Не знам защо, но се срамувам от нашата връзка
Здравейте казвам се Кими. Искам съвет. Имам връзка с един мъж които е със 27 години по голям от мен живеем заедно близо 4 години аз сам на 22 в момента. Неговото семейство знае за нас. Моето също, но само родителите ми. Не знам защо, но се срамувам от нашата връзка. Много ми се иска всичките ми роднини да узнаят но просто не знам как ще реагират. Той е чужденец но няма пари. Не съм с него заради това. Просто ми е много хубаво със него. Моля помогнете защо е този срам?

Коментари

1.   Защо се срамуваш от връзката си???? Вие се обичате, а на любовта нищо не може да се противопостави. Няма смисъл да се криете, защото рано или късно ще се разчуе все някой ще разбере и слуха ще се разнесе така че действай. Представи си го така.

Купуваш се една блуза, носиш я известно време, но след това тя става демоде. Забутала си я в гардероба и те е срам да я извадиш от там, защото някой ако те види обечена с нея ще помисли, че си зъдръстена. Ами ето какво да направиш взимаш блузата и я обличаш, отиваш с нея на работа, разкарваш се из главната, след това посещаваш роднините си, като им носиш котия бонбони ;). Ето, защо не направиш всичко това и с приятеля си, хващаш го за ръката и тръгвате зеадно без да те е срам и да те бъркат какво ще кажат хората. Нима винаги ще се влиаеш от тяхното мнение?

Просто иди на гости на роднините си и го представи не ставай натрапчива, просто бъди себе си, пък после каквото искат да си мислят. Това си е твоя живот и ти си го командваш...!

Хайде успех!

2.   Защото се боиш от неодобрението.

3.   Ми като е срам понеси си го, какъв съвет искаш, да го направя по-млад ли?

4.   Номер 1, ти май не си прочел/а, че той е семеен. Не заблуждавай момичето.

5.   Номер 4, ти пък къде го видя, че е женен????? 5 пъти четох историята и такова нещо не е написано!!!

6.   Мила кики ако се срамуваш от него го напусни щом имате такава разлика в годините той може да ти е баща.

7.   Разбирам те.
Донякъде се намирам в твоето положение, защото и аз имам връзка с мъж, по-голям от мен (13 год.), не живеем заедно по ред причини.
Въпреки, че с него съм щастлива, се срамувам и не афиширам връзката ни.

Срамуваш се, защото чувстваш подсъзнателно, че той не е за теб. Разликата в годините ви е драстична. От простата сметка която направих излезе, че той е на толкова години, колкото и моят избраник, но аз отдавна прехвърлих 30-те, а ти си само на 22.
След най-много 10 години тази разлика ще започне да ти тежи, ще се появят различия, ти ще си в разцвета на младостта си- а той-един застаряващ мъж.
Знам,че не е приятно да го чуеш, но това е истината и ти го казвам, не за да те нараня, а за да ти помогна да я видиш.

Според мен се срамуваш заради голямата разлика, която така или иначе не би била възприета с одобрение от околните.
Знаеш ли, мисля, че основният ти проблем сега не е този срам, а как виждаш живота си занапред с този мъж.
Според мен вие имате бъдеще (щастливо) заедно само още няколко години занапред, след което ще погледнеш на него с други очи. Ако през това време имате и дете, кашата ще бъде пълна. Надявам се,че не ти минават такива мисли през главата. Все пак когато това дете е на 20 години, баща му ще е на 70.Как ти се струва?

Е, вярно-за любовта няма граници и ако ти си готова и искаш да споделиш живота си докрая с този мъж, можеш да го направиш, но трябва да си безкрайно убедена в чувствата си и лишена от предразсъдъци (а ти, както се вижда, ги имаш).Изобщо, трябва да си готова да преодолееш много неща!

Следва да си зададеш и въпроса заради какво си щастлива с този мъж- ти каза, че не е заради пари. ОК, поне не си комерсиална, а може би е заради добрия секс, или страхотна хармония между вас?

