Да остана с тази, с която сме си говорили за бъдещето и т. н. или да се отдам на искушението?
Заедно сме с моята приятелка от 1г. През повечето време живеехме заедно даже. Сега за празниците се прибрах да се видя с родителите както и тя.

Срещнах друго момиче не сме правили нищо все още, но тя не крие че има влечение към мене. Казах и че си имам гадже и тя ми каза директо или да я оставя или нищо няма да се получи(макар, че не звучеше обедително:)).

Момичето с, което съм сега се държи доста добре напоследък с мен макар, че имам съмнение че ми изневери лятото, когато се държеше ужасно с мене и искраше да се разделим.

Супер мн съм привлечен от момичето, което срещнах сега не мога да спра да мисля за нея от 3 дни, но и немога да оставя тази която обичам. И 2те са уникално красиви, никога не съм си мислел, че ще имам такъв избор между такива красиви жени. Много ми е трудно да взема такова решение. Да остана с тази, с която сме си говорили за бъдещето и т. н. или да се отдам на искушението?
Немога да я нараня така все пак още я обичам поне така мисля.
Вие какво бихте направили?

Коментари

1.   КАто начало оправи грамотността си! За другото ти решаваш, според мен поговори с приятелката си. Може тя да ти признае, че ти е изневерила и ако взаимно си простите, или се съгласи да се разделите. Или пък изобщо не т и е изневерявала, а ти се чудиш как да си намериш причина, за да й изневериш...

2.   Тая която си срещнал те залъгва.. Не си зарязвай гаджето заради някаква дето си срещнал..

3.   Премисли хубаво нещата! Ако не се беше появило това момиче сега, едва ли щеше да обвиняваш чак толкова приятелката си и да се съмняваш,че ти е изневерила... ПРЕМИСЛИ НЕЩАТА!!!

4.   Ще изневериш това е ясно! Рано или късно всички го правят. направи го, така че да ти е добре и без приятелката ти да разбира. ;)

5.   Отдай се на изкушението ни не казвай на никои от теб зависи дали тя ще узнае или не

6.   Напълно съгласна съм с номер 2 и по добре оста ни си с приятелката си не и изневерявай а за онова момиче забрави

7.   Според мен "изкушението" не иска да изглежда лесна и затова ти е казала така. Никой не иска да свири втора цигулка, това е нормална защитна реакция, всеки е изпадал в такава ситуация. Ако много я искаш, спри да й обръщаш внимание и тя ще откачи и сама ще те потърси. Ще видиш, че след като правите секс подобни мисли коя от двете да избереш изобщо няма да ти минават.

8.   Виж, помисли си с коя ти харесва, защото не е хубаво да сядаш на два стола, защото може да паднеш и от двата!
Все някоя ще харесваш повече.

9.   8, той каза че "супер много е привлечен от момичето. Какво има да го съветваме? А с тази с която са си говорили за бъдещето? С всяка можеш да си говориш за бъдещето.