Да продължа ли тази връзка!?
Ето я и моята история:
Живея в чужбина от няколко години,
имам хубава професия, но нямах приятел, защото когато дойдох тук се разделихме.

Един ден бях на работа и просто ТоЙ дойде, казах си това е човека. Гледахме се дълго, след което аз си тръгнах. На другия ден моя колежка, която му е позната ме попита Може ли Да му даде телефона ми, защото имал желание Да ме намери. Съгласих се. Обади ми се и така започнахме да излизаме.

След това му се наложи да замине за Един месец, през това време ми пишеше, че му липсвам, че ме целува и т. н. Вече сме 3 месеца заедно, но статуса му във фб все още е необвързан. Скоро се прибира, има ли смисъл да Продължавам или по-добре да го оставя!?

Коментари

1.   Ти сериозно обмисляш да оставиш приятеля си, защото не си е променил скапания фейсбук статус?? Божеее, колко мъка има по тоя свят...

bile

2.   Не мисля, че статуса му във ФБ е причина да се разделяте. Не за всеки е важно да си промени статуса, за да го разберат всички!!! А може и той да се страхува все още, все пак връзката ви е от 3 месеца и то от разстояние. Изчакай да видиш как ще се развият нещата, но няма смисъл това да е причина да го зарязваш. Ако го обичаш това няма значение.

3.   не бъди дребнава, че не си е сменил статуса във фейсбука гооолям праз нали е с теб не у фейсбуклука, нали си те прегръща и целува наяве какво толкова

4.   Да го оставиш, защото не си е сменил статуса във фейсбук??? WTF? Не мога да повярвам направо, че го мислиш наистина.

5.   ЕЙ, колко бил важен статуса.
Я виж какъв е ЧОВЕКА! Той е по важен от статуса.

6.   Смешна работа... заради един фейсбук статус се чудиш дали да го зарежеш? ! Ами ако го обичаш и ако той ти отвръща със същото и ти го доказва с действията си, защо да го правиш?

Doriana

7.   Абе човек, на теб какъв точно ти е проблема??? Май се притесняваш повече за фейсбук статуса му, отколкото за това какво и дали изобщо изпитва нещо към теб този мъж!
Освен това не можах да схвана нещо... почнали сте да излизате, ама в какво точно се състои това излизане? ! Разбирам, че всеки си има свои разбирания за връзка, но за мен сте съвсем, съвсем в самото начало, по-важно е да разбереш какви са намеренията му спрямо теб, отколкото да не спиш цяла нощ и да се чудиш защо не се е писал обвързан. Може за него да е нещо мимолетно, какво като ти праща целувчици и т. н. повярвай, мъжете могат звездите да ти свалят, но това не гарантира че те обичат.

8.   Затова мразя Фейсбук...

9.   Честно казано не съм фенка на Фейсбук и аз нямам такъв. Обаче и на мен би ми станало обидно в такава ситуация. Сякаш не те взима насериозно това момче. Аз бих го питала. Говори с него.

10.   Аз пък никога не си променям статуса във фейсбука и дори нямам такъв за обвързана или не. Просто ми е тъпо нон стоп всеки да знае какво става с мен. Това, че не е сложил, че сте обвързани не значи, че не държи на теб.
Надявам се да си допаднете и дай шанс на тази връзка.
Ана

11.   хахааххаха оле сериозно ли или се бъзгаш с хората тук, моят най - добър приятел живее вече 4 години с приятелката си и само тя има статус обвързан във фейса, а той още не го е сменил и защо да го прави това е лична информация, аз също не си сменям статуса във фейса когато съм обвързана, ама нито един път и връзките ми далеч са надвишавали 3 месеца, просто човека не иска, не се сеща да го смени или просто предпочита да не дава инфо за себе си. Един мой близък приятел ми беше казал, че фейсбук е социална мрежа в която се представяш на другите, но все пак и личното пространство е важно, така че по - добре да се пази някаква дистанция ако е възможно. Ако го зарежеш заради такава глупост... до къде стигнахме фейсбук да определя бъдещето на нашите връзки тцтцтцтц

12.   Явно твоя човек не отдава чак такова значение на фейсбук. Това са детинщини за мен. Гледай как се държи към теб, какво му е отношението, приятно ли ви е заедно... Нормално е да имаш съмнения в началото дали другия гледа толкова сериозно на теб, колкото ти на него. Но не се захващай за всяка дребна простотия. И в никакъв случай не го питай такова нещо(в някой от коментарите те бях посъветвали така).

13.   Щом заради един статус си задаваш въпроса има ли смисъл да продължаваш връзката, значи НЕ ГО ОБИЧАШ този човек. Това обаче е основателна причина да се замислиш какво да предприемеш.

14.   Та вие още не сте се видяли, уж 3 месеца сте заедно, а той пък е на друго място. Аз бих се притеснявала кога изобщо ще се видим и дали това е някаква връзка изобщо? !? !?

15.   С моя приятел се разделихме поради същата причина. Две седмици след раздялата, той си намери друга. Според мен твоя приятел не гледа сериозно на вашата връзка. Поговори с него.

16.   скъпа аз имам гадже от 1год. и той все още не си е променил статуса във ФБ но това не променя нещата че не сме заедно и че не е обвързан с мен нали?
неможе да искаш от твоя приятел да си промени статуса само като сте заедно от 3 месеца нали.
дай му малко свобода ако го накараш да го промени това означава че го притискаш по някакъв начин спокойно с времето всичко ще се оправи имай малко търпение

17.   Както е казал другаря Сталин: Няма фейсбук - няма проблем!