Отказах му, а той започна да ме напада
Всичко тръгна от социалната мрежа фейсбук. Пратих покана за приятелство на един човек, той даде. Той не ме познаваше, но аз го познавах много добре, защото е популярна личност. Не е сред най-известните, но все пак не малко хора го разпознават. Беше миналата Коледа. Писах му да му честитя празниците. Той отговори доста мило и ми направи приятно впечатление. Добавих го и в скайп.

Една вечер му писах. Не съм имала никаква цел, колкото и съмнително да ви звучи. Аз не съм златотърсачка и използвачка. Просто това беше една от известните личности, които ми допадат. Той ми обърна внимание. Но както си пишехме, изведнъж на екрана на компютъра се появи съобщение, че паролата на скайпа ми е сменена. Аз не бях направила нищо и се очудих кой може да е виновникът.
Не можах да си я върна дори чрез имейл и си направих нов скайп. Въпросният господин не го добавих, защото ставаше късно и смятах да спя. Но направих веднага нов скайп, за да се уговоря с една приятелка да излезем на следващия ден.

На другия ден отново не добавих споменатата известна личност. Той някак си ми намери новия скайп. Реших, че сигурно го е открил чрез имейла ми, който го пише във фейсбук. Използвах същия имейл и за новия скайп. Покани ме на кафе, но аз отказах. Симпатичен ми беше, но исках да стоя настрана от такива хора. Носи им се славата на женкари, особено на въпросния, и не исках после да страдам или да ме забъркват в някакви заплетени ситуации.

Даде ми телефонния си номер. Каза да му кликна, за да имал моя. Аз бях достатъчно глупава, за да го направя. Искаше да му изпратя ,,хубав смс''. Аз не направих нищо и той започна да настоява: ,,Хайде де, къде изчезна, прати ми де, какво чакаш.'' . Аз отново не направих нищо, защото не исках романтична или сексуална връзка. Бях го потърсила просто, за да си поговорим, а той го е изтълкувал погрешно.

След това започна да ми звъни. Вдигнах веднъж и той започна да се лигави. Оттогава, когато звънеше, затварях, но той се обаждаше веднага от друг номер. Започнаха да ми звънят различни номера. Веднъж вдигнах и попитах кой се обажда, а отговорът беше: ,, Аз по-късно ще ти се обадя да ти кажа кой съм.'' , след което затвори. Познах го по гласа, но не можех да направя нищо.

Наскоро някой беше влизал и в новия ми скайп и беше премахнал всичките ми приятели, с които се чуваме почти всеки ден. Добавих ги пак, но проблемът не е в това, а че се съмнявам, че това е негово дело. По телефона също продължават да ме търсят. Най-новият ,,номер'' беше, че един от тях ми звънеше късно през нощта, докато не ме събуди. Това ме принуди да си изключвам вечер телефона. Но и през деня продължават да ме търсят и ако отговоря на повикването, ми казват да съм познаела кой е. Аз знам много добре, но това няма никакво значение.

С една приятелка се разхождахме в един МОЛ и го срещнах. Направих се, че не го познавам, а той ме гледаше втренчено. После приятелката ми ме попита кой е бил този и защо ме е зяпал така.

Не издържах и го помолих да престане с тези обаждания, защото ме притеснява и обясних, че искам да сме пак в добри отношения, а той ми каза да го оставя намира!
Няма какво да направя. Моята дума срещу неговата не струва нищо. Никой няма да ми повярва, а и да повярват, никой няма да вземе историята ми присърце. Той има достатъчно пари и връзки. Не знам с какво го провокирах. Може би с това, че е бил с много жени, включително популярни, и не е свикнал да му отказват. Навярно отказът ми го ядоса.

Коментари

1.   Кофти ситуация, но сама си си виновна. Който си го търси си го намира ;)

2.   "Ум умува, ум робува, ум патки пасе! " Хитър Петър...

3.   Смени си номера на телефона.
~~~Приказната кралица~~~

4.   Смени си номера. За какво са ви профили в този пренаселен сайт "Фейсбук" не мога да разбера..
Сама си се бутнала в него, никой не може да ти помогне..

5.   А смени ли си паролата на е-мейла. Нали се сещаш че оттам доста неща могат да се набарат, като пароли в различни сайтове и какво ли не. Пореден нов скайп вече от друг е-мейл ии му блокираш номерата.

6.   Ако толкова много те притеснявя вземи мерки. Кажи на родителите си, или подай жалба в полициятя. Някой- път, тези неща излизат от контрол. Колкото и да е известен, все пак не е ГОСПОД!!! А ти, бъдъи вече по-внимателна! ^^ЛУДКАРКАТА^^