Свирката изневяра ли е?
Една вечер приятелката ми направи признание, че замалко щяла да ми изневери, обаче била в период и нямало как да стане, минало само с целувки, от които цялото и тяло се разтреперило от възбуда.

След няколко дена призна, че целувките за които беше споменала преди, се пренесли по неговия член, била направила само свирка и когато се опитал да я чука му спаднал щото била в мензис и не могло да се получи.

По-късно разбрах, че този човек на когото е правила свирки има проблем с ерекцията и тя ми каза, че това не се брояло за изневяра, щом е нямало чукане.

Първата ми реакция беше да я отсвиря моментално, после се замислих, бях свикнал с нея, казах и че връзката ни се ъпдейтва от сериозна на неангажираща.
Когато тя осъзна, че отношенията ни са застрашени, каза че наистина се увлича и харесвала него, но обичала мен, чувствала се по-сигурна с мен.

Веднага си го преведох - влюбена съм в друг, обаче не искам да те изпускам, защото съм обезпечена и защитена от несигурността.
Значи при мен застраховката и сигурноста, а любовта на друго място.

Остана празнота в душата ми, почувствах се предаден.
Драмата завърши, когато ми лисна чаша с алкохол в лицето, след като обясних, че не съм очаквал да е толкова лекомислена жена.
Винаги твърдеше, че не е спала с друг и ме е чакала през периодите, които не бяхме заедно. Все още се чудя дали ме е обичала истински.

От цялата история се почувствах отсвирен и тъй като съм самотен, постоянно мисля за това. Как би следвало да постъпя?

Твърдеше, че сме най-близките хора на този свят.
Чудя се дали е нормална - свирките не били изневяра, вие кажете или аз си внушавам, че съм старомоден?
Все пак не съм на 20 както повечето тук, за да мисля друго яче.

Коментари

1.   Ейй, прочетох само две изречения и вдигнах кръвно.

То бива, бива, ама..

Лоша

2.   Лоше, що така бе, коте?
Иначе е хубаво, че хората си говорят очи в очи какви ги вършат, а не зад гърба си и после да се чудят "к'о стана? ".
Млади са - ще се научат и ще им мине. Ако си мислят, че животът е само цветя и рози...

3.   Сега следва да я разкараш и от мислите си! Най-голямата грешка ще е, ако пак се съберете заедно. Щом си зрял мъж, действай като такъв и приключвай с "одисеята"!
Относно свирката - тя не е толкова важна, колкото предисторията й. Направи си сам извода от това, как устните й са се озовали в/у члена му. Щом е изпитвала силно емоционално влечение, т. е. чувства, смятам че това си е чиста изневяра. Виж, ако е в следствие на пиянски изпълнения, човек може да си затвори очите и да преглътне. Само, дето в случая всичко е ставало съзнателно.
Това е моето мнение.
Успех!
Добрият вълк.

4.   хаха слушай лоша по точно няма как да се изразя аз само ще обобщя не я оставяй да те използва поне има и положителна страна-признала ти е

БеЛиЯ МеЧоК

5.   Браво на автора. Защо да си отсвирен? Ти си я отсвирил, а тя да свирка на импотентния.
Свирката е изневяра, разбира се - а и тя си е признала, че е искала същност повече.
Браво авторе, освободил си се от голяма к... ва

Колкото до това, че ти е признала - никакво достойнство няма в това, просто е искала картбланш да си продължава със свиренето. Просто ти е спестила време, защото щеше сам да разбереш.
Заслужаваш МНОГО ПОВЕЧЕ.
ж27

П.П. достойно и ЧЕСТНО щеше да бъде, ако те беше поканила на кафе и ти беше казала - Съжалявам, мили, но не вървят нещата между нас, искам да скъсаме, влюбена съм в друг.
Можеше да ти спести истериите си и свирките си!
Пропаднала жена! Целта ? е била само да те унижи!

6.   Свирката си е чиста изневяра.

7.   Съгласна съм с 3 и 5, да не се повтарям. Разкарай я!

8.   И аз съм на мнението на другите, които са коментирали преди мен. Не си старомоден. Откога моралът стана отживелица? Е, за някои хора е такъв, но това е друга тема. Не знам защо се чудиш. Приключвай с нея и си намери друга, по-достойна за теб.

