Имам ли шанс с нея?
Здравейте приятели!

Аз съм един 21 годишен студент и вече неколкократно ви пиша на тази тема и вече неколкократно каня една колежка от университета да излезе на кафе с мен. За съжаление тя постоянно си намира оправдание за да не излезе с мен като ми казва, че била заета с учене, реферати, курсови работи и т. н. Последно ми каза, че ще излезем на кафе и то възможно най - скоро, защото ми е обещала самата тя. Обаче след като ми каза, че ще излезем ми каза, че е много раздразнителна сега и по - добре да не я занимавам за да не ми кажела нещо лошо без да иска... :(:(:(:((((

Съвсем наскоро тя имаше сериозен проблем с една институция и лично тя ме потърси и ме помоли за помощ. Аз без да се замислям дали да помогна й казах, че ще й помогна и тя ми бе адски благодарна.

Освен, че си пишем всеки ден, понякога аз и звъня по телефона, докато тя на мен нито веднъж не ми е звъннала. В университета се засичаме на някои лекции и упражнения. И в университета й предложих помощта си за някои неща. Предложих й да идем на кино, но за киното съвсем културно ми отказа, защото, , не й харесвало това, което имало да се гледа".

Според мен тя мисли, че като не съм богат колкото нея няма как да бъде щастлива с мен, защото няма да мога да я заведа в мола и да й купя каквото тя иска. Или може би си мисли, че бих я ударил, но това няма как да стане, защото съм много много добър с всичко живо.
Също така мисля, че тя не гледа човекът, който съм, а ми гледа само външната красота, а не вътрешната такава...

Как мислите между нея и мен ще стане ли нещо повече от колегиални отношения? И трябва ли в чата да й призная чувствата си след като ми отказва да излезем
Какво по дяволите още мога и трябва да направя за да излезе с мен и за да я спечеля и трябва ли да пия и пуша за да бъда готин в очите й

Коментари

1.   Не й се натрапвай! По думите ти явно и обръщас твърде много внимание, а не знаеш изобщо дали тя е заинтересована. Не искам да съм груба, но трябва някой да ти го каже направо за да не се разочароваш твърде много - задушаваш я! Това ти го казва 20 годишна студентка, а не някоя лелка, така че знам в какво време живеем и какво търсят момичетата... Но за съжаление не на всички момичета са им такива ценностите, някои си търсят чичко-паричко и тогава определено си загубен...
Но само от думи ние не можеме да прецениме какъв човек е тя. Ти по-добре я познаваш и знаеш дали е надута богаташка или не. Има много богати момичета, които обаче са много свесни, но ако мислиш, че обръща твърде голямо значение на парите не се занимавай с нея.
Не се променяй - не не трябва да пиеш или пушиш за да те харесват момичетата, повярвай това са глупости. Да може и да не влезеш в клуба "Super Cool", но ако там са само някакви пропаднали глезли не си заслужава. Ще го забравиш това момиче и ще си намериш друго - някое свястно симпатично и мило.
Но ако търсиш някоя глезла - давай живота си е твой - прецаквай се... Намери си доходна работа, направи се на готин - запали цигара, води я на пазар в МОЛа...
Ти си решаваш, но аз те съветвам - Не се променяй - не си заслужава!

2.   да я оставиш на мира е най-добре за теб. Може би харесва друг и затова те отбягва, не заради всички тези хипотези, които нахвърляш. Помисли и върху това, не само върху изтърканите простотии за пари, красота и т. н

3.   Според мен нямаш големи шансове с нея. Тя или не те харесва и се чуди как да те разкара, или пък просто те разиграва и ти се подиграва в очите, докато се чудиш как да я впечатлиш. Досега трябваше да си разбрал, че не те харесва истински. По-добре насочи вниманието си към някоя друга, защото докато се занимаваш със загубени каузи, можеш да изпуснеш истинската любов.

