Непрекъснато мисля за другата
Здравейте!
Женен съм от 20 г. имам дъщеря почти на толкова, но от доста години си имам и приятелка. Виждахме се почти всеки ден чувахме се по сто пъти на ден, правихме любов всеки ден дори по няколко пъти. Сега тя реши, че не може повече така.

Решихме да се разделим но какво да направя, аз заспивам с мисълта за нея, сънувам я, съневам как я любя, как я целувам навсякъде, тя е в мислите ми непрекъснато.

Не искам да се разделям със семейстовот си, а и жена ми нещо осети и иска второ дете, пита ме дали я обичам но аз не и отговарям - Просто обичам другата/чуждата и наистона искам да я любя до полуда.
Какво да правя как да постъпя?

Коментари

51-70 от 70

53.   Особено в България. На жената - децата с "благородните" максимум 100 лева на калпак(към днешна дата), а за мъжа - нова любов и така... докато безмилостната гравитация го кротне при последната да го гледа на старини. Те - това е щастието днес за българина. Да му е гот на него на каквато и да е цена.

54.   Това важи особено за жени които се интересуват единствено от "парите на калпак " и изобщо само от парите на един мъж. Само че мъжете искат да са ценени, желани и обичани, а не да са само " оня, дето плаща ", така че заслужаваш точно това, а като те зареже е "егоист " , а не ти безчувствена и меркантилна

55.   КАКВО ДА ВИ КАЖА!
Да напарвих си второто дете. Но немога да се намеря. Прибирам се у дома, но нещо ме тегли при другат. Тя ме отблъсква неперкънато. Пита ме дали знам колко съмя наранил, но аз непрекъснато си търся повод да и се обадя или да отида и да я видя. Не хоя у тях защото тя е казала на децата си какво се случва и ми е неудобно да се появя пред тях, но ходя в офиса и! Търся си повод да я докосна, да я погледам, да сме заедно. Тя ме гони и ми казав да си ходя и да не я търся, но явно аз съм игоист и я искам, немога да си обясня как щи свърши всичко.
Прав сте да ме съдите. Аз съм едно мекотело, егоисти т. н. и мой гледам само себе си.

56.   Браво, сладур! Сега забрави за любовницата и се прибирай да се грижиш за бременната си жена. Няма какво да и се натискаш и да и досаждаш, сигурно за нея вече си просто един боклук, страхливец и предател. След като си направил избора си, трябва да се грижиш за жена си и децата си и да прекратиш извънбрачната си връзка.

57.   Авторе - що не се скриеш някъде?
Нямаш право да търсиш жената, забрави! Бях в нейното положение, но попаднах на истински мъж. След като изгледа децата си се разведе и се събрахме, а години преди това спря да прави секс с жена си и си имаше отделна спалня. Ти си едно мекотело, което не знае, какво иска - насадил си се сам на пачи яйца, сега си ги мъти. Честито бащинство, но не заслужаваш!

58.   Ти никога няма да бъдеш истински мъж, авторе! Късмет е изкарала любовницата, че се е отървала от теб. Истинският мъж си признава чувствата към жената и има смелост да продължи напред. Не би предал себе си и жената в която е влюбен, в името на живота в лъжа и брака на всяка цена. Любовницата ти ще си намери мъж, рано или късно, а ти ще я видиш нея бременна от друг как гради нова връзка. Ще живееш с жена, която не обичаш и ще прекарваш дните си пред компютъра в самота. Дори с детето и жена ти, пак ще се чувстваш сам, необичан и нежелан. Понеже не можеш да си обясниш какво чувстваш, ще бъдеш недоволен и обвиняващ съпруг на една недоволна и необичана съпруга. Чака те дълъг, нещастен живот. Ще се разведеш след време, когато вече няма да можеш да търпиш, но ще си загубил жената която си обичал и която те е обичала. Ще си загубил всичко! Защото нямаш ли любов -нищо нямаш! Един съвет от мен - другият път си намери любовник, не любовница. Мисля че човек като теб има нужда от активен хомосексуалист, а не от жена.

59.   :)Явно авторът е олицетворение на бългаският мъж, и 58 поздравления за хубавият коментар

60.   Чудно ми е само ако авторът беше жена, а не мъж, дали подкрепящите каузата за раздяласъс съпругата щяха да са на същто мнение- ей така, любопитствам....
Или отново двойният стандарт щеше да вземе връх, тя щеше да е к... ва и какво ли още не....
Сори за спама....

