Той охладня...
Ще давам направо, защото нямам много време да напиша по - дълга история. Приятеля ми, който смятам за повече от приятел, напоследък се промени. Чувствам сякаш вече ме приема само като приятелка. Преди никога не би си позволил да ми каже "уе" или "бе"... А сега го прави. Когато преди се изпуснех и му кажа така без да искам се обиждаше, че ми бил мъж, а не "уе"... А сега доста често забравя коя съм.

Разбираме се да излизаме някъде... и докато аз си оправя косата, да я среша и да сложа малко крем той се изнервя и слиза долу да ме чака... като види, че ми е зле ме пита защо и пита дали той е виновен, като кажа не, не си ти се успокоява и изчезва, обаче не му пука, че ми е зле... вместо да поговори с мен. Бих, но няма, защото той не иска истински да ми помогне, пита от любопитство... ей така...
Отива някъде и уж няма да се бави и се прибира след час - два...

Все по - рядко правим секс. Веднъж седмично и то за 10мин. Той свършва светкавично бързо... после държи да ме погали с ръка да свърша и като му обясня, че не искам това, а него той ме насилва и се изнервя и казва, няма пък, ще свършиш...
Насилвам се и свършвам... трудно...

Преди като ходихме на ресторант не позволяваше да седна по - далече от него... а сега вече аз сядам на сепарето отстрани, а той на стол, не до мен...

Това са малки жестове, които за мен говорят много.. или поне ми помагат да видя разликата...
Преди ми пишеше любовни смс-и, от рода на колко му липсвам и т.н., а вече не получавам такива... само ако аз му пиша ми отговаря, но той никога не пише първи...

Прави жестове, преди ми подаряваше цветя всяка седмица, сега веднъж на 2 месеца.
Понякога ми прави изненади, я с любим парфюм и т.н., но не е това, което искам... не искам изненадите... искам любовта и онези безсънни нощи и смс-ите докато сме на 5 метра разстояние еидн от друг, да ми пише, че гледа към най - красивата жена...
Не знам...
какво мислите?
Знам, че е трудно да се даде съвет особено когато са описани само нещата които ме дразнят... моля опитайте :(

Коментари

1.   Виж дали си няма друга.
~~~Приказната кралица~~~

2.   Според мен си имаш колежка

3.   Все едно си написала моята история. Дано не е това, което си мисля, но явно се е появила ДРУГА. За съжаление поне при мен е така.

4.   аз мисля, че няма друга... Просто мъжете са едни гадове, стараят се докато"спечелят" жената която са набелязали, като това е вече факт не ги интересува вече, приемат ни за даденост, просто вярват че ние никога няма да ги заменим с друг. Но безразличието им и всички тези малки жестове, които забравят да проявяват към нас и несъобразените им изказвания по наш адрес, грубостта убиват любовта ни към тях

5.   Много са ми смешни такива истории. В повечето случаи всяко нещо в началото си те изпълва с ентусиазум и след известно време този ентусиазъм лека полека намалява. Така е и с връзките, не може да очакваш всичко да е както в началото. Полека нещата улягат и се влиза в една рутина. Ако не беше така, всички семейни двойки, щяха да са цял живот като влюбени тийнейджъри. А както се вижда не е така- свикваш с човека, вече не те изненадва с нищо, няма никакво предизвикателство, еднотипно ежедневие и оттам по-малко старание и скука. Разбирам че авторката иска да е винаги прекрасно и приказно, всеки иска да е така, но просто не е възможно. И друго-тя самата прави ли нещо за да не са толкова рутинни нещата. Прави ли някакви усилия да направи по-интересно ежедневието с приятеля и или само чака той да я обсипва с внимание и да я забавлява. И друг момент има както каза номер 4- всеки мъж докато те спечели се старае много повече и после като си му сигурна се отпуска. Същото е като започнеш нова работа- отначало се стараеш много повече докато се впишеш в атмосферата и след като това стане, вече не се стагяш чак толкова. Това са си нещата от живота.

6.   Според мен пък си нямаш колежка, но просто му е писнало от мрънкане и лошо настроение. Иска да си прекара добре, а с теб не се получава вече. И сексът му е по задължение и с времето, ако си намери друга, веднага ще те задържи. Стани по-ведра, усмихната и се научи сама да се справяш с пробелмите си и с настроенищта си и сама да си намираш забавления и смислени занимания и ще му станеш отново интересна. Ако не се промениш, ще го загубиш.
А.

7.   куни си секс белио и го използваи тогава ще се старае мн

8.   Нормално е нещата да улегнат - и при мен е така. Но надявам се, че чувствата няма да се променят. По въпроса със секса седнете и си поговорете - щом не ти е приятно не трябва да го прави - кажи му го, но ако не го разбере значи е егоист и наистина го прави по дълг... Ако мислиш че има друга - питай го направо.

9.   И при мен се получи това незнам защо... много се тормозя но в крайна сметка каквото е писано на сила хубав не се става...