Ужасена от собствения ми мъж!
Женени сме от седем месеца, сега обаче напоследък само се караме, не мога да разбера какво стана ама вече не мога да издържам. На нова година го заведах на ресторант а сега ми го изкара през нос. На първи направи страшен скандал аз го гонех той не си тръгна понеже жиевеем в моят апартамент заключих се в спалнята. Два дена му се сърдих от всичкото отгоре ме обвини, че съм го дърпала на долу. Сега ми каза, че съм алкохоличка, че вечерно време ходя при една приятелка и си пия малко вино едно две пръстчета я има 100 мл ама сега съм алкохоличка. Говорих ме че ме е обидил ама много ме дразни. Аз също работа и заплата ми е 800 лева. Не знам за какво ми трябваше да се оженя не знам. Живем заедно иначе от седем гоадини ама сега ме обижда....

Коментари

1.   Ще му мине.

3.   Звучиш афектирана. И трябва да се успокоиш.
Според мен стее от доста време заедно и се чудите как да си правите емоционално разнообразие (подсъзнателно)
Не допускай да стигате до крайности ако искаш бракът ви да продължи :)
Това е моя съвет.

4.   Ех, този рашън акцент, и по писане се познава :)

5.   Дори и в момента си фиркана и е прав да ти се сърди.
Ж 28

6.   Разбирам те напълно... в много случаи хора, които са се разбирали добре преди брака започват да се карат именно след като подпишат. Нямам обяснение за това, освен това, че когато не си подписала документа мъжът до теб трудно може да те приеме за даденост и да си прави всичко, което иска... Аз самата съм в подобна ситуация като теб и също се питам всеки ден - защо ми трябваше да се омъжвам, добре си бяхме и без брак, но няма връщане назад. Моят съвет е да поговориш с него за брака ви. В крайна сметка, ако сега мисли, че го дърпаш надолу, то има голяма вероятност това му усещане да се задълбочи и да прерасне в по-големи скандали и караници. Нека ти обясни какво очаква от теб и ти му кажи какво очакваш, но му дай да разбере, че няма да търпиш лошо отношение само защото си подписала в гражданското.

7.   Кристиана:

И какъв ти е проблема? По-скоро това е решение, което си написала.
"Ужасена от собствения си мъж".
Ами като си ужасена миличка, бегай :)
Има лесно.... Не си писала нито за деца нито нищо...
А и за какво си с него??? Никъде не виждам да си написала, че го обичаш?

8.   Имаш апартамент + хубава заплата... и мъж, който те тормози?
Решението може да бъде само едно - ЗАРЕЖИ ГО!

9.   Женени сте от 7 месеца и вместо вечерно време да си правите бебенце - ходиш да пиеш по ~100 милилитра? Всяка вечер ли?
Мъжът ти сам ли стои вкъщи през това време?

Надявам се, че като се върнеш секс не правите, защото ако забременееш, когато си на градус /хайде, нека да е лек 100 милилитров винен градус/ няма големи изгледи за качествено поколение. С алкохола шега не бива. Да, удължава живота на старците, но това не е твоя случай.

Алкохолизъм знаеш ли какво е? Не е важно толкова количеството, колкото постоянството. И 1 бира на ден е вече алкохолизъм. Потърси в интернет и почети...

Стана ми жал за безсилието на твоя мъж.

10.   Абе след като съм омъжена значи, че го обичам. След като не съм писъла, че имам деца значи нямам. Но това не означава, че
няма да имам.

11.   Авторке, бий му шута на тоя, да върви другаде да капризничи! Не стига че живее в твоя дом, ми прави и скандали. Я си пий с приятелки и си се събирай колкото си искаш.

12.   Не съм съгласна с номер 9. Не всички са на вълна бебенца. И какво пък ако ходиш при приятелка да се видите, в това няма нищо лошо. Голяма работа, че си го оставяла сам. А мъжете като излизат с приятели по мъжки, ние какво? Нас не ни ли оставят сами. И това, че някои хора не пият не означава, че трябва да критикуват другите. Значи по логиката на номер 9 и някои други 95 % в света са алкохолици. На мен изобщо не ми е жал за мъжът ти. И жената има нужда да излиза и да разнообразява!