Какво се случва?
Приятелят ми го нямаше около месец, върна се и се видяхме още първият ден. Всичко беше наред, изкарахме си страхотно. Мина седмица и сега заминава отново, каза че много би искал да ме види още един път преди да замине и когато му писах да се видим утре за последно, ми отговори, че не знае, трябва да види, защото момчетата му (приятелите) искали Да го видят За последно.

Казах му, че няма проблем и ако все пак има време Да се обади и ако има друга причина да го каже директно. отговори ми ок скъпа, Няма проблем.
Въпросът ми е вие какво мислите? Държи ли на Мен, въпреки, че е по-особен?
П. С. като допълнение сме той на 23, а Аз на 21

Коментари

1.   Не държи на теб достатъчно. Щом приоритетите му са приятелите, а не жената в живота му (ти) това винаги ще е така. Той просто ще си намери друга някой ден (ако вече не е намерил) и изобщо няма да му пука за теб. Преусмисли връзката ви.
Тони

2.   Не е вярно, ... - държи на теб, но се чувства задушен, а и иска да се види действително с приятелите си. С теб се е видял. Виж, не се дразни от сбирките му по мъжки - остави му свободи, не ти е роб. Намери си и ти приятели и смисъл в живота, освен да чакаш него. Рискуваш да го загубиш

3.   Глупости не държал на теб.... просто иска да се види и с приятелите си, нали знаеш поговорката гаджетата идват и си отиват, но приятелите са тези, които остават завинаги до нас. Човека има нужда да види и приятелите си, какво толкова? ! За жалост имам опит с връзките от разстояние или на момчетата им се налагаше да заминат или пък на мен ми се отваряше възможност и аз трябваше да замина, не говоря за някъде из страната. Спомням си, че когато един от бившите ми заминаваше за Канада и то за 1. 5 г се видяхме само веднъж 2 дена преди да замине. Преди това пък беше на командировка в друг град и нямахме никаква възможност да се видим. Та той поиска да се видим и деня преди да замине, но имаше уговорка с приятелите си и то най - добрите, аз му отказах, защото знаех, че ако излезе с мен няма да може да се сбогува с тях като хората, все пак те са били там, в живота му преди мен и останаха и след мен, така че смятам, че съм постъпила добре. Така че не се тревожи, хората имат нужда да са освен с любимите и с приятелите си, недей се вкарвай във филми, просто е имал нужда да е с тях. Споко и се остави по течението....