Аз съм пълният нещастник!
Просто ме е срам да коментирам за годините ми подобни истории, но вече не издържам и искам да изкрещя пред целия свят. На 21 години съм и никога момичетата не са ме разбирали. Нито един път до сега не успях да си намеря свястна приятелка, която да ме разбере, която да ме оцени, да вникне в мен, да разбере какъв съм, да ме опознае като личност.

Външния ми вид според приятелите ми не е лош и те се чудят как още не намерих точния човек до себе си. Всичко е било за една дискотека, а след това не се познаваме. Излизал сам с 5-6 момичета които познавам и само една успя да ме впечатли с това, че погледна дълбоко в мен опита се да ме опознае и си личеше в погледа й че изпитва някакви чувства. Опознахме се и след известно време тръгнахме.

Всеки един миг с нея беше вълшебен не можех да повярвам, че сам направил правилния избор докато след 1 месец тя не ми каза, че къса с мен. През този един месец, който е най- "дългата" ми връзка се разбирахме и двамата, никога не сме се карали и изведнъж ме зарязва, защото вече не изпитвала нищо!!!

На следващия ден тя беше с ново гадже! Идваше ми да ги застрелям и двамата. Просто не знам защо докато всичко беше ОК, а аз си мислех че я познавам и тя ми заби нож в гърба. За първи път разбрах колко може да бъде властна една жена и какви психически щети може да ти причини просто защото така й е кефнало.

Стана една година съм сам, в момента уча във варна, излизах с две момичета и двете бяха лигли и всеки изминал ден като вървя по улицата и видя двойка хванали се за ръка им завиждам, представям си и се надявам да съм на тяхното място. Със всеки изминал ден се самообвинявам, че нямам някой до себе си който да обичам, който да ме обича и цени.

Коментари

1.   Както има една песен на Тома Сам на света и както аз казвам ако гониш ще бягат ако бягаш ще те гонят

БеЛиЯ МеЧоК

2.   (Споко когато най-малко очакваш ще стане работата

чЕрНия мЕч0к

3.   Виж, тъпо нещо ти се е случило, но и на жени се случва (много по-често) да бъдат зарязвани така. Продължавай напред.
Знам, че ти е гадно, но и за една жена в твоето положение е гадно - чувстваш се използвана и употребена физически.
Ти поне можеш да кажеш „изчуках я тази“.. и си пич

4.   Виж не, че съм имала гадже досега, но има мното мили момичета като мене има, но за съжаление са малко, несе претеснявай ще намериш подходящата, просто все още неси я срещнал такива като тях нете заслужават :)

5.   млад си бе какво се закосил толкова жени има, стига да не ги избираш толкова

6.   Това е точно история за твоите години. Мъжете на 20 са много влюбчиви и момите често злоупотребяват. Но после ти минава и ставаш много по стабилен и спокоен, а тогава жените започват да се оплакват и да недоволстват от мъжката природа, но те, някак си, си го просят. Все пак, ти си мъж и се дръж мъжки. Не се разочаровай от жените и не ставай подвластен на страхове и емоции, разочарования, опасения, предчувствия, защото ще станеш като тях. Бидейки мъж, трябва да си разумен и да си наясно, че не всички жени са долни. Повечето са, но не всички. Има жени, които заслужават по-добро отношение. Не ги приемай на инстинкт всички като боклуци. Бъди зрял и не се разочаровай от няколко неуспеха. Търси до сполука. Не се отказвай. Само си пази здравето и бягай от леки жени и твърде слабохарактерни.

7.   Аз също съм от Варна ;) и с мен е така! Все идиоти и малоумници! Будя се вечер и започвам да плача, защото се чувствам САМОТНА... Просто не търси идеалния партньор, остави го той да те намери... Всичко си идва с времето... Тъжно е да! Тежко е! Но по-добре ли е да си с човек, който е просто загуба на време?

8.   Бъди по-прозорлив и наблюдателен, научи се да четеш всичките знаци, които хората ти пращат и няма да имаш такива проблеми.

-Death_Blade ^

9.   Приятел, не се притеснявай. Аз съм на 29 години и бях абсолютно същият като теб до преди 2-3 години. Вече обаче ми писна от тъпи пикли, които гледат само какво има в портфейла ти. Ходиш с една, втора, трета, пета, даваш всичко от себе си и накрая пак си използван. Повечето жени гледат само собствената си изгода и лично аз досега не съм срещал жена, за която да мога да кажа че е човек на място. Някак си претръпнах вътрешно, не съм се влюбвал от доста време, не изпитвам и нужда. Гледам на жените само от сексуална гледна точка, спя с тях и толкова, нито ги ревнувам, нито съм им верен. Звучи гадно, но е самата истина!!!

10.   Аз съм почти в същото положение само където съм момиче а не момче....