Излъгах го...
Здравейте и Весели празници на всички!
Ще бъда максимално кратка! С приятела ми се разделихме преди известно време - той така поиска. През това време ми звънеше рядко, но го правеше... Карахме се, до последния път, когато каза нещо от което ме заболя.

Реших да не вдигам повече и да не му звъня. Опитах да продължа без него, но истината е, че нямам желание никой да ме докосва.

Преди няколко дена ме потърси отново. След последното ни чуване беше минал повече от месец, извини ми се... останах като гръмната, но не успях да преглътна гордостта си и му казах, че не ме интересува, че за мен всичко е минало! Да но не е така!!! Интересува ме, пука ми !!! След тези ми думи отново мълчание... Не искам съвети, просто да споделя. Сега се чудя би ли се обадил за Коледа, би ли честитил на тази, която го излъга?! Вероятно много скоро ще се разбере.
Весело изкарване на празниците на всички, бъдете много усмихнати и здрави!

Коментари

1.   Щом още изпитваш нещо към него кажи му истината преди да е станало късно нищо не губиш, защото като си го излагала така той ще си мисли че вече не се интересуваш от него и едва ли ще ти се обади повече, така че ще е по добре да му кажеш ако все още искаш да има нещо между вас. Успех и весели празници.

2.   Защо не му звъннеш пък ти този път? Ако го искаш още, той също теб-тогава преглътни гордостта и направи крачка към него. Нищо не губиш. Весели празници

3.   горе главата, постъпила си правилно,
няма да играе на иди ми дойди ми с чувствата ти,
пак ще те потърси, айде цунки и весели празници от едно неангажирано момче, мерси

4.   Виж ще ти дам само един съвет-след като веднъж има раздяла по-добре колкото и да ти е мъчно и да ти липсва да продължиш напред. Потърси нов човек.

5.   Ако го обичаш-потърси го, преглътни гордостта! За да не съжаляваш!

6.   Пожелавам ти да ти се обади.

7.   Направи с него това, което прави пролетта с черешите.... :)

8.   До номер 6 - не се обади! ;)
На всички останали, благодаря за съветите, но аз съм взела своето решение - каквото и да изпитвам няма да го потърся, заради едното извинявай! Не мога да преглътна думите, които ми каза !!! Сега може и да ме боли, че не е до мен, но това ще отмине. По-лошо ще е ако отново е до мен и продължи да ме лъже и тъпче! Всичко друго бих простила и забравила, но не и това !
Още веднъж Весели празници на всички и благодаря за съветите !!! :)

9.   Кажи ми от къде е и ти от къде си! Може да ти помогна...

11.   Номер 9, ако все още има шанс да видиш, че съм писала би ли ме потърсил в скайпа: ***** Искам да поговоря с теб! Благодаря ти! :)

Модератор: Не публикуваме скайпове и като цяло лични данни.

12.   Номер 11, може би аз съм се объркал, защото когато публикува историята си, аз бях потърсил моята бивша, много странно се разделихме, и си помислих, че може би е тя, още мисли за мен и такива работи. Навярно съм сбъркал. Да уточня тя беше от Карловска област, учеше в Търново, аз съм близо до Търново.

Номер 9

13.   Значи взаимно сме се заблудили... Аз също мислех, че ти може да е Той! Надявах се поне, но явно и аз като теб съм се заблудила. :) (авторката)

14.   Кофти нали! Вместо да продължим да си живеем и намерим други половинки, ние тайно се надяваме, тайно си искаме миналото обратно, но всъщност няма смисъл... Нали?

15.   [Авторката] Тръгнах да пускам нова тема, но се сетих, че по празниците бях пускала тази и реших направо в нея да пиша. Просто имам нужда да споделя, но не с някой, който познава историята от близо. Първо да спомена, че с въпросния се чухме за нова година. След това не го бях чувала дълго време, до онази вечер. Потърси ме и не зная защо, но пак тръгнахме с караници! Карахме се, карахме се и нищо. На другата сутрин отново се чухме. Беше разбрал, нещо (умишлено не желая да казвам какво) и ме пита как съм, след случилото се. Тогава за първи път от много, наистина много време насам не се скарахме. Говорихме съвсем нормално и се разбрахме да се видим тези дни. Питам се защо, когато бях готова да го забравя тогава се случи всичко. Объркана съм, всички ми казват да не правя същата грешка втори път, защото съм видяла какво е последвало, но не мога....