Дали започва да изпитва някакви чувства?
Здравейте! От лятото до сега се занимавам с едно момче и отначало и за двамата беше просто секс. Но постепенно аз се влюбих тайно в него и винаги когато ме търсеше аз бях на разположение. Най-накрая ми писна всеки път да му пиша и да съм винаги готова да се видим и спрях да си комуникирам с него. Тогава той почна да ме търси отново, за да се виждаме и пак същата история... И така няколко пъти. Пише ми известно време после спира... Аз през това време не го търся и тои отново се появява.

И така последният път като ме потърси пак тотално го отрязах и му казах, че съм заета. На сутринта пак ме потърси да се видим и аз пак му казах, че не мога. Няколко дни по-късно ми писа да се видим за Нова година и му казах, че не мога и даже няма да съм в София. Но когато ми писа ОТНОВО след Нова година, реших да се видим.

Дойде с негов приятел (както е почти винаги) и се забавлявахме супер много. Заедно ни е супер добре, разбираме се, той е много грижовен към мен и винаги гледа да ми угоди и да ми е добре... докато не се разделим. Та когато дойде вкъщи си прекарвахме супер докато не се обади един общ наш приятел (с който съм имала отношения само за 1 вечер) и искаше да дойде при нас. Видях че той не иска да го вика, но аз не казах точно дали искам да дойде или не и в крайна сметка и другият дойде...

След това се оказа, че са си писали и този към който имам чувства е написал на другия (който беше за 1 вечер), че ще сме заедно вечерта... И не разбирам дали се съревновават и дали въобще някой от тях има чувства, защото в момента, в който останах случайно насаме с момчето за една вечер на другото към което имам чувства му стана нещо и реши да си ходи!

Сега пак ми звънна и искаше да се видим... И много ми се иска, но ми се струва че ме търси само за забавление и искам да имам воля да му откажа и да не съм му на повикване! Искам да се бори за мен и знам, че ако спре да ме търси след като му отказвам няколко пъти значи не си заслужава!!! Чудя се защо ме търси ако няма чувства към мен и му е само за едната вечер... След като вече не съм му лесна за откриване и не съм винаги свободна за него...

Коментари

1.   Няма какво да се чудиш. Има такива мъже за които секса си е секс, може с години да се срещат с една жена единствено да правят секс, с паралелно с това да си имат уж сериозни приятелки. Е, може пък и да има някакви чувства към теб, но мислиш ли, че би ти казал. Ти си на разположение винаги когато те потърси, явно вижда, че на теб това не ти пречи, зависи много какви са му вижданията за отношенията ви. Ако прецениш, че го харесваш наистина най-добрия вариант е да го попиташ директно той какво и дали изпитва нещо към теб, да му кажеш, че за теб вече не е просто секс и т. н. Ако те отреже, приеми, че не губиш нищо. Така или иначе това е другия вариант - да спреш с тази ''връзка''. Успех :)

2.   Ами търси те, защото сама си каза че си му на повикване. Отрежи го окончателно, преди нещата да са се задълбочили и да започнеш да се тормозиш още повече. Ти избираш... но според мен това е омагьосан кръг и никога няма да свърши, ако ти не му позволиш да си тръгне и да търси щастието си другаде. Ти също го потърси другаде, този човек явно не е за теб.

3.   Според мен му кажи направо, че не искаш, когато на него му скимне, тогава да се виждате и после да те зарязва. докато пак не му се прииска. Може да ти е трудно да му го кажеш, но така ще знае, че не си някоя лигла, която да му угажда на прищявките. Така ще те използва, докато му е изгодно и след това ще те зареже! ;)
Успех!

4.   Много ви благодаря за коментарите, и аз мисля че няма бъдеще, но все пак исках да видя и странични мнения. Знам че ще е трудно, но със силна воля и усмивка ще продължа напред и ще спра да се измъчвам сама! :)