Добре прецени евентуалното си бъдеще с него и вземи решение за живота си с години напред.Не изключвам възможността по-доброто решение за теб да бъде раздялата.

8.   Номер 5- прочети историята още няколко пъти и ще разбереш!
Като те е срам от него - намери си по-млад мъж

9.   От №1 до №4:
Ами не съм прочела, че Той е семеен, защото никъде НЕ го пише. Май Ти си се заблудил/а по изречението "неговото семейство знае за нас", ( става въпрос за родителите му).

10.   Номер 9, Как стигна до извода, че се говори за родителите му, а не за съпруга и деца?

11.   Според мен ти не знаеш какво искаш, затова е всичко това.
Да познавам го наистина е женен.

12.   От №1. Защо не спрем да спорим за това дали въпросният мъж е женен или не и не попитаме авторката. Ето и въпроса.

Би ли ни казала дали мажът в който си влюбена е женен???

13.   Може ли този 49-годишен чужденец да е ерген или в чужбина го чакат жената и децата му?
Знайте, че не са редки такива случаи, на мъже който имат по няколко жени. Такива са арменци, турци, пакистанци, черногорци.
Но, да изчакаме отговора на авторката, макар че не очаквам да ни пише, а може и тя самата да не знае...

14.   Здравейте искам да прочетете аз познавам цялото му семейство децата му и даже живяхме заедно. Жена му го е оставила заради друг мъж. Не ви казх също и че от 1год сме женени, но не и в българия. заедно сме от 3год и половина. Постоянно сме заедно неразделни. Тои е бял християнин. Просто моята страна от роднините ми незнаят. И хората от улицата като сме в българия. Незнам защо ме хваща срам! Не искам да ме мислят за някоя която е с някакъв чужденец заради парите! Както казах той няма пари даже като бях там имаше един период които аз ги издържах него и сина му. Защото сина му е мързелив да се хване на работа!

15.   Хора не е женен! Женен е за мен! И да неговото семейство са: роднини и майка му. и децата му. Аз ако знаех че е женен нямаше да сам с него! А ако питате как щях да знам? Рано или късно щеше да се разбере от 2005 година живеем заедно в неговата държава.

16.   Вижте сега нищо не разбирам.... №14 и 15 за коя от вас е женен, май и за двете а? Едната го издържала с другата са заедно от 3 години, ами коя е авторката пишете отдолу "от автора" за да се знае.

Та в крайна сметка този човек колко жени има?

17.   :)) Извинете много - авторката на 14 и 15 съм аз Кими :) Просто незнам каде да пиша отговори. И направо ги пращам от тук където е за коментар.

18.   Българката се срамува само когато ибача е черен
негър. По добре да дам дащеря си на турчин,
отколкото на някой синкавочер негър.
Ако не е така ме опровергай. Ти нямаш ли родители?
Как така ти само на 18 години, започваш да живееш
в чужбина с възрастен мъж и на всичкото отгоре и
беден. Познавм поне няколко проститутки и знам какво
правят навън. Като си дойдат биле на работа, учели.
а те гледат да влязат в леглото на шефа.
Сайта е анонимен. Напиши истината.
Самнява ме, че си някоя дебелана, влюбена в рязания.
И аз съм на 49 години, Имал съм си работа и с по
млади от тебе, ама такова чудо младо момиче да има
желание да ме храни, не съм виждал.

19.   Аз съм Кими пак! Бях вече на 19. ми влюбих се в характера му. защото аз не го харесвах външно, но после това вече не ме интерисуваше :)

Казах на родителите ми че утивам на гости в англия. Той дойде на гости защото нашите нямаше да ме пуснат да замина някаде си без да го познават този човек. той постоянно идваше да ме вижда. и накрая се реших да замина. той имаше голяма компания но 3мата му съдружници се обединили и го прецакаха яко, но даже и след като загуби всичко аз все още бях със него.

