Обича ли ме? Историята е сложна!
Здравей те! Това което ми се се случва е много объркано за мен и не знам какво да правя наистина. От почти 4 месеца се занимавам с едно момче, с което не трябва да сме заедно (нямаме роднинска връзка) Той е имал сериозна връзка преди мен (11месеца) и бившата му много го е наранила, в смисъл обещала му да е с него и накрая е останала с друг мъж. Често той казва че на жените не вярва. При нас всичко започна не на сериозно, отначалото и двамата искахме само секс и двамата се харесвахме. Толкова пъти се разделяхме по негово желание, не защото някой е бил виновен ами защото според него така е трябвало. И винаги той ми се обаждаше и ме връщаше обратно, дори един път ми каза "извинявай за вчера, ела да си те гушна".

От 17 декември не сме се виждали, всъщност сме се виждали но не е имало никакъв контакт между нас. Имаше 2-3 пъти, в които се разделяхме драматично - той ме гушкаше и в деня в който му казах "обичам те" той ми каза "не искам да плачеш и да страдаш, аз наистина държа на теб и ми е гадно да те гледам така". В колата ми държеше ръката, целуваше я, целуваше ме по-бузите и веднъж ми каза "ти си мойто зайче бъди търпелива, имай търпение".

Говорим си по телефона всеки ден, споделя ми много неща, звъни ми дори в моментите, в които се буди за малко. Не вярвах че ще го обикна, но се влюбих, дали той ме обича? Не знам какво да правя посъветвайте ме? Дали трябва да почакам, да си говорим по телефона и това е или да поискам да се видим, да му кажа много силни думи, че ми е трудно без него и не можах да го изтрия от живота си и да му кажа, че ще си тръгна от живота му, но при условие че ми каже, че не ме обича? Какво да правя помогнете ми!!

Коментари

1.   Момиче, я се стегни! Не ставай толкова мекушава в негово присъствие. Дръж се по- загадъчно, не се хващай за него като удавник за сламка. Ако не иска да се виждате, кажи ок и приключи темата. Ако пък незнайно защо му се прииска пак "да си те гушне" му кажи, че си заета и когато можеш ще му звъннеш да се видите за малко. Ще лудне по теб, а ако реакцията е обратна- значи не те иска достатъчно.

Междувременно си живей живота- обръщай внимание на приятелите, които си заслужават и не тичай толкова по този неориентиран индивид. Ако държи на теб, ще направи всичко възможно да те задържи при себе си! Успех и ако той не е любовта за теб спокойно, ще намериш друг който ще те обича достатъчно. :)

Doriana