Материалистка
Здравейте. На 19 съм но за годините си имам доста натрупан опис с мъжете. Като бях на 16 тръгнах с един който е с 10 години по-голям от мен, разполага с адски мн пари, не, че родителите ми нямат, но той ми даваше и дори ненужното. Свикнах така да общувам с мъжете и сега осъзнавам че съм материалистка. Мога да имам всеки мъж, наистина.. но всеки го разглеждам като материален обект. Не знам как се получи, странно е защото родителите ми винаги задоволяват всяка моя прищявка а аз търся мъж-спонсор:))

Коментари

1.   ХаХа, харесвам отковените хора! И при мен е нещо подобно. Прави каквото смяташ ти за добре, не слушай хората и не се влияй от мнението им. Това за "-спонсор" беше добро:)

2.   Писна ни от такива като теб! Срамувам се понягога, защото ти и твоите "посестрими" накараха мъжете да се комлексират и им сравниха мнението за жените със земята!
Можела да има ВСЕКИ мъж! Ха-ха-ха! На кой ги разправяш тия, вярваш ли си? Е, грешиш! НИКОГА няма да имаш мъж, който истински да те обича и цени! НИКОГА няма да разбереш какво е да си личност за него, а не надутата кукла, която си ти! Вместо това твоите чичковци ще те ползват за украшение, за да избиват комплекси, докато друга като теб не те замести.

Какво правиш тук! Доказваш на всички каква комплексарка си и парцалките от чичковците НИКОГА няма да променят или скрият този факт!

Аиде, ходи заработи малко, верно четвъртък е слаб ден, но за такава като теб слабо няма, а??? Смяяяяяяяяяяяяяяях!

3.   То не е лошо това, но той като знае, че имаш интерес от парите му ще си прави каквото си иска с теб и едва ли ще се влюби в теб знаейки, че си с него заради парите, оттам следват изневери и разправий!

4.   Така, така, от доста време насам чета ист. тук, но не съм коментирала. Темата за парите, издръжки е много актуална напоследък. Знаеш ли, аз съм на 21 и от 1 година съм с едно момче, което изцяло аз го издържам, студент е, и уж всеки ден се хваща на работа, мина половин година вече, а той още не е намерил подходящата за него длъжност. Аз работя като програмист и печеля добре, позволих си дори да го заведа на почивка за 8.12. Много го обичам и ще продължавам да търпя това. Не се чувствам използвана, ни най-малко.

Ще кажа само, че когато има търсене има и предлагане. Напълно разбирам момичето което е споделило влечението си към парите. Всички ние живеем в материален свят и всеки малко или много е материалист. Бил осъзнат или не!!!

8.   Заради такива като теб истинските хора накрая остават с разбити сърца... егоисти.

9.   Така е най добре бъди с мъж заради парите иначе ставаш безплатна курва направо ти завиждам че можеш да правиш секс за пари а да не изпитваш чувства защото аз не мога искам любов романтика чувства и така нататък и затова винаги страдам затова се чукай за пари и само напред.

10.   Имаш голям пролем - първия - родитлите ти задоволяват всичките ти прищявки. Съветвам те не винаги да взимаш от тях което ти се иска, а от мъжете не, докато намериш този с който ще живееш цял живот. Иначе си обречена на провал. Щастие с пари не се купува.

11.   Като игнорирам останалите коментари, бих добавил само-когато станеш на 40, никой мъж няма да те погледне. Ако успееш да си отговориш на въпроса защо, няма смисъл да пишеш тук :)

12.   С пари можеш да си купиш къща,
но не и дом.
Можеш да си купиш легло,
но не сън.
Можеш да си купиш часовник,
но не време.
Можеш да си купиш книга,
но не знание.
Можеш да си купиш положение,
но не уважение.
Можеш да си платиш за лекар,
но не и за здраве.
Можеш да купиш живот,
но не и душа,
Можеш да купиш секс,
но не и любов.

13.   Браво на момичето! Само така, изпозвай ги тези мъже ...до дупка. Искам от мен да знаеш едно... който си е хубав на 15-16 години си е хубав и на 40, не ги слушай тези, който гадаят как ще изглеждаш на 40, 50 и 100 години... сигурна съм, че готино същество като теб и толкова умно ще срещне и истинската любов, просто си още малка и не си срещнала мъжа на свойте мечти, но и това ще стане... ти явно си имаш късмет! Успех от сърце! Ж44

14.   Да такива като теб са много и точно заради вас свестните хора страдат.

15.   Номер 13, ти явно си болна.

16.   Номер 13, аз съм 15. Искам да добавя, че не ти стиска да признаеш, че като си сега на 44г, не си както си била на 19г. Явно имаш вече комплекс от възрастта и ти трябва да го избиеш някъде.

17.   Не е болна, ами ни праща по върбите един и същи човек да види как ще реагираме. Аман от тъпи провокации...

18.   Достатъчно са мъжете, дето чукат безплатно, или са платили 1-2 кафета и вечери в ресторанта. Така че давай, миличка. Пък аз на 45 изглеждам значително по-добре, отколкото бях на 18. И съм с по-добро самочувствие и положение в обществото, от никого не завися. Напълно те подкрепям. Мъжът, който плаща има самочувствие, другите са плюнки, дето цял живот ги носим на гърба си.

19.   Не че нещо но си смешна чета и си мисля.... как може да съществувате.. наистина... такива като теб много... само че никога няма да осетите истинската тръпка с някоя пенсия... Съжалявам те...... опитай се да се промениш... аз съм на 18 и съм момиче... и материалното изобщо не ме вълнува... имам си достатъчно... но се промени... Желая ти го от сърце...

20.   Отвръщаваш ме!!!

21.   Това, че харесваш мъже с пари е нормално, и то точно защото си израсла в такава среда и родителите ти са богати. Още повече, защото момичетата се влияят от образа на баща си, а твоят явно има пари. Не на последно място, мъж с материални затруднения няма твоите разбирания, интереси, изобщо с такъв би имала много по-малко за споделяне. Има и ще нещо: от древността у жената е заложено да харесва най-силния мъжки, а за хора с твоята ценностна система може би това е най-богатия.
Проблемът ти е другаде - в богатия опит на 19г. Ако не ти беше толкова богат, можеше да е много по-вълнуващо и да споделяш тук неща от рода на как те целува/докосва/гледа/, дали ти изневерява и т.н

Така рискуваш да ти стане все едно с кой си лягаш, което ще те опустоши. РАНО ТИ Е ДА ТИ Е ВСЕ ЕДНО. Може би винаги е рано. И точно защото ти е рано, при теб просто ще липсва спомена за истинската, първата, невинната любов...
Ти хубаво си падаш по парите, ОБАЧЕ ТЕ ДОСТАТЪЧНИ ЛИ СА? Другото няма ли значение? НЕ ИЗПИТВАШ ЛИ ДРУГО? Не им ли правиш разлика поне как изглеждат?

Позагледай се в себе си и поискай от живота повече от това някой да ти купи нещо, преди да си се превърнала в празна куха кукла и да си загубила всякаква чувствителност и достойнство.

22.   Ей от такива като тебе се свършиха истинските мъже. Да се продаваш за пари, срамота! Все пак ти пожелавам да се оправиш!