По много странен начин тя не ми обръща внимание
Историята е прекалено странна затова избрах да я публикувам тук, с идеята да получа някакъв задоволителен отговор. Мъж на 30 години съм, като всеки друг човек и аз съм имал не сполучливи връзки в живота си. Както вече се досещате става въпрос за момиче, което не ми обръща внимание, но по много странен начин, а аз нищо не разбирам.

Странното, е че се запознахме чрез най полулярната социална мрежа, досетих те се коя е нали?! Един ден просто Ф. Б. я предложи, често го прави, но тъй, като рядко го посещавам не обръщам внимание на други профили, приятелите ми са хора, с които лично се познаваме. Малко объркано стана, а? ... хе хе...

Та въпросната госпожица случайно се загледах в нея, хм не знам защо и как, но толкова много ми хареса, че и писах. (виждал съм и съм бил с много хубави жени)... какво толкова видях в това момиче не мога да разбера. Писах и и тя също после я добавих и така, межДу другото се бях превърнал В един от най често посещаващиТЕ хора на Фб.

След около месец я попитах очтиво дали би имала желание да се видим за по един коктейл, не бях толкова изненадан, че прие и телефона си даде, разбира се. С
лед няколко седмици и звъннах, но имала работа и в момента не можела да говори.
След ден или два пак и звъня, но тя пак не можела да говори.
След седмица отново и звъннах, но тя отново не можела да говори... ха ха дори и смешно, ми става вече, като се сетя. И най глупавият ще разбере, че е не желана компания, при такава вид реакция от нейна страна.

Не съм я търсил повече, нямам и такива намерения, просто не мога да си отговоря на няколко въпроса и за това се обръщам по специално към дамите. ''Защо една жена, ако не харесва дадено момче, ще си дава номера си, ще приеме среща с него, а после го отблъсва и най странното, е че не ме изтрива от ФБ нито от скайпа, въпреки че аз изобщо вече не и обръщам внимание''???

Коментари

1.   И жените може да бъдем като мъжете.... да ни хареса някой и... стига толкова... ЗАРА 36

2.   Е, може пък наистина да е заета и да не й е до нови запознанства от такъв характер в момента.

3.   Първо, може да бъдеш приятел с нея, не гадже, защо да те изтрива от скайп или фейсбук?
2. Не обиждай кое е или кой не е толкова хубав, всеки си има даден чар.
Приеми, че не всичко е любовни връзки и секс, а има и приятелства в живота.

4.   Може би защото съм момиче странно не виждам. Вече фейсбук и половината социални мрежи станаха прекалено опасни, едно е да си пишеш с някого, съвсем друго да рискуваш да се видиш с него- ами, ако не е този за когото се представя? Ами ако се случи нещо? Ами ако е разбрал погрешно ситуацията?

Жената ти е дала телефона си после се е усъмнила, някак си просто е съжалила за постъпката си и сега избягва разговори и всичко. А пък кой няма поне 2-3 из списъка си във фейса, скайпа и къде ли още не, с които въобще не си пише, може да не се познават и си стоят там за украса. '

Конкретно към въпроса ти- не е нужно жена и мъж задължително да се харесват само в сексуален план, т.е. може да има приятелство помежду им. Ако имаш САМО приятелка жена значи ли, че ще е странно да си имате телефоните и да излизате да пиете кафе? Може би тя не е изпитвала някакви чувства към теб, или има връзка, а може би НЕ иска да изпитва чувства и сега се мъчи да те изтрие от главата си. Ами, ако наистина е заета?

5.   Може и наистина да е имала друга работа и да не и до теб може да си има проблеми или пък нещо друго аз също съм момиче и съм го правила това нещо с едно момче но след няколко месеца се видяхме

6.   Според мен се притеснява, и иска още време, което е изнервящо

7.   Според мен тя реагира така, защото всъщност си има приятел и не би било удачно да се виждате. Било й е интересно и затова ти е писала. Мисля така, защото и аз се държа така с едно момче поради същата причина.

8.   Честно казано и аз се изумявам от някои постъпки на жените... аз самата съм жена и не си позволявам да подвеждам някого по какъвто и да било начин. Когато не харесвам някой, това си личи, не давам номера си, не искам среща с него и така нататък. Мисля че така е логично.

Имам приятелки, които се оплакват от досадни мъже, на които са дали номер, профили в нета и после се чудят защо не могат да се отърват от тях. За съжаление има доста такива неориентирани индивиди... да им се чудиш направо. Та мен ако питаш, направо зарежи идеята за всякакви контакти с въпросната госпожица, явно не й се занимава. Пожелавам ти да намериш някоя, която да е заинтересована от теб и то скоро. Успех през новата година! :)

Doriana

9.   От автора. Това момиче никога няма да се види с мен знам го и го чувствам.... просто не разбирам защо не ме махне от ФБ или аз го направя да се отърва от това емоционално робство.

10.   От Автора. Благодаря ви за подкрепата, но въпросната госпожица ми писа и иска да се видим... питах я дали ме харесва, тя ми отвърна, че от доста време си мислила за мен, просто наистина е нямала време... супер много се радвам, мисля че това е момичето на мечтите ми!

11.   горкото момиче

12.   защо да е горко, тя ще бъде много обичана и оценена... някой могат само да си мечтаят за това