9.   Не мога да проумея нахалството на тази жена! Много правилно си разтълкувал мислите й, ако имаше начин щеше да е с другия, но понеже ти си й сигурен - свирката не била изневяра! Жена съм и това ми се струва прекалено. Даже и за неангажираща връзка не си струва да си губиш времето.

10.   Това, младите, секса го имате за спорт. Свирки и еб*не още от деца, на какво прилича това? Сами се предлагате да ставате подлоги на момчетата, използват Ви няколко пъти и раздяла. На момчето, господ му е отредил да сее, и да раздава, за него е гордост да преспи с повече жени, а Вие момичета замисляте ли се като какви изглеждате в очите на тези батковци които Ви използват-малки курвички подлоги, в които те се радтоварват! И като минете през няколко кревата, ставате за боклука, не се чудете защо не Ви уважават после мъжете!

11.   поредната измислена историял....

12.   Да изневяра е разкарай я

13.   1. свирката си е изневяра, дори целувката с друг е изневяра. Факта че ти е казала в този случай е за да успокои самата себе си.
2. за номер 10 абе човек ти ми казваш че момче кат си еби са с всяка тъй ли... абе нямам думи :xxx

14.   То и аналният секс не е изневяра.
Мечо Пух

15.   По принцип, секса бз любов не е изневяра. Обаче в твоя случая, поне така, както го описваш, е. Зарежи я тази и намери някоя, която да те обича.
~~~Приказната кралица~~~

16.   Пич, свирката не е никаква изнавяра, виж ако го беше целунала, това вече е непростимо.

18.   №13, не сте ме разбрали правилно, или аз не съм се изразил добре. Не искам да кажа, че като си момче може да чукаш наред. Обръщението ми е към всички млади подрастващи, независимо дали са момчета или момичета, но съм диференцирал последващите опасности при едните и другите. Когато дойде време да се задомят, колкото и да се правим на разкрепостени и съвременно мислещи, винаги наблюдаваме какво е било поведението на младоженците преди време. То и за това излезе мода да не се обвързват със женитби, повечето им връзки траят няколко години и се разделят. Ако това им харесва, нека си живеят така, но да не се оплакват и търсят съвети във форумите след свършен факт! Като ти се обърне колата, е късно да търсиш път!

19.   Номер 16 не съм съгласна-свирката си е изневяра. И ти просто се подиграваш, че ако беше го целунала тогава е изневяра. Всичко е изневяра-и свирка, и анален секс и целувкуте с друг. просто аз мисля, че ти е имала доверие и затова да ти е признала. Може да си първият мъж в живота и и да е искала някакво разнообразие, просто да прави секс и с друг мъж. Нали още не ти е съпруга-ти какво искаш-като се ожените и тогава да ходи с други ли. Ако си 1-вия или 2-рия просто е искала да опита да не остане старомодна.

20.   Свирката била изневяра, целувката била изневяра, а мисълта какво е - и тя ли е изневяра? Мале, колко сме грешни... Въй!

21.   не съм съгладна... ''повечето тук'' определено не са на 20... но виж твоята история звучи все едно я е писал ученк в последен курс... ЗАРА 36

22.   Не си старомоден, реагирал си абсолютно нормално. Естествено, че свирката е изневяра, нали е орален секс. Всеки секс с друг, при положение, че имаш връзка си е изневяра. Но по-гадна е емоционалната изневяра. Ти си познаваш приятелката и колко й е ангела, но ако е било само за единия секс-тя си е боклук, ако е влюбена в другия човек-нищо не можеш да направиш. И в двата случая раздялата е най-доброто решение. А защо ти е казала си знае само тя, може и мотивът съвсем да не е толкова чист. Просто си я изхвърляш от главата и сърцето и продължаваш!

23.   Да

24.   Заглавието на темата ти ме кара да отговоря с "Притежанието на IQ < 100 значи ли, че си глупав? " Всеки може да се оправдава както иска, но целувки, свирки, секс и каквото и да било с друг си е изневяра. Може да не бъде такава, ако въпросното лице не беше решило да си има гадже/съпруг(съпруга). Обаче днес някои хора имат странното вярване, че е нормално да бъдат обвързани, но и да продължават да си търсят мъже/жени по време на връзката си. А популярното оправдание "Моногамията е противоестествена" ме кара да се заливам от смях. По тази логика някой мързеливец ще ни убеждава, че работата е противоестествена.

25.   Номер 4 го е казал/а най-добре... послушай я!!!

