Какво да права, има ли начин да променя нещата?
Здравейте, момче на 18 от София съм... просто искам да споделя и да получа някакъв съвет...

Да си призная, нямам се за красив или нещо подобно, но просто искам и аз да имам късмет и да си имам истинско момиче до мен...

Имах сериозна връзка с едно момиче (явно само аз съм мислел, че е сериозна...) обичах я, правех много неща за нея... правех всичко каквото поиска и всичко каквото трябва за да се чувства добре до мен... но явно всичко е било... използване...

Случайно разбрах, че ме използва но нямах смелост да я оставя, защото много я обичах... Но не след дълго и на нея и омръзна и ми каза да не я търся повече...

Мина време... запознах се с друго момиче влюбих се и във 2-рата... помислих си, че тука вече нещата са сериозни... но съвсем скоро разбрах, че и тя ме използва... и без да се замисля я оставих, защото тези тъпи игрички вече ми омръзнаха..

Както казах не се заблуждавам, че съм от най-красивите, пък и разни проблеми като пъпки и подобни неща още повече ме отчайват... със твърде малко момичета общувам (и то рядко)...

Просто започва да ми омръзва всичко вече... искам да имам до мен едно момиче, което да ме обича и да не ме използва... Но струва ми се, че подобен късмет няма да имам...

Ако някой може да ми даде някакъв съвет... много ще съм благодарен!

Коментари

1.   Нормално, при съвременния процент използвачки. Ако и следващата се окаже такава значи си супер карък, но това не означава, че трябва да се затвориш в себе си. Изглежда си и много добричък, до наивност, а акулите точно такива търсят. Опитът ще те научи, не клюмай.
Мечо Пух

2.   мн си мекушав общувай с повече момичета иииии не ми казвай че не си готин такиа келеши ходят със супер яки к-ви че няма накъде заради излъчването и самочуствието. Когато си повярвах почнаха да се лепят и все пак никога няма да ги разбереш тез същества жените свиквай

БеЛиЯ МеЧоК