Моя приятел ме тормози, какво да правя?
Здр! Аз съм на 18 год. Имам си приятел от 3 години който не обичам но просто не мога да се отърва от него. Работя на две места понеже мойте родителите нямат възможност да ме издържат. Записах последната ми година в училище на самостоятелна подготовка за да работя. Проблема ми е че не издържам да живея така, искам да уча отдава ми се но парите са голям проблем. Моя приятел не ме пуска да излизам когато разбира се ми се отдаде тази възможност. Сърди се че все ми се спи и ми казва че го лъжа че съм уморена. Искам да живея нормално но нямам си и на идея как да стане това. Тази работа по 17 часа на ден ме убива. Моя приятел ме тормози какво да правя?

Коментари

1.   Зарежи го, явно не те разбира, а би трябвало! Много съжелявам че живееш така, но в днешно време наистина е много трудно. Желая ти успех занапред.

2.   Mило момиче жовота е тежък, зарежи този твои приятел и гледаj на пред има много други момчета ще срещнеш някои които ще те разбира и покрепя както да те обича.

3.   Аз точно преди 1 седмица приключих такава връзка...
Ти си само на 18 години имаш нужда от лична свобода, която той не ти дава.. поне пари да ти даваше, а дори и това не е. Зарежи го ще кажа и аз!

4.   Остави го. Той няма да се промени. Толкова си млада че ще намериш друг човек, който да те уважава без да те тормози.

5.   Мило момиче, още си малка да се тормозиш, този твоя приятел не те заслужава, щом прави така, зарежи го и ще видиш колко ще ти е добре:) Ти си силна, ще се справиш:) Мн успехи:)

6.   Не знам, от една страна те съжалявам, от 2ра ти се възхищавам, а от 3та даже бих те и упрекнал.

Та съжалявам те за това, че ти вече 3г трябва да търпиш такъв човек, при положение че явно наистина си скъсваш задника от работа, за да може да се издържаш, което е похвално! Да не ти влиза в положението, а и да не те пуска, в малкото отдали ти се случаи да излезеш, първо говори за ревнивец, 2ро за ограничен човек. Казваш че не го обичаш, тогава да се хвана за това?!? За какъв ... още не си го разкарала!?! Явно си свикнала с него или малко си ограничена в главата, но едно умно момиче отдавна би го изгонило тоя! Успех ти желая и дано вземеш правилното решение и се оттървеш от тоя навлек по-скоро!
М26

7.   Остави го той не те заслужава ще си намериш по добър от него.

8.   Тя казва, че не може да се отърве от него.... как тогава да го зареже? Много сте умни няма що.

9.   Стой си при него и нека те мачка и командва щом си безсилна да направиш каквото и да било. Интересно ми е когато се ожените какво ще бъде тогава.....

10.   Намери начин и го остави....

Х-12

11.   Вашите не могат да те издържат, но поне могат да те протектират от него. По-добре да даваш пари вкъщи за храна и разходи, отколкото на него... Разбери се с вашите да се застъпят за теб при раздялата ви, да говорят и с неговите родители да не те притеснява. Ако и това не помогне, премести се да живееш при някоя баба да се скриеш от неговите набези. Късмет и всичко добро.