До мъжките майки-учителки
Здравейте, интересувам се от реакцията ви. Значи, аз съм момиче и харесва момче, което е 2 години и половина по-малко от мен. Майка му е учителка. Преподавала ми е в по-малките класове. С него учихме в едно училище, но аз завърших тази година.

Той е много близък с майка си и и казва всичко и знам, че тя знае, че аз го харесвам. На бала ме гледаше супер странно, едно абе.... беше поглед с неодобрение. Сигурно заради ревността снаха-свекърва. Де да знам, сигурно някакво чувство за притежание.

Въпросът ми е към майките на момчета какво ще си помислите за момиче, което харесва синът ви? Ще го намразите ли? А и въпрос към момчета как бихте се чувствали на негово място ако ви харесва по-голямо момиче? Благодаря на всеки, който напише коментар.

Коментари

1.   Ако това момиче ми харесва и знам, че синът ми я харесва, просто ще се изпълня със щастие. Ако нещо не е наред обаче, ща я гледам накриво щото явно ще ни донесе неприятности на "милото ми момченце". За майките, няма значение колко са порасли децата, все си ги обичат.

2.   Странно би ми се сторило по-голямо момиче да ме харесва, НО стига мен да ми харесва въобще, ама въъъъооообще няма да ми пука и ще я харесвам и обичам! Ни майка, ни татко могат да ми попречат! Та този твой възлюбеник дано не е мамино момченце защото ако е така и да те обича много или харесва много винаги ще слага майка си на първо място!!! Проблема по-често е в майките а не в теб!!! Ти го харесваш, а тя понеже може би не одобрявала той да има връзка с по-голямо момиче та за това де те гледа така. Остави я в крайна сметка, не че да правиш скандали но просто ако се харесвате, НЕ СЕ ВЪЗПИРАЙТЕ!!! Майка му не знам колко трябва да е сляпа ако въпреки че всичко между вас върви добре тя да реши да прави сечено... Успех! Не се притеснявай!

3.   И мъжките майки някога са били снахи.
Една стара баба казала така-когато бях млада свекървите бяха лоши, като остарях станаха снахите.
На въпроса ти -имам син и ми е пределно ясно, че някога ще ми доведе момиче. Каквато си я избере такава-мене снаха на него жена. Поговори с майка му спокойно и разбери какво не е наред. Може и да си внушаваш.
Маги