61.   Според мен, болшинството биха я подкрепили, освен лицемерите и комплексарите, в нашета държава са малко разводите, защото, все още, тревогата е- какво ще кажат хората

62.   Здравей! Прочетохме днес твоята публикация и много се развълнувахме. Ние сме две приятелки и решихме да изразим своето мнение. Ние също сме омъжени от 20 и 16 години. Не вярвам, че на някой не му се е случвало да се влюби повторно. Не се притеснявай от така създалата се ситуация, просто не трябва да възпираш чувствата си, всяко едно нещо си има начало и край, пък било то и един брак. Детето винаги ще си остане твое, то ще порасне и ще поеме по своя път, но когато нямаш чувства има ли смисъл да бъдеш с тази жена/ мъж? Не е ли достатъчно красноречив факта, че непрекъснато мислиш за нея, че я желаеш повече от всичко на света? Не даваме съвети как да постъпиш, а и не всеки има смелост да го направи, но това няма да е любов а изтезание, да бъдеш при един човек от съжаление не е ли жалко? Това е убийство и за двама ви и дошло време да вземеш своето решени, в полза на коя, това може да решиш единствено и само ти!

63.   Авторе, ах ти жалък лъжецо! Сега ще ти кажа нещо и не за да те обиждам, а за да си вземеш поука. Аз бях на мястото на твоята съпруга. Казвам бях и го подчертавам. Имах си и аз един лудо влюбен в секса с друга жена. Когато не беше с нея се усамотяваше и мислеше ли мислеше... на хиляда половината. Бях лъгана и заблуждавана но един ден разбрах. Последваха скандали и то напълно излишни. Изгоних го приятелю и много много страдах, а не трябваше. Беше мъж с много добри доходи, а аз със посредствени. Разполагаше с време и средства, с много любов-все неща които не сподели с мен. Само че нали знаеш, че нещата се променят, или медала има две страни наречи го както си искаш.

Сега нещата стоят така:Аз съм с високите доходи смела спокойна и добре потдържана. Музата на сексуалните му изпълнения сега е съпругата, която мирише на ядене и препарати и разбира се вече не е муза нали разбираш? А великия любовник който спеше по телефоните, за да чуе медения и гласец, не мисли, че това е неговата богиня. Внимавай и не наранявай чувствата на жена си. Но ако се налож, то поне си признай всичко и имай смелостта да се изнесеш от къщи. Запомни, съпругата ти не е част от интериора, а човек и никой няма право да я третира като мебел-включително и ти.

Махай се и остави хората да живеят спокойно и замини при тая коиято тепърва ще ти пере чорапите, приготвя вечерято и търпи лъжите ти и кривия ти характер. Слез на земята нещастнико защото животът ти не е в началото вече. Човекът е човек, когато не хормоните го командван, а той командва секрецията на жлезите си с вътрешна и външна секреция. Схващаш ли? !

64.   Авторе, подкрепям N:2. Дъщеря ти скоро ще се изнесе и тогава ще останеш напълно сам с жена, с която вече няма да те свързва нищо освен общият бит, с която връзката ти се е изчерпила и по-важното, която не обичаш. Търпял си толкова време заради щерката-всяко начало си има край! Казваш, че с другата имаш връзка от доста години-явно те обича и е чакала толкова време дъщеря ти да порасне.
И можеш да си извадиш изводи що за човек е жена ти, при положение, че сега иска с второто дете да те задържи, много долна постъпка да използваш детето като оръжие, не мислиш ли?
До N:63, а и за теб авторе-тя казва следното: "Слез на земята нещастнико защото животът ти не е в началото вече. "
То това е проблемът на на повечето жени-като родят и вече не са в началото и спират да обгрижват мъжете си, абдикират от собствения си живот, а после мъжете са нещастници... АМАН!

65.   Защо ли не се учудвам. Авторът е събирателен образ на болшинството бг мъже - страхливи подли егоисти, за които е едва ли не подвиг да поддържат паралелна връзка, за да съсипват нечий друг живот, докато мамят съпругата и децата си. Браво на момичето, правилно е решила, че няма какво да очаква от страхливец, който гледа да не изтърве удобството в семейството, но и да запази извънбрачната връзка. Скоро тя ще си намери друг, жена ти вероятно ще научи за историята и ще те разкара и тя. Това и заслужаваш. Много по-лесно е да си подъл лъжец, отколкото да се изправиш и да признаеш в очите на когото трябва. И това ми били мъже.

66.   Ако някой все още чете блога/защото е доста стар/-подкрепям напълно 63. Стига бе №64 АМАН от мъже дето все трябва да бъдат обгрижвани, като инвалиди. Да го обгрижва жена му, а той гадината да мисли къде да дене "големите" си чувства. Махай се авторе от съпругата си. Иди там където ще ти е хубаво. Мислиш ли че жена ти е щастлива сега? Или ти си щастлив? Или любовницата ти? Изнеси се от къщи и направи всички поне спокойни, ако не щастливи. Каква пък е тая твоята жена, дето ще иска второ дете от човек, който си шета на патката! Боже!! Стига с глупости за любов и чудо. Това просто е тежко протичащ мъжки климактериум. Но пак повтарям, остави жена си пък върви където щеш. Така всички в цирка ще са по добре, макар и да не го осъзнават сега.

