Любов ли бе да го опишеш... Заблуда
Незнам от къде да почна.
Какво е това свято нещо, когато обичаш някого, а той не /не знам на къде да тръгна./
Аз мислих, че когато обичам ще успея да спечеля другата страна да ме обича ама чужд стремеж.

С две думи живея с мъж от 10 години, много добър много стриктен към мен и т.н.
Обаче ще Ви разкажа следното, не знам как ще ме разберете. Мъжът ми ме обича не става въпрос за него.
Имах двойнствен живот. След осем години съжителство с мъжът ми /аз започнах пралелно да се виждам с по малък мъж от мен/.

Този мъж ме караше да летя, обаче не ме обичаше.
Мислих че ще успея па някакъв начин да го спечеля, ама само ме заблуждаваше.
Виждах ме се само, когато аз можех.
Аз му се обаждах той не...
Аз го водех по ресторанти и плащах той не плащаше.
Направи ме боклук от улицата и долно нищожество в момента така се чуствам. Все едно съм плащала на ниско платено жиголо.

Накрая се впи като пявица в моя позната, която не е женена и е сама. Аз вече не вярмам, че ще мога отново до обичам, който и да е до мен дали мъжът ми, дали...
друг.

От тука пиша за мъжът ми, с който сме женени от 1 година.
Ще ме попитате защо му изневеряваш на мъжът ти?
Защото той не е мъж на място?
Защото той си прави много неща без аз да знам?
Скоро и при него имаше нещо съмнително, но се направих на модерна и разбираща жена затворих си очите и си казах няма да питам ще наблюдавам и ще следа телефоните номера. Аз си казах щом аз го правя без той да разбира ще се направя, че нищо не разбирам...
Почнаха едни лъжи, които не са свързани с жената, която
той се е виждал.

И след като се разделих с "жиголото" си го изкарах на мъжът ми. Почнах да изпадам в депресия всичко ми беше безразлично. Стана ми мъчно за мен боклук абсолютен, който не знае какво иска ще кажете. Не съм боклук ама така се чуствам.

Чуствата, който имах и към собственият мъж се стопиха не нам дали ще е ууссппееяя пак ДА ОБИЧАМ мъжът ми.
Обаче моят мъж много ме обича

Коментари

1.   Ако един ден жиголо мръсно попаднеш тук за теб става въпрос
Велиславе гадно жиголо. От Мери

2.   Незнам имали любов въобще или само заблуда.
Тъй като аз обичах и накрая на тях започнах да приличам.
Къде отиде любавта взе всичките ми сили, даже и силата да се обърна.
Иначе обичам живота, казвах за мен няма лош ден щом има приятели добри и любов. Останах само с приятелите си уви...

3.   незнам какво да ти кажа , аз също съм така и искам помощ , много обичам "жиголото" ако мога така да го нарека -и незнам как да го накарам да бъде мой.

4.   Ами щом с мъжа ти си изневерявате взаимно, тогава защо още сте заедно? Ами разделете се. Явно и двамата не се обичате така както преди и чувствата ви са охладнели. А що се отнася до "жиголото", и него по-добре го разкарай. Май проблемът ти е, че и двамата ти мъже не са свестни. Законният ти изневерява с някаква, а любовникът само те използвва, а сега се е залепил за друга. Явно не можеш да си избираш правилно мъжете, а това е голям проблем, защото утре пак ще се вкопчиш в някой неподходящ и пак ще ревеш и изпадаш в депресии. Струва ми се, че си жена, която сама обича да си създава проблеми и ако не си промениш характера, няма да прокопсаш. Търси грешките само в себе си и в неправилната си нагласа към живота.

5.   Защо не пишете Помощ не обичам силно мъжът ми не знам какво да правя. Кога ще пуснете коментар?
Двойнственият живот не е за мене уморих се от криенето.

6.   Ами права си - наистина си плащала на жиголо. Е, не в широкия смисъл който е познат, но.. той те е използвал, ти си му плащала в заведенията срещу секса, който ди е давал. Не мисля, че не обичаш мъжа си, просто си разочарована от мъжете на тоя етап. Опичай си акъла и успех.
Тони

7.   Ами да ти кажа честно без да искам да те обидя понякога ме е срам че съм жена. Ако ти изневерява постоянно, бие те и не носи пари разбирам, но от писмото ти разбирам че не е така, а напротив много те обича. Между двама души няма нищо по-важно от доверието. На мъжа си съм му прощавала изневяра, без да му отвърна със същото и без да му натяквам после. Не съм питала той сам ми призна, а и аз бих постъпила по същия начин. Ако няма любов и доверие какво правят двама души заедно. Замисли се над това

8.   Към всички учащи в сайта: Ходете редовно на училище и няма да попадате в подобна ситуация, да искате да споделите нещо и да сте неспособни на това, да не можете да си структурирате мисълта и да нямате речник да изразите мислите и чувствата си. Към авторката : Не се разбираш със съпруга си, защото няма човек на този свят, който да може да ти разбере бъртвежите. Любовника ти също е разбрал, че си неадекватна и неграмотна, ако и с него общуваш по този начин (ако изобщо сте общували извън леглото ) Това, че си счетоводител го разправяй някъде другаде, ти нямаш средно и си личи. Какви съвети да ти дават хората?

