Той много рязко се отдръпна!
Ужасната ми съдба продължава! Харесвам един мъж толкова дълго време. Той е от срамежливите, но е казвал, че изпитва чувства към мен. Колко го чаках да ме заговори само, е, направи го. Допуснах грешка през този период, появи се бившия ми и се сещате, беше само една среща, една вечер, но достатъчна, че да резна крилцата на другия. И пак го чаках, чаках, успях да му бутна фитилчето така да се каже, започнахме да си приказваме често и по много, усещах, че е на косъм да ми се обясни и изведнъж-край! Без обяснение, без нищо се отдръпна рязко и тотално. Нито ме търси, нито говори за мен с някой от аверите си, дори не ме споменава.

Много ми е неприятно, защото влагах големи надежди за сериозна връзка именно с него. Не сме се бяхме чували или виждали 2 месеца. Реших се аз да го потърся, писах му по скайп, но се направи, че го няма, после ми отговори с 2-3 думи. Аз пак му писах нещо от сорта на ей забравихме се, от кога не сме се виждали, а той с нови 2-3 приказки вика зает съм. Питах го кога ще е по-свободен, каза не знам. А преди така уж много ме харесваше:(.

Какво си мислите? Друга жена ли има в тази работа или аз някъде сгреших? Имам и друго съмнение, той се познава с онзи мой бивш, приятели са, не големи, но все пак приятели, възможно ли е от там да идва нещо или... и аз не знам, а искам да стане нещо между нас

Коментари

1.   Не можеш да виниш и да наричаш съдбата си ужасна, след като за някой неща сами правим избор. Уж много си харесвала това момче, чакала си да те заговори и т. н. и когато се е решил на това, ти с какво му отвръщаш? ! А е можело просто да не вдигнеш на бившия си (всъщност не става ясно как точно се е ''появил''), следователно да не се стигне до тази среща и последствията от нея. Да, ама не... явно самата ти не си била на ясно какво и кого точно искаш. А последните няколко изречения, които си написала нямат нужда от коментар. Да, сгрешила си, макар и никой да няма право да те съди, но се постави на мястото на това момче. Плюс като добавим, че се познава с бившия ти, знае какво се е случило м/у вас... решил е, че е по-добре да се отдръпне и аз в случая оправдавам него. А ти си вземи поука за следващия път, че ако наистина желаеш нещо, ще направиш всичко, за да го имаш. За жалост слабостта, която си проявила не говори добре за теб.

2.   Човекът явно е разбрал, за момента, че е втори. Не го виня, честно казано. Излежда е сериозен в чувствата си, но пък може и в момента просто да ти го връща, или пък да се чувства наранен.

Ако наистина имаш чувства към него, опитай се да поговориш с него, помоли го за среща именно с такава цел. Извини му се за грешката. Ако държи на теб, ще разбере. Но бъди искрена. Без игрички. Тук вече трябва сериозно отношение, тъй като вече се е получило кофти веднъж.

3.   И при мен имаше подобна ситуация... моят съвет е да забравиш за въпросния мъж. Може би си има някакви свои притеснения, или с нещо си го отблъснала. Аз в моя случай не можах да разбера причината за тази рязка промяна на курса, но започнах да го преодолявам вече. Живей си живота и забрави, продължавай напред, не се унижавай да търсиш някой, който не си прави труда да търси теб. Успех! :)

Doriana

4.   Според мен е станало въпрос за тебе и бившият ти е казал:, , Чакай малко, ти знаеш ли, че аз и това момиче... " и е казал всичко. И при мен се получи подобна ситуация. Един съвет от мен - не се занимавай с приятели на бившите ти. Това е губене на време.

5.   Просто се е отдръпнал от теб. Видял е нещо в теб, което не му допада чак толкова. Не че ти си лоша, но не може на всеки да се харесаме, нали така. И как ще възлагаш надежди за сериозна връзка, с някой който не познаваш и не сте били заедно? ! Решила си, че като е по-срамежлив веднага ще лапне по теб... Сега егото ти е смачкано- как може един мухльо да те отреже. Ами подценила си го. Друг път по-внимателно с преценката ти за хората.

7.   Вече съм щастлива отново с бившия си : ) все пак благодаря ви за съветите. Помъчих се да го забравя и с времето успях. :) - АВТОРКАТА :)

8.   Е, за два дни надали си го забравила, но все пак постарай се да стане така наистина. Не си заслужава. И дано в действителност да си щастлива с бившия и да не стане така, че да го подведеш само и само да забравиш онзи другия, това би било доста гадно от твоя страна. Успех!