Депресираната лъвица
Не знам дали някой ще прочете тези редове, но имам проблем с чуствата към мажете.
Още когато бях на 16 г. загубих дествеността си. Бях много разочарована от това какво е секс.
Имах различни гаджета, но не смеех да правя секс с тях бях много разочарована те само ме ебаваха и ме изоставяха.

След осем години разочарования срещнах уж голямата си любов, бяхме много влюбени и загубени времето не спираше исках ме не прекъснато да сме заедно. Обичах ме се вски ден къде ли не по паркове входовие правих ме го и на плажа на Созопол.

В един момент започнохме да се караме и да се отделечавахме.
Дойде момента в който се и оженихме. Бях ме щастливи известно време, но уви започнах да се отделечавам от него, какво стана така и не разбрах.

След което изпаднах в депрсия треперех от ужаса, че пак оставам сама. Започнах да се чукам с различни мъже по големи по малки от мен. Естествено без да разбира, че ставам кучка и парцал от улицата.

Започнах да се затривам пиех до забрава, отношенията ни бяха отвратителни скандали викове красяци, но преди всичко той е джентъмен без побоища не стигнахме до там.
На края видях, че затъвам ужасно много, това, което правех не е нормално от нормална жена се превърнах в курва. Харесваше ми да бъда ухажвана и чукана от другите едва ли не разпоретина станах.

След известно време си казах това не може да продължава така. Поговорих ме си за всичкоето трябвше.
Така се върнах отново но пробле ма е че вече не го обичам. Той до този момент не разбрал за изневерите.
Но дали ще успея дя го обичам...

Коментари

2.   Мъженте който бях за една нощ по баровете и дискотеките ги намирах. Наследващият ден ме търсеха аз отказвах исках следващата бройка.
Но сега не искам и да се сещам за старото време.
Искам отново любовта, която изгубих към мъжа си

3.   Нещо историята ми се струва измислена, много неискрено и сухо е написано. Най-вероятно от някой мъж. Сори... другия път да се постарае повечко

4.   Или от самотна, злобна жена, която не знае къде и как да си излее злобата към всичко и всеки.

5.   Как ще подредиш живота си, ако не можеш да "подредиш" едно добро изречение? И животът ти е хаос, както правописа ти.

6.   защо мислите така, това е истината в моят живот

7.   Започнахме да се отчуждаваме и се оженихме - БРАВО бе, евала, е това е тайната на щастливия брачен живот. Аха като започнеш да се отчуждаваш и халката.

Вземи се разведи, не мъчи мъжа си с твоите тъпанарщини! И може и да ти се е искало да станеш разпоретина, ама най-много два-три пъти да са те на*бали итолкова.

Стига вече с тея филми, бе хора!

8.   Не си струва да коментира МЕ!

9.   Имало една малка виолетка, която се превърнала в гадна, отвратителна и гнусна мръсница. Калта около нея можеш да бършеш, ама калта вътре в нея все извирала като повръщащ пияница.

10.   Ей аз пак ви казвам, че искам любов, а не война.
Така казано бях като мъжете чукаш или те чукат бягаш, следващият.

11.   А днес си намерих втори еб*ч и ми го вкарва яко. Цяла нощ ме *ба до като не свърших два пъти и много хубаво лиже.
А до Лоша нещо коментарите не отиват до нея.