26.   Детска радост, шарени бонбонки. свирката не бил изневяра. ако ти беше правил орална любов на някое друго момиче дали щеше да е с теб?

27.   Незнам дали го знаете този виц, но ще ви го кажа
Една се прибира в къщи и казва на мъжа си :
-Мъжо нали с презерватив не е изневяра?
Мъжът отговаря:
-Жена с заглушител не е убииство нали?

Та така секи да си преценява. А относно автора по- добре да не ти е казвала за тази изневяра сега няма смисъл да продължавате супер тъпо е. Изневерите се признават само ако има неоспорими доказателства иначе се отрича до последно мое мнение не ангажирам никой. И да живее изнавярата :)

28.   Това ми звучи као "Докторе какво става ще имам ли деца... Да отговорил доктора "Ако не си ревнив"...

29.   Приятелю, не искам да съм лош, но не мога да спра да се смея. Сори! Та по същество, щом ти е признала за свирка, значи оня така я е друсал, та чак анализирал. Щом ти е казала, че е импотентен, значи му е по-голям от твоя и върши повече работа. Човек, това са най-старите женски номера в учебника. Като маймунките са - не пускат единия клон, докато не се хванат здраво за следващия. Щом има сигурност с теб, ако и дадеш и добро за извънкласна работа, тя ще е една успяла жена. Моят съвет - чисти се от нея и си намирай нещо свястно. Има все още такива жени слава богу.

30.   Ми изневяра си е, затова го наричат орален СЕКС.

31.   Принципно оралната и аналният не е изневяра. Говоря принципно. Нито са имали полов акт, нито нищо. Импотентността на мъжа може да бъде грешно тълкувана от противоположния пол или самата истина да бъде украсена. Какво имам предвид? Примера на Номер 27 с анекдота е много добър, защото в този случай истината е просто... изопачена в своя полза. Тоест, твоята приятелка няма никакви доказателства, че не е правила секс. Казала ти е, че когато е правила свирката е била в цикъл, но се замисли защо за бога ти казва тези неща, след като момчето видимо е било със свален самолет. Тоест той вече го е вдигнал... тя си противоречи. Такива мъже често биват отритвани от женското общество. Приятелката ти е признала, за оралната, но тя има чувства към другия мъж, чиято стерилност й е направила впечатление. Разбираш ли, авторе накъде бия? Не е възможно да прави свирка на някого, който не може да почеше катеричката, при наличие, че тя е смятала да изневерява. Тоест, в единият случай тя е човечна, като ти признава, а в другия не е като го е направила. Взел ли си секрет от момента на нейната овулация, имаш ли превръзки за доказателство? Цикълът на жената в 21 век се мени постоянно, така че и да смяташ дни... пак може да не излезе. За мен тя е правила секс и то чисто, за да хапне бананчето. Казала ти е, защото не е била сигурна в другия. Дали няма да се раздрънка, дали няма да си развърже езика и, за да не стане хънгата и мънгата е казала това. Така тя е сметнала, че ще ти мине, ще кажеш - М**ната му, какво пък, не е имало полов акт...

Изневяра е, когато другият го чувства като изневяра, а не когато е имало любов между изневеряващите. Ако ти самият го чувстваш като изневяра, значи е, принципно - не е. Това, че тя не го има за изневяра, не значи, че ти не го чувстваш така.

За мен тя е лека жена, която лъже двама мъже без капчица морал. Остави я, риба в морето колкото щеш. Ако останеш с нея, не знаеш колко още такива случки ще има. След време може да ти каже и, че някакъв на нея й е правил орална, ама не са правили секс, понеже било еди си какво. Не бива да вярваш така лекомислено на такива думи, понеже те винаги са пренаредени от казващия ги.

Ел:)

П. с. А това с алкохола... Авторе кажи ми, че си й ударил шамар?

32.   Доста мнения не я търси, само помисли днес свирка, утре друго, ти би ли искал да си с такъв човек? Да те мами при всяка възможност! Проблема ни е че обществото ни е такова, свиркаджиики и разни други духачи на инструменти.

33.   Абе 31, оралният секс и аналният не били изневяра... принципно. Дори една целувка си е изневяра.

34.   А приятелката ти какво е правила изобщо при тоя с члена? Самото й отиване там е вече изневяра. Ти би ли си извадил члена пред някоя, ако не си сигурен, че ще му се зарадва?
Ку*ка е тая, разкарай я!
Мелинда

35.   Напълно съгласен с 34!