Не мога да си обясня държанието му
Здравейте!
Историята ми е една от многото, най вероятно случила се на доста от вас. Поредната история на сама жена влюбена в женен мъж. Много хубави моменти, много хубави нощи и дни, много пътувания заедно, много приятни разговори и т.н.

Но всяко начало си има край. Решихме да се разделим. Дадох му възможност да избира или или и нали се сещате, че избра семейството. То коя съм аз, за да имим претенции за нещо. Приех избора му, макар че ми е много трудно. Няма да описвам през какво минавам.
Решихме да си останем приятели.
Разделени сме от 2 месеца. За този период той си намира повод, за да ме потърси по телефона и ли да намине през офиса за нещо си.

Последният път като дойде, за да вземе документи се държа много гадно, непрекънсато обиждаше себе си колко бил страхлив, какъв лъжец бил и т.н. Лошо се държа и с мен, а никога до тогава не беше го правил. Не, че ме е обиждал, но от думите му струеше жлъч и се усещаше. (

Попитах го защо се държи така и само с мен ли се отнася по този начин, отговора беше, че и със себе си се държи така. Честно не го разбрах. Държеше се гадно, а същевременно непрекъснато уж случайно ме докосваше, докато накрая направо си ме галеше по лицето и даже ме целуна и то много страстно.

С нищо не съм го провокирала, приех раздялата колкото и да ме боли. Знам, че мястото му е у дома и съм решила повече да не отговарям на телефонните му обаждания и при появата му в офиса да му покажа вратата още от прага, но не мога да си обясня държанието му.

Много моля ако някой от вас може нека ми обясни. За мен е загатка какво става. Защо хем се държи гадно хем виждам желанието му да ме докосне, да ме гушне. Нали той така пожела да си е у дома, ЗАЩО е това и каво е?

Нищо не съм искала от него след раздялата, не съм му

Коментари

1.   На човека си му е било добре да си има и жена, и любовница. На теб е гневен е, защото си му развалила рахатлъка, а на себе си - че е избрал сигурното и удобното, а е изгубил желаното.

2.   Просот искам да забравя!
Да забарвя, че съм обичала и обичам един стахлив и недостоен мъж който няма смелост да си признае нито пред едната нито пред другата!
Дано всички мъже не са такива!

3.   обикни свободен мъж за да бъде щастието ти по достъпно.. тоя го разкарай

4.   Иска те само за секс. Бягай от него.
~~~Приказната кралица~~~

5.   Номер 4, нещата не винаги са толкова прости, колкото изглеждат. Според мен 1 е най-близо до истината.

Кубрат

6.   Здравей!
По-добре помисли защо си избрала връзка, в която си на второ място, попитай се кое те е накарало да се подцениш така, че да участваш като любовница. Може би не искаш да се обвързваш? Или смяташ, че нямаш необходимите качества да си единствена за някого?
Всяко пренебрежение и лошо отношение боли, но между хората се случва така - нараняваме се постоянно, а понякога дори не усещаме какво причиняваме на другите. Всички сме подвластни на гнева, както и на удоволствията. Човекът просто е ядосан, защото харемът му се е развалил. И ти си 'виновната' в случая в неговите очи.
Потърси си мъж, който ще те направи щастлива. 2 месеца са достатъчни да страдаш. Намери начини да се забавляваш :).

Успех!
Soul

7.   Поредният страхливец, дето не знае какво иска. Да стои на каишка като послушно кученце до жена си. Лика, прилика са си. Ако те е обичал, щеше да е до теб.

8.   Понякога човек се влюбва без да мисли. Чувствата надделяват над разума.
Не мисля, че съм недостоен човек, и не съм се подценила просто обичам, обичам истински, но обичам не когото трябва.
Връзката ни беше много дълга и пълноценна но всяко нещо си има край и той избра семейството си. Мисля, че това е правилният път, но не разбирам защо не спира да ме търси, не разбирам и държанието му.
Искаше да останем приятели. Не искам, а и в момента не мога да бъда приятел с него. И защо ми е такъв приятел който ще се държи зле с мен.
Е извинявам се, че Ви натоварвам с моите проблеми. Сигурно си имате и ваши но се опитвам да разбера нещо които за мен са неразбираеми.
Аз като кажа край значи край!

9.   До 7
Осъзнавам, че е страхливиц но не осъзнавам с какво съм провокирала такова държание. Да нека си стои там аз го помолих да ибира и не съм поникъкав начин оспорила избора му, нито съм му създавала каквито и да е проблеми. Приех решениато му и искам да се скрия от света и да забравя.
Трудно ще е но ще се спревя, аз съм силна жена. На него на съвеста да му тежат всички изречени клетви които явно не са били истина. Само се моля да не ме търси никога повече и да ЗАБРАВЯ!