Игнор от дълго време
Вече минаха 10 дена, откакто моята любима приятелка не ми пише. Всяка сутрин й писах добро утро и ме оставяше на seen. Според вас дали да си търся друга?

Коментари

1.   Според мен докато и пишеш, тя мачка чаршафите с някой друг и хич не се сеща. Вече колко е любима, сам прецени.

2.   Буквално я блокираш още веднага, след като прочетеш коментара ми. Не ти трябва такава. Безумие е да търпиш нещо подобно.

3.   Ей това нещо не мога да го разбера и отказвам да го приема. Като вече не ти е приятен даден мъж, като ти е досаден, обсебващ и натоварващ - кажи му го в прав текст като голям човек. Какви са тези игнорванки, пък той да се сещал. Не че не може да се досети, ама не сме ли големи хора - да си ги казваме тези неща, че да не си губим времето и да се пълним главата с чуденки.

5.   Да дааааа, директно почва. Пиши на всякакви наред. Тази не те харесва и не иска да сте гаджета. Още като те е оставяла на сийн трябваше да го схванеш. Сайт значи Не ме занимавай, досаден си ми. А не Заета съм. Просто не иска да отговаря и да й пишеш.
Един съвет! Търси веднага друго гадже, междувременно е почакай още малко тая и й пиши едно здрасти, как си коте. Почни да си качваш снимки с някоя жена, да се правите на гаджета в социалните мрежи, за да я дразниш тая, дето те е отрязала. Нека си помисли, че ти си плейбой, който не само не страда по нея, но върти по десет едновременно. Не се унижавай да й пишеш без да те търси, но ако след време клъвне и отговори се дръж студено и прекрати ти комуникацията или я остави на Сийн

6.   Ако не можеш да си отговориш сам на въпроса на края, значи с право не ти пише.

7.   Знаеш ли и аз това се чудех като мъж едно време като бях по-малък. И аз разбирам от намеци, нарочно продължавах да пиша само и само да ме отреже с думи. Не мога да разбера откъде се научиха и жените и мъжете да го правят тоя номер. Единствено имаше едно момиче, което ми написа цял параграф и то след само едно мое здрасти, нищо друго и то не с обиди, а беше супер любезна. И си казах бре, значи можело бе. Е как да продължиш да и досаждаш, след като най-човешки ти е обяснила защо няма да продължи евентуално да ти отговаря и нищо няма да се получи. Всички останали са...