Боли ме адски много...
За някои историята ми може да е глупава или смешна, но само аз знам как се чувствам в момента.
Аз съм от София и си бях направила регистрация в един сайт за запознанства. Там си пишех с много различни хора, но никой не грабваше вниманието с нищо.

Един ден, както си разглеждах профилите в сайта, попаднах на едно момче от Бургас. Направи ми впечетление и реших да му пиша. Той ми отговори и така от дума на дума, започнахме да си пишем всеки ден. Говорихме си на най-различни теми, просто можех да говоря с този човек за всичко и ми беше много приятно. Разменихме си скайповете, фейсбуците, гледахме се на камери, с него сроделях неща, който с приятели или родители не можех.

Всеки ден нямах търпение да седна на компютъра си и да си пиша с него. Не бях усетила как се бях влюбила в него. Той имаше уникални сини очи, в които просто потъвах. Но по-скоро се влюбих в начина по който ми говореше, начинът по който мислеше, въобще беше наистина нещо много по-различно от момчетата, с които бях общувала до сега.
Много исках да му призная какво чувстам, но ме беше страх да не ме отблъсне и да спрем да си пишем, а ни делеха доста километри.

Па едно време той спря да влиза в скайп, във фейсбук също не можех да го хвана. Пишехме си някакви общи приказки от сорта на "как е", " какво правиш" и т.н.
Един ден го излових в скайпа и побързах да му пиша. Питах го как е, защо вече е спрял да ми пише, а той ми отговори, че нямал много време. Аз го попитах защо и вследващия момент просто ми се искаше да умра. Неговия отговор беше, че се запознал с някакво момиче, което страшно много харесал, бил луд по нея и дори вече били спали.

Сърцето ми спря, бях вцепенена, не знаех как да реагирам. Направих се на учудена и започнах да го разпитвам. Той ми отговаряше с такава радост, всякаш знаеше, че с всяка дума все едно ми забива нож.
Спрях да му пиша, но той също не се сещаше.
Заради него отблъсквах всички момчета, които проявяваха интерес към мен. Всички ми се струваха грозни и глупави сравнение с него. Той беше първото момче, в което се бях влюбвала истински, макар да го бях виждала само на снимки и камера.
Не мога да си го избия от главата. Гледам снимките, които ми е пращал и не спирам да плача. Наистина ли никога няма да имам възможността да бъда с този човек.

Коментари

1.   Мила, мислила си си, че си била влюбена в него. Не се натрапвай друг път на момче, особено от другия край на страната. Чакай момчето да те потърси, като се натрапваш, ставаш лесна и той отива да ловува другъде. Търси си партньор и в реалния живот.

2.   Намер 1 е много прав/а, огледай се около теб какво става, а във виртуалното пространство всеки се представя за това, което не е.

3.   Много жени съм пленявал в нет-а, след това сме имали неуспешни "връзки". Всичко е илюзия.

4.   Изживей си мъката. Това е най-правилното. Да знаеш не си заслужава. Плачи чупи викай даже се напий ако трябва и го забрави. Трудно ще е ама няма как не е бил за теб. Това е.
Крис