4.   А защо просто не приемеш, че не те харесва и толкова!!! И не говоря за външен вид, пари, дали пушиш и т. н. Говоря за това, че когато не допадаш на някоя жена, и света да и сложиш в краката, няма да я накараш да те заобича или нещо такова. Дразнят ме такива момчета (не се обиждай) които виждайки, че нещата няма да се получат, продължават да се напрягат, правят каквото им хрумне, и накрая не стига, че сами са си виновни за положението в което са, ами и хленчат! Не ме мисли за коравосърдечна или нещо от рода, напротив, обаче не бих те окуражавала за нещо, като ми е пределно ясно дори от 2-рия твой написан ред, че нещата няма да се получат.
Аз имам колега, който в продължение на една година как ли не се опитваше да бъде до мен... на лекции - ок, на кафе - ок, дискотеки - ок. Накрая ми призна, че всъщност ме харесва, а аз останах като гръмната, защото исках и вярвах, че сме просто добри приятели. Обмисли и този вариант, добре и е в компанията ти, помагате си в ученето, но ако е искала или изпитва нещо повече щеше да ти даде знак и нямаше вече ''неколкократно да пишеш'' теми тук. Има и друга опция - просто да те използва за каквото си и необходим, но да е достатъчно тактична, за да го прави деликатно, без да се усетиш. Или просто те приема като колега, с който от време на време да си помагате.
Но не, не те виждам с това момиче, така, че се откажи с високо вдигната глава. Също така, ако толкова си решил да и признаваш какво изпитваш, го направи лице в лице, тъпо е в чата. И последно, не само заради това момиче, а изобщо заради никой не прави тази глупост да пиеш и да пушиш, за да си ''готин''. Това мислене е за 12-13 годишните, надявам се не за всичко разсъждаваш така.

5.   Само като видях как мислиш и аз няма да искам да излезнем.

6.   Според мене спри да я търсиш, да й звъниш, да я заговаряш само ти и ще видиш както и свикнала да й обръщаш внимание, изведнъж ще се зачуди - ЗАЩО ВЕЧЕ НЕ МИ ОБРЪЩА НИКАКВО ВНИМАНИЕ. Когато тя те заговори - дръж се съвсем нормално, все едно въобще не го мислиш. Ако си й забавен ще те потърси пак (продължаваш да не я търсиш) и т. н

Има и друг вариант, де. Просто си й досаден и въобще не й допадаш - тогава ще й е през.. дали я търсиш или не. Но ако е така по-добре да не се занимаваш изобщо. : ))

7.   Досаден си.

8.   Не те харесва. И едва ли е щото си без пари или ти липсва тяло на Аполон. Просто с някои хора нещата не се получават двустранно, независимо ти колко си хлътнал. И нито ти си виновен, нито обаче тя е виновна, че просто не я привличаш в романтичния смисъл. Огледай се за друга...

9.   Няма какво да допълня - досаден си! И на мен сега един ми се е лепнал, чудя се, как да се отърва. Не смо не искам услуги от него, но имам чувството, че иска да ме използва. Ужасно е да ти се лепне някой мъж, вече ми се случва за 10-ти път, все опитвам с добро да се оттърва, да си измислям оправдание, но накарая само с лошо успявам.

10.   това момиче няма интерес към теб, точка
насочи вниманието си към такава която ще има интерес
още в началото, запомни го! това е най-доброто написано до тук, мерси

11.   Ако искаш да си сигурен за чувства и т. н. направо и кажи какви са ти чувствата към нея, колко много ти е нужна. Обаче, трябва да си готов за отказ и че ще те заболи. Аз мисля, да опиташ. Кажи и всичко направо, най-добре лично и тогава тя ще трябва да ти отговори конкретно става ли или не. Ако не става, не се отчайвай, има и други момичета.

