На кого да вярвам?
Здравейте...

Преди време се запознах с момче съвсем случайно, но някак се случиха нещата и вече почти година сме заедно. Имаме уж сериозна връзка и живеем заедно...

Веднъж когато се прибрах от лекции вкъщи бяха негов приятел и половинката му, която до тогава не познавах... та вечерта се разви нормално... знаете смях веселие повечко алкохол и накрая момичето и приятелът и ме извикаха на страна и ми казаха, че приятелът ми през деня е налитал на въпросната девойка искал да я целува и така нататък...

Събрах ги и тримата и ги попитах, но той отрече и каза че го предавам, когато вярвам на другите, а не на него... Стана ми мъчно и не повдигнах повече въпроса. На скоро се скарахме и се разделихме за кратко и въпросното момиче ми се обади и ми каза, че той и е звънял че и е казал че сме разделени, попитах го и този път той не отрече, което повдигна в мен старите въпроси...

Чудя се на какво да вярвам вече, а с всяко отваряне на темата се стига до скандал...
Питам ви възможно ли е да не му пука за мен и в същото време да виждам сълзи в очите му, защото "го предавам" след като не му вярвам... дайте ми съвет...

Коментари

1.   Възможно е. Човек като е хванат на тясно може да открие в себе си неподозирани театрални заложби.
На мен нещо ми се вижда много особена тази история- тя е гадже на негов приятел, пък твоя тръгва да я целува? !? !?
Помисли това момиче каква причина може да има за да те лъже(ако лъже). Някои жени измислят всевъзможни интриги. На ум ми идва една малко тийнейджърска история- ако някоя нейна приятелка си харесва твоя, или някоя бивша на твоя, която е близка с въпросното момиче...
Интересно ми е ти пита ли твоя приятел защо според него това момиче би те излъгало? Ако не си питай го. Какво като се ядосва- разнищи темата до край и без театри от рода на ако ме обичаш ще ми вярваш. Бъди актриса и ти- кажи му, че ти е интересно защо това момиче лъже.

2.   Ако е порода плейбой тежко ти. Моят такъв го възпитавам вече доста години. Кротнал се е много в интерес на истината особено откакто заживяхме заедно. Ако държиш на него се опитай да си мила по принцип но и твърда. Създавай му леки поводи за ревност, за да се концентрира в това да пази своето и да му е интересно. Освен това при всяко предателство от страна на негови приятели коментирай, че хората навън са гадни. Израждай и доверие в него, че го обичаш, че си единствения човек на когото може истински да разчита.
Не ревнувай! Много важно! Ако видиш хубава жена на улицата я коментирай с добро. Това показва на мъжа че имаш добро самочувствие и не се притесняваш от конкуренция, а и така му даваш разрешение да позяпа по улиците без да се притеснява. Когато не му е забранено не е толкова интересно и ще видиш, че ще започне да им намира недостатъци.
Обръщай си внимание, външен вид, хобита. Трябва да се уважава и да знае какво можеш и колко си ценна за него. По-ценна от едни крака и хубав задник на някоя друга например. Бъди му и приятел и любовница и жена всичко в едно.
Такава ни е участа на добрите момичета.

3.   Мисля че ситуацията ти е ясна. Не се заблуждавай! Преди време имах гадже, с което бяхме заедно много време. Подочувах от тук, от там, че налита на чуждо, казваха ми че е такъв но аз дълго си мислех че това са интриги с цел да ни разделят. Е, след няколко години свалих розовите очила и осъзнах, че хората са били прави. Изгубих много време с този нещастник и станах за смях. Моя съвет е да го зарежеш и съм убедена, че той няма да се промени! Сълзите са лъжа, както и връзката ви. Не се обричай на страдание.