовати същества са масата от жените.
Разбира се че ги е оставил нарочно за да ти гледа сеира и глупавите въпроси и подозрения. За прашки и бельо няма да коментирам.
Кой мъж на 45 ще е толкова глупав и несъобразителен та да забрави боти и то на видно място с месеци? Хахаха

20.   От авторката до номер 17: Дааа, един месец да седят в коридора без да ги види и махне Хахахах Вчера бяхме на дискотека и любезно ми обясни, че ботите били на една от танцьорките и пак не му повярвах. Аз пък си доведох един познат, за да го дразня. Отидох с познатия ми на дискотека, само двамата бяхме и помолих 45 годишния да се обади, за да ти намерят маса, защото нямахме резервация и не ни пускаха. Уточних, че е за двама човека. Той веднага попита Ама мъж или жена из аз най-спокойно казах Мъж хахаххаха. Потанцувахме си с този малко, пийнахме. След около час дойде 45 годишния - уж беше болен, но явно не издържа и искаше да види какво правим само двамата в дискотеката. Еми нещо особено. Стояхме на дистанция, приказвахме си като приятели. 45 годишният доведе една две млади приятелки със себе си и така си прекарахме петимата вечерта страхотно. Танци и пиене.

21.   20 - На 45 пък толкова прост. Аз ако бях, щях да откажа да ти резервирам маса и да ти тегля една майна за сбогом.

22.   20 - може пък да е травестит. Не си ли се замисляла за това нещо?

23.   Държиш се като лигла и те третира като лигла.
"Той така, той инак... " Ама още се занимаваш с него, нали?
Две лапета се правят на големи, едно на друго, е цялата история.