12.   Автора: Бих се отказал от нея едва след като й споделя чувствата си и ако ме отреже едва тогава ще се опитам да я забравя

13.   да ама авторе тя няма смелост да те отреже и да ти даде да разбереш ясно че повече от познанство с теб друго не желае. та по тая логика нищо чудно да се съгласи на връзка с теб и ще стане еднаа, после ще страдаш двойно

14.   Приятел, както ти казаха спри да я търсиш, и нищо не и признавай, не се излагай. Ще се вижждаш с въпросното момиче още доста време в университета, не си прави живота тежък. Спри да я търсиш, виж каква ще е нейната реакция и си прави изводите. Ако не те потърси, заеби я и тва е! Все ще има някоя която да проявява интерес, насочи вниманието си натам!!!

15.   Автора: Нищо не губя ако опитам ако ми казва, че винаги е заета и по телефона мога да й кажа...

16.   опитай, пък да видим кво ще стане, не забравяй да се похвалиш

17.   Автора: Добре ще се похваля какъв е резултата. Ако наистина ме отреже и след това не ми проговори или го е коментирала с колегите в университета това няма да говори добре за самата нея

18.   Бори се за нея. А и какъв мъж си ако се откажеш лесно

19.   Пич. Отговор номер едно е бесмислица. Ако искаш наистина да постигнеш нещо с нея препрочитай всяка сутрин отговорът на номер 5. "5. Само като видях как мислиш и аз няма да искам да излезнем. "

Няма нищо общо с парите, а, както много точно и правилно номер 5. ти посочи, със самия теб и твоето отношение към нея и жените като цяло.

Моят съвет е да се промениш, да преусмислиш поведението си, да направиш едно обширно интернет проучване за отношенията между момчетата/мъжете и момичетата/жените, да потренираш малко /в твоя случай май ще се наложи малко повече от "малко"/ в реални ситуации придобитите знания, като междувременно всячески избягваш, игнорираш и не мислиш за това момиче. Когато натрупаш достатъчно самоуважение, опит и увереност тръгваш с най-якото момиче, което познваш, като продължаваш да отбягваш момичето, за което пишеш, и резултатът ще е, че момичето, което в момента те отбягва и се чуди какво ти е направило, че я притесняваш толкова настойчиво въпреки категоричните й и ясни сигнали /демек "остави ме намира, нямам време за теб, щото си смотан"/, започне сама да те търси и да настоява да излезете. Само че тогава избощо няма да ти е до нея.

Та затягай коланите, влез във форма и си живей живота, и за да бъде стимолът ти още по-силен бих ти препоръчал да препишеш на едно листче отговора на 5., да го носиш навсякъде, препрочитайки го поне веднъж дневно.

В резюме: единственият начин тя да започне да си пада по теб е да намалиш комуникацията с нея до 0, да се промениш, да се обвържеш с поне толкова готино момиче.

поздрави,
саво

20.   ехооо авторе какво стана?

21.   Автора: На мен всичко ми става!

22.   Само вижте че 17 и 18 са от един и същи човек. хаха
Автора си пише и отговаря сам!

23.   Хахахах, Авторе до там ли я докарахме?
Еми то като няма кой да го надъха, сам го прави, какво пък.
Сам се предизвиква.

Лоша

24.   Лоша вместо да му се смееш, защо не го надъхаш младежа, виж че има нужда!

Лош Батко

25.   Е, прав си, но как да стане - то това е някакъв патологичен случай, не знам как мога да му помогна.
Мога да го посъветвам да насочи вниманието си към някоя друга.

Лоша

26.   Автора: До номер 22 - що за глупости си написал/а? Какъв интерес бих имал, ако сам си отговарям в темата?

27.   Защото не си добре с главата, виж си hash-a че е еднакъв на постовете 17 и 18 и спри да се излагаш!!!

28.   Автора: не съм го писал аз ама ако искате ми повярвайте

29.   Автора: Радвайте се. Лично ми каза, че нищо няма да се получи...