Как да я забравя?
Здравейте, значи случката е следната:
Да уточня само, че съм мъж на 24г.
До едно време имах най добра приятелка, но това с приятелството м/у момче и момиче както знаете не съществува и си дадох сметка, че не я възприемам само като таква /дори се усетих че се е възползвала от положението/ и един ден седнахме и си излях душата пред нея, което не се прие добре от нея. Почна да се вайка как се е случило това и тн. Честно казано до него момент съм се заблуждавал защото се държах с нея все едно ходим. Тя влезе да следва в града в който живеем, при което ми беше пределно ясно, че ще се променят нещата (знаете как е студентски живот). Инсцинирах скандал за нещо дребно и от тогава не сме се виждали може би 2 месеца. Проблема ми е, че още ме навяват някакви мисли и чувства към нея. Просто искам да я игнорирам от живота си но не мога дори и когато не се виждаме и пишем. Мисля, че това е пречка за да погледна друга ... Това ме човърка отвътре и то много.

Дразня се от това, че в момента се прави на такава каквато не е, сложила си е някаква маска, а вътрешно понеже я познавам добре не е такава. Дайте съвет как да я забравя и да продължа напред живота си с приятелка която да ме подкрепя и уважава. Усещам се, че още искам да съм с нея но пътя ни се е разделил и всеки е поел своята посока в живота.

Коментари

1.   Защо бързаш да я забравиш? Обеден ли си, че нямаш шанс с нея за нещо повече от приятелство? Първо си отговори на тези въпроси.... а и любовта не търпи приятелство. Дай и на себе си и на нея 2ри шанс и опитай. Бори се, спечели я.. Няма невъзможни неща!

2.   Здравей приятел, едно ще ти кажа, един човек ако иска да е с теб той ще го покаже, няма смисъл да се тормозиш за нея, продължаваш напред, ще срещнеш човек който наистина да държи на теб, знам го, защото съм го преживяла, макар че все още не съм срещнала човека:) Ако имаш нужда да поговориш с някои sil_zan@ab.bg, аз съм сиси

3.   Застави си за цел да купонясвш с приятели дори да не ти е до това просто не мисли за нея не си пишите не си говорете и ще я забравиш

4.   Бъди търпелив. Когато времето дойде, ще знаеш, че трябва да се пробудиш и да поемеш напред

5.   Инсцинирах скандал за нещо дребно и от тогава не сме се виждали може би 2 месеца. - Ти наясно ли си изобщо със себе си? Знаеш ли какво искаш и за какво се бориш? Много сте тъпи мъжете нагрубявате ни, псувате ни, обиждате а после хленчите "помогнете искам да си я върна". Големи тъпанари сте.

6.   Tапанарка си ти бе.. ко да напраи мом4ето наро4но го е направил да види моми4ето дали даржи на него хем 4и му е гадно на него ти трагваш да го нарежда6 ... и помисли малко преди да прикажва6

7.   Батеее само едно щи кажа ... клин, клин избива

8.   " НОМЕР 6 " НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ, ОГРАМОТИ СЕ МАЛКО И ТОГАВА ДАВАЙ МНЕНИЕ. ПОРАЗГЛЕДАЙ КЛАВИАТУРАТА, МОЖЕ И ДА ОТКРИЕШ КЪДЕ СА БУКВИТЕ / В, Ш, Ч, Ъ /. АМАН ОТ НЕГРАМОТНИ И ПРОСТИ