9.   Виетнамката?

Какво й е на другата история, че пускаш нова? Пак си е толкова неграмотно написана. И нищо ново не казваш. А нещо питаш ли, съвет искаш ли?

10.   Защо тогава не зарежеш мъжа си и да си извуюваш свободата
и тогава бъди с които искаш.
Отделечиш ли се от мъжа си на дали ще те спечели.

11.   и какво очакваш от нас? съвет, поздравления, някой да ти набие канчето? каквото си търсила, това си и намерила.
а, и няма да е зле да се научиш да пишеш като хората.

13.   Летяла си из облаците, а в един момент си паднала. Вземи си поука и продължи напред без жиголото.

14.   А бе до 11 Вие какво искате от мен.
Вие нещо се заяждате.
Ако искате да ви покана на дуел.

15.   До 9 параграф каво се заяждаш това моята история друга не съм писала. Ако има подобна не е моя

16.   9 параграф съм. :-)))

Как пък се пръкнаха две еднакви истории от две ужасно неграмотни жени, по едно и също време? Много наивно е да си мислиш, че някой няма да стопли, че става въпрос за един автор.

Така и не разбрах какво искаш от нас. Аз се забавлявам, де. Отдавна не съм се смяла толкова.

17.   Мен лично не може да ме кара да летя нещо, което не е взаимно, не е споделено. Може да ме прави нещастна, объркана, а ако ме прави такава не бих го допуснала, защото не мисля, че го заслужавам.

Авторке, каква е вероятността да ти се върне любовта, страстта, всичките чувства към мъжа ти? На 100 двойки при 1 се е случило сигурно. Мхм, то ако ставаше така.
За съжаление или не хората се променят, а от там и чувствата, и преживяванията.
Ако наистина съпругът ти е толкова добър и те обича не мисля, че заслужава да живее с човек, който не го обича.
Макар и късно постъпи правилно.
Успех

Лоша

18.   Поздравления за авторката - има голям напредък в изразяването, няма да ? броим правописните грешки, не сме час по български.

Аз лично подкрепям номер 4 и искам да допълня само, че авторката трябва да се стегне и да поеме САМА по пътя си. Не е признак на „съвременна жена“ да си затваряла очите и т. н.
Това е признак просто, че не обичаш мъжа ти, а и той теб не те обича.
Прекъснете този фарс, разведете се, преди да сте създали деца, защото подобно семейство е обречено. После пък ще почнеш да хулиш любовниците по сайта, защото, бъди сигурна - ти може и да си седниш на задника, когато ти се родят децата, но мъжът ти ще продължи да си търси жена, която да обича и да го обича и тогава ти и децата ти ще станете излишни. Сама ще си си виновна, предупреждавам те!

19.   Ще ти кажа аз какво направих точно в същата ситуация. Имах мъж домошар, мухльо. Интересуваше го само какво ще яде и пие, нищо друго важно в живота му нямаше. Имах и любовник, който беше лудо влюбен в мен както и аз в него, но нямаше големи финансови възможности. Пет години ресторанти, вечери, хотели, екскурзии, всичко се плащаше от моя джоб. Бях щастлива и много не се замислях за тези неща. Мъжът ми така и не разбра за любовника. Живеех си двойнствения живот без проблем докато един ден ми писна и си дадох сметка за нещата, че така не може да продължава вечно. Тогава зарязах смотания си мъж, зарязах и бедния си любовник и се омъжих за богат, влиятелен и изключително интелигентен мъж. Той беше влюбен в мен и това ми помогна да го променя така, че да бъдем удоволетворени във всяко едно отношение и двамата. Сега си живеем щастливо с високия стандарт, който той ми осигури, аз му се отблагодарявам с грижите и уюта който създавам в живота му. Според мен това е възможно най добрия вариант в тази ситуация. Благодарна съм на бога и късмета, който ме споходи и ще направя всичко възможно да запазя това, колкото се може по дълго.

20.   Виж парите не са най важното нещо колкото толкова.
Имам пари достатъчно колкото да преживявам месецът ама има друго че като съм оженена за него не искам да се разведа, но
ако стане нетърпимо вече всеки си избира пътя.