Това е истината знам че е анонимен и няма нужда да лъжа. искам съвет от хората нямам никаква полза да си измислям! има ли смисъл? не съм дебелана и той не е рязан.

И ти ако обичаш някого ще го остявиш ли ако няма пари? Както казваш когато се жениш "в болест и здраве,бедност или богатство" и т.н и да аз учих същевременно език и се явих на изпит. Сега имам сертификати който ми помогнаха много.

20.   Тази история много се задълба..!!! Моят съвет е, след като не те притеснява фактът, че няма пари, има деца и е толкова по-възрастен от теб и искаш толкова много да си с него, просто застани твърдо до него и бъди готова да поемеш всякакви критики, удари и т.н.

Аз не мисля, че вместо да се развиваш и образоваш и радваш на младостта си, трябва да се бориш за някой и да се грижиш за него, пък и за децата му, при положение че той може да ти е баща на години, но изборът си е твой и живота също. Някой ден ще разбереш, всички правим грешки, някои са непоправими!!

А сега до номер 18: Съпругът ми е черен и е негър и е американец и аз се гордея с това, защото е страхотен човек и личност! Задоволява ме сексуално, така както никой бял мъж не може ! Прави всичко за мен и се интересува какво чувствам и как съм!!! За разлика от всички балканци и европейци изобщо (била съм на много места в европа) които нямат една стотинка в джоба и в същото време имат големи претенции, на големи мъже, отнасят се без грам уважение към жените и не стига че трябва да им плащаш сметките, шот са некадърници и мизерници, ами и ти казват кво да прайш все едно си тяхна собственост!! Нещастници, с две думи!!

Така че No18 ти си 'played out', в превод, щот си и прост, пропуснах да добавя, не вървиш, ти и всички като теб, закостенели, затворени в кутийката съзнания.....
Много здраве :)))

21.   От всичко до тук разбрах само, че го обичаш. Това считам за достатъчно за да си щастлива, щастливо омъжена и т.н. Разликата в годините е една голяма илюзия, която се поддържа само от младите хора. Човек дори да се покрие с бръчки, пак разсъждава като млад и често по-възрастните около мен постъпват по-адекватно от тези в по-млада и зряла възраст. Младостта ти е необходима, само ако ще учиш балет, музикален инструмент или някой специфичен спорт - единствено тогава годините имат значение.В това се уверих от личен опит- обичам мъж, който е с 8 години по-млад от мен и го харесвам такъв, какъвто е. Не го искам нито по-беден, нито по-богат, нито по-млад, нито по-стар. Да обичаш значи да приемаш партньора такъв, какъвто е. Обаче между редовете прозира и сянката на неуредени конфликти - с родители, пари, имотно състояние на сина и бащата, живот в чужбина. Опитай се да работиш върху решаването на проблемите, но не обсъждай любовта си. И я пази.

22.   Аз съм ким пак! Благодаря ви много на всички за помоща. Много съм объркана. Знам че ако го оствя много ще страдам и същевременно съм сигурна, че ще си намеря някои който да ме обича и да създадем първото си дете заедно. Но просто немога да намеря сили. Колкото и да го обичам аз знам че нямам бъдеще със него. Но знам че този ден ще дойде. И трябва да го преживея някак.

23.   Разбира се, че ще те е срам при тази разлика в годините, той вече е вьзрастен мьж, а ти си толкова млада. Няма сьвет винаги ще е така.

24.   Не трябва да се срамуваш. Просто бъди такава, каквато си без да те интересуват мненията на другите. Обичайте се, защото любовта е единственото нещо, което истинско. И аз съм почти в твоето положение, относно годините на приятелят ми, но аз съм влюбена и много щастлива. трябва да имаш доверие на приятелят си, да го обичаш и пътищата ви в живота да имат еднаква посока. не се срамувай, ако си щастлива и се чувстваш обичана, защото не всеки може да се похвали с истинска любов.

25.   Щом се обичате бъдете заедно мнението на хората не е важно, важното е какво мислиш и чувстваш ти