67.   Ей, много злоба в 63 и 66-ти коментар, а не повярва човек, че го пише жена. Или дълбоко в себе си убедена, че съпруга е останал при теб от СЪЖАЛЕНИЕ или има друга по основателна причина.... не знам. Но знам, че до последният си миг ще обича ОНАЗИ другата/от опит го казвам/. Авторе, понякога съдбата на добрите хора им дава втори шанс, да изживеят остатъка от живота си с човека, когото обичат.... е съжалявам те, ти го пропусна.. МНОГО ЗДРАВЕ И СИЛИ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!

68.   До Автора:

Това е едно увлечение, тръпката ти се поддържа от това, че трябва да се криете с другата. Ако заживеете заедно, няма да е същото..
За това подкрепям прочетения по-горе коментар '' Когато забраненият плод стане позволен/разрешен, нещата стават коренно различни.
Толкова години си борил за семейството си и да отгледаш детето си, а сега искаш да се откажеш. Нима като е почти на 20, вече няма нужда от родители? В тази възраст сме подрастващи е доста трудно.
Ти може да се увличаш по други, всеки влюбва неочаквано, но не си разбивай семейството.

Cruel Angel, 24.

69.   Ей, в последно втеме всички станаха ясновидци:
68. До Автора:

"Това е едно увлечение, тръпката ти се поддържа от това, че трябва да се криете с другата. Ако заживеете заедно, няма да е същото.. "

Авторе, не искай съвети, ами действай! И то по-скоро, че времето лети...

70.   Твърдо подкрепям 66. и 68
Аз имам същият случай. моят пост е "Изгони ме! ". Който иска да чете.
"Това е едно увлечение, тръпката ти се поддържа от това, че трябва да се криете с другата. Ако заживеете заедно, няма да е същото.. ".... Живях при нея 1 год и 4 мес. Изобщо нямаше нищо общо с това което беше преди... За съжаление още я обичам!!!
Междо другото направо се попиках от смях, като четох коментарите... А съм вече на 57 год. Какво нещо е живота...????

71.   Ще споделя моята история.
Бях омъжена 20 години за мъж, който не ме зачиташе, като човек. Прощавах му всеки път заради децата. като се има предвид, че аз изкарвах парите в семейството-значи много съм го обичала. Дори ме е удрял без вина-беше много ревнив. Никога не съм му изневерявала. Много го обичах. Прощавах му и шамарите в името на семейстеото ни. Но когато разбрах, че от две години си имал любовница-неиздържах. Напуснах го, като целия си живот прибрах в само един куфар. Беше тежко. Чусвах се омърсена, предадена, гадно ен мога да го опиша с думи.
Точно тогава се появи моята първа любов. Беве женен, имаше две големи дъщери. Не беше щастлив в брака си.
Решихме, че оставяме миналото зад нас и продължаваме напред.
Седем години живяхме заедно и любовта ни и страста ни беше както в първия ден-дълбока и зашеметяваща.
Много пъти съм си мислила, че е толко хубаво, че чак не е истина.
И така до 23. 07. 2014 когато той внезапно почина-абеше само на 50 години.
Целият ми свят се срина. Мъката ми беше раздираща. Задавах въпроси на които никой не можеше да ми отговори.
Една година след това заминах за Щатите с цел да излекувам душата си. Бях 3 месеца при приятели. Тотална смяна на живота ми, но болката си стоеше там дълбоко в сърцето ми.
След, като се върнах бях малко по-добре. Сестра ми и децата ми ме подкрепяха безрезервно.
Вече се бях успокоила, когато изведнъж се случи това-влюбих се в женен мъж.
Беше изпепеляващо. Усетх живота отново. Много се мъчих преди да го приема, но в крайна сметка си казах-човек не знае до кога е и защо да пропуска миговете на щастие в, които дъхът му спира.
И така вече 6 месеца. Любовта ни е изпепеляваща. Не поставям условия и не искам нищо. Не очаквам нищо. Просто живея за момента.
А момента е страхотен.
Ед

72.   "но в крайна сметка си казах-човек не знае до кога е и защо да пропуска миговете на щастие в, които дъхът му спира. "в това си много права, никой не знае колко време му е писано да живее, ако не се възползваш максимално-губиш, а без любов живота е сив и монотонен.

51-70 от 70