Той не иска да ми прости
Здравейте на всички! И така моята история е: Момиче на 21 години съм имам приятел от 3 месеца. Преди два дена бях на купон и едно момче се напи и посегна да ме целуне, аз му казах че имам приятел и не искам да му изневерявам, но след няколко неуспешни опита от негова страна аз го целунах. Това беше всичко между нас, на следващият ден казах всичко на моя приятел, и той ме заряза, мисли че сме правили секс, но това не е вярно.

Плаках, молих му се, съжелявах какво ли не му казах, но не иска да ми прости, каза като разбере цялата истина може да ме потърси. Какво да правя? Да му се обадя ли или да чакам той да ме потърси, много го обичам не мога да живея без него, тази целувка не означаваше нищо за мен, никога не бих повторила. Не иска да ми прости и не иска. Какво да правя моля ви кажете ми?

Коментари

1.   Нормално е да не иска да ти прости. И ти защо си му разказала? ! Да си беше мълчала след като няма нищо. Дори и да се съберете пак той няма да ти има доверие. Изчакай няколко дни и пак го потърси, но бъди по-спокойна- без рев, молби и глупости.

2.   Много сте ми интересни значи в тази ситуация. Като не е значела нищо за теб защо си се целувала? Сами си слагате таралежа в гащите после се чудите от къде се е пръкнал той там.

3.   най - напред си отговори сама защо си целунала въпросното момче.. едно е той да те целуне а ти да се отдръпнеш а съвсем друго ти да го целунеш.. а за приятеля ти по - добре го остави да си помисли сам, мисля че ще ти прости просто сега е прекалено наранен и ядосан.. Намери начин да му разкажеш и обясниш всичко а след това го остави за малко сам и съм сигурна че той ще те потърси. Успех и умната! : )

Wall

4.   Мила не трябваше да му казваш! Аз например уважавам хора като теб(на изчезване), който са искрени, но трябва да преценяваш кой хора могат да понесат истината и кой не. А пък и ти дърпала си се, дърпала и накрая сама си го целунала... май някои не знае какво иска:). Не се тормози, ако те обича ще ти прости!

5.   и аз да бях щях да те зарежа и каквото и да правиш нямаше да се върна при теб

БеЛиЯ МеЧоК

6.   хич не се и занимавай с тоя. Много ме дразнят такива-като разберял цялата истина-простак!! То и аз съм ревнива, но поне като видя че гаджето ми се разкайва не говоря такива простотии. Чакай 2-3 седмици, ако ти се обади хубаво, ако не не си струва да го търсиш. Запомни, когато човек обича наистина някого той прощава.

7.   А защо си целунала онзи? И аз бих те зарязал. Не обичам безхарактерност. А онзи те е надушил и затова се е осмелил толкова много. Мисли преди да действаш малко повече.

8.   За толкова малка грешка не иска да ти прости а и си му признала мило момиче човек когато обича прощава. Ако нети прости значи е дребнав човек и неси заслужава.

9.   От авторката: Благодаря на всички за коментарите, нещата се оправиха, прости ми и каза че бил много наранен, и е загубил доверие в мен и трудно ще си го върне и ако още веднъж се повтори няма да ми прости. От моя страна съм сигорна че това няма да се случи, осъзнах какво мога да загубя. Да отговоря на някои хора, признах си защото не искам във връзката ни да има лъжи, по-добре да си призная и да ме остави, от колкото да се гради на лъжи. Лично аз предпочитам на мен ако ми изневери да ми признае, от колкото да разбера от друго място. Изневяра прощавам, но лъжа не. Които каквото иска да мисли, това са мои принципи. Не твърдя че след като си призная изневярата, тя се унивинява, но е по-добре.

10.   Голямо глупаче си, иначе - мисля, че си се оттървала, не те е обичал, щом толкова лесно те зарязва

11.   Опитай се да му обясниш че е било само една целувка ( но не използвай думата само ) обади му се няколко дена след случката, когато се успокой и вече е премислил всичко. Ако го е взел толкова сериозно значи ужасно много ти се е доверявал, и ужасно много си го наранила (или просто е невъзможен идиот). Късмет :)

-Death_Blade ^

14.   самоубии се и ще ти прости

16.   Здравей, искам да те попитам дали си го търсила и занимавала или си го оставила да си помисли за постъпката ти, защото съм в подобно положени е изпаднала и макар да ми е казал край и, че няма смисъл, защото той е доста горделив, аз не искам да го губя!!! Мисълта ми бе как да се държа с него и твоят как ти прости? Ти или той предприехте някаква стъпка?

17.   Нормално, няма да ти прости. Загубил е доверие. Целувка преди брака след него си е чиста изневяра. Личен опит. Да ти е обица на ухото.

18.   Според мен изчакай той да ти звънне. Не си насилвай късмета. :-)

19.   Да по добре да не му беше казала иначе сега можеше да хване човека който те е целунал без той да е видял
Знам че е нормално но неприятно моя съвет: Поговорете сериозно и му кажи че не е това което той мисли дайте си втори шанс Връзката ви ще продължи