Съвестта ми започва да се обажда
Винаги съм мислела, че няма да се случи на мен, но ето - случи се! На 19г. от Варна съм. В такъв период от живота си съм, че нямам нужда от сериозна връзка, но се забърках в огромна каша!

Преди около 2 месеца се запознах мъж на 40г. в сайт за запознанства! Той е с много съвременно мислене и годините му не си личат! Проблема е, че е женен и има дете! Кефи ми! Мислех си, че ще се използваме взаимно за секс и нищо повече, но нещата се промениха! Той започна често да ми звъни, започна да ми подарява подаръци, да ми казва, че се е влюбил в мен! Но аз съм просто ЛЮБОВНИЦА!

Знам, че той не може да ми обещае вечна любов и това ме успокоява, понеже няма да ме нарани... но ме е страх да не се влюбя в него... Много съм объркана!
Крадем от свободното си време един за друг и се чувстваме много добре заедно, но къде е границата... Съвестта ми започва да се обажда в мен... Моля ви помагайте... Много съм объркана!

Коментари

1.   Границата вече си я преминала. Бягай от това! Бързо.

2.   Че кой може да ти обещае "вечна любов"? Кой е вечен по принцип? Най-голямата сигурност в живота е и най-голямата самозаблуда - висше образование, кариера, заСТРАХовки (социални, здравни, ... ), надеждна социална среда, сигурно бъдеще и хоп! - помете те някой пиян шофьор и си на бунището на историята...
Момиче, изживей си връзката и недей да мислиш за глупости! По-хубава от нея можеш и да нямаш през живота си. То никой от нас не знае изобщо колко ще продължи живота му по прпинцип, включително и ти.
Мечтай все едно ще живееш вечно - живей, все едно ще умреш днес.

3.   та той може да ти е баща!!!

4.   Границата е... в това, което ти искаш.
Точно на твоите години почнах връзка с такъв мъж на неговите. Но не стоях да мрънкам и да се самосъжалявам, а използвах времето си, за да се развивам. Връзката с подобен мъж има и много предимства - дава ти чудесни съвети, има опит и може да ти е нещо като ментор.
След като завърших, доказах се професионално, а положението в дома му беше станало нетърпимо, (децата порастнали вече), той заряза нелюбимата си жена и сега сме заедно.
Няма гаранция, но няма и невъзможни неща. Пак казвам - или се примири, че този мъж нищо не може да ти предложи, освен себе си и то за няколко часа на седмица, или го зарежи сега.
... дори да не бяха се развили така нещата при мен, мога да кажа, че нямаше да съжалявам. За тези години състудентките ми например смениха 2-ма, 3-ма приятели, които ги изполваха и зарязваха, а иначе ги окупираха изцяло.
... реваха ми на рамото и ми завиждаха, че съм била сама и не съм била страдала... (не споделяй ти никога на други за връзката си, ако останеш с него все пак)...

Аз имах време за всичко, а и мъж до себе си въпреки това.
Има плюсове и минуси, повечко са определено минусите, но любовта не пита... Решавай, но после не се самосъжалявай, а стой зад това си решение и последиците от него
Надявам се да съм помогнала

5.   Ха, това което се обажда в теб не е съвест. Ти такава нямаш - проверено е.
Обажда се по-скоро чувството ти за самосъхранение, най-сетне. Май започва да ти дотежава тази безсмислица.

... И да се влюбиш няма опасност ни най-малко, не всеки има капацитет. А ако въобще беше по силите ти - с това щеше да започнеш ;)

6.   Ти на 19 той на40 а утре ти като си на 35 той ще е пенсионер. Това в случей че успееш да му разбиеш семейството де, Или пък се омъжиш а мъжът ти си хване любовница, а ти остаряла вече нямаш алтернатива. Замисли се.

7.   ''проблемът е, че е женен и има дете''... не мила, това въобще не е проблем... проблемът е, че си прекалено млада и наивна... ЗАРА 36

8.   абе момиче живей си живота. Прави секс с него радваи му се и не гледай на него като мъжа на йивота и а като на сексуален обект. (да ме извениш но доебе ти се званиш му) Излизаи и с други момчета и на твоте години разннобразяваи си секса и с други не мисли само за него и няма как да се влюбиш. И все пак бъди дискретна нека жена му не разбира за вас така ще е най добре и за теб и за него.
Това е от мен.

9.   Погледни реално. Всеки може да дава обещания. И ти си го правила, признай си, но хоп, нещо се променя и обещанията ти отиват по дяволите. Колко пъти сме заставали срещу обещания. Казваме си: "Аз ли, не, никога! ". И в един прекрасен момент, не усещаш как променяш принципите си. Радвай се, че си срещнала прекрасен човек и го имаш до себе си. Нему вреди на семейството. Искам да знаеш, че той ще те уважава още повече. Радвай се на нещата, които прави за теб. Прави и ти за него колкото можеш. Оценявай го и не бъди егоистка, вярвай ми, това ще му хареса още повече. И ако се случи момент на раздяла между него и теб не се разделяйте с лошо. В такива връзки не се замисляй, а си изживявай моментите. Ще се чувстваш много по- добре. Замисли се и какво става във друга връзка със свободен мъж. Понякога номера, не дай си Боже и съмнение в изневяра, държи ти сметка кога се прибираш, къде отиваш. Обещания и в нея, бъдещи планове, но уви в даден момент нещата могат да се променят и да се разделите. Погледни твоята връзка, в момента от добрата страна. Какво да направите и двамата, че сте се срещнали в този живот докато той е обвързан. И това може да е истинска любов, направи я такава. И като заключение- колкото и да се мъчиш и самоиронизираш и упрекваш и двуумиш и... , нищо няма да се промени, така ще е, ако си с женен, докато не се разделите.
trakdata