СМС
Става въпрос за едно момче. Родителите ни са приятели. Той е една година по-малък от мен. Преди 2 години искаха и аз да дойда на гости у тях, заедно с нашите. О и тидох, запознах се с момчето. После, след една година откакто се бяхме срещнали с целият си акъл му изпратих есемес, в който му писах, че го обичам. Той ми отговори, че "чувствата не са взаимни". После измислих извинение за този есемес, че някакъв тип ме притеснява, което отчасти беше вярно и му се извиних и му казах, че съм искала да видя той как би реагирал на такова нещо. После му честитях празниците, той отговоряше. И днес научавам, че утре родителите ми пак са поканени на гости у тях и майка му настоява и аз да дойда. А мен ме е страх. Страх ме е, че може да и е казал за есемеса. И ако тя или баща му кажат за есемеса на нашите, ще потъна в земята от срам.

Предполагам, че той и е казал за есемеса и за неговия отговор и тя му се е скарала, защото сега нали тази година влязох в университет и тя ми изпрати подарък, което не говори, че са ми сърдити. Все пак си нямам идея утре как ще ги гледам в очите. Апък са настояли да дойда. Впрочем, когато му се извиних за есемеса, му се извиних по скайп. В последствие разбрах, че този скайп е техен общ. Води се негов, но е на цялото семейство. И така много съм притеснена и объркана. Утре като се събудя, ще се изкъпя с косата, ще се гримирам, ще си направя прическа и оттам нататък не знам. Не знам как да се държа пред техните. А те са университетски преподаватели и направо сгафих много. Искам да ви кажа да внимавате на кога се обяснявате в любов. Аз лично мисля утре да отиа и да се държа изискано, както и да се облека изискано, но ме е страх. Искам, ако, може, майките на момчета, ако има такива в сайта, да коментират, за жената дали ме мрази, заради обяснението на сина и в любов. Отттам нататък знам какво да правя. Един от предметите, които уча в университета е психология. Само не мога да разбера какво става в главата на майкана, за да преценя как да се държа утре. Само да вметна, че момчето е с неизлечимо заболяване, но ще живее, защото човек може да живее с диабет. Благодаря предварително за коментарите и могат да се включват не само майки, но и всички хора, които ще дадат идея какво се върти в главата на майка му. Има 2 варианта - да ме мрази заради обясненията в любов, което не е малко вероятно предвид обстоятелствата или пък и тя да ме харесва за сина и. Сега съм се разхубавила в сравнение с преди 2 години, тогава даже не се бях оформила веждите, но сега съм по-хубава и той може да си промени мнението за мен. Както и да е, по-важното е утре да не изложа.
~~~Приказната кралица~~~

Коментари

2.   Охх боже, докато не каза, че си приета в университет мислех, че става дума за някое 12-годишно момиченце. Така се държиш. Първо - защо си му пратила смс - много е детинско. Второ - било е преди 2 години - забравено е. Трето - и да не е - какво толкова.. един смс..

3.   Любовна история, увлечение, човек прави грешки или просто прави каквото трябва. Но това няма значение. Много мислиш кой какво мисли, как ще те приемат, бъди себе си. След като не са взаимни чувствата просто добри негова добра позната, човек от приятелското семейство. И гледай напред още си млада, тепърва ще се срещаш с хора, момчета, които ще ти харесат, момчета които може да те харесва, ще се влюбваш, разлюбваш. Споделените ти мисли са типични за една объркана жена/девойка, нормално е, радвай се на празника. бъди щастлива, не се обременявай със човешка суета :)

4.   Аз на твое място ИЗОБЩО нямаше да се чувствам задължена да се срещам повече с тях - в този и следващите животи :)))
Все пак - комфортът преди всичко!

5.   Хвани порасни малко. Дръж се все едно нищо не е станало. Дори и да знаят са го приели като детска история. Сега би следвало да си по-зряла. Покажи го. Защо да те мрази майката? ! Най- много да й е станало приятно, че момиче харесва синът й. Айде стягай се!