Дали е по-добре да остана сам цял живот?
Здравейте съучастници :) бих искал да споделя нещо лично с вас...
От няколко години съм извън България и не съм се прибирал дори и за един ден. както и да е... това няма значение...
През 2010 година в живота ми отново нахлу изневиделица едно момиче без дори да съм подозирал, че това би било възможно отново... дойде при мен за известно време и пак се прибра в България, за да може да вземе детето си с нея/нас. На няколко пъти се отказваше и в последните 3 месеца се реши че каквото и да става тя ще се върне.

Преди около 2 месеца аз се запознах съвсем случайно с едно момиче, което е от моя град в България, но така и не се познавахме... може би заради разликата в годините. Стана ми хубаво че виждам човек, който хем е от България, хем е и от моя град и сме в една държава с нея. Тя е по- голяма от мен с 9 години, но аз си мисля, че това не би било проблем.

Доста си говорихме преди да се видим очи в очи. Всяка вечер се виждахме и чувахме по скайп... до 3-4 сутринта и нямахме наситване един на друг. През деня също не спирахме... Пращахме си съобщения и си казвахме колко ще бъде хубаво, когато се видим... Вечерта когато се видяхме... през живота си не бях се чувствал така... и все още се чувствам... и двамата зрели хора... а толкова срамежливи... точно като 17 годишни ученици...

През уикенда и отидох на гости и тогава за първи път я целунах... тя спеше и точно като в приказката любимия събужда принцесата от дългият и сън...
Имахме много хубави момент... дори си мисля че понякога беше сън... запалихме такъв пожар, че гасенето му в момента е адски трудно и за двама ни... за нея това не било нормално държание на нашите години и трябвало да прекратим... защо питам аз... та нали всеички се бори за това да бъдем щастливи...

Зная че преди време е била много наранена и се опитвам да и обясня, че аз няма да я нараня... ще я предпазя дори и от самия мен... Оправдава се и с това, че трябва да се отдаде на детето си, което има, за да не загуби доверието му...

Не знам какво да правя повярвайте ми... мисля че я обичам повече от живота си... а най- лошото е, че обичам и другото момиче, но тя не ме кара да се чувствам по този начин...
Вие как мислите... дали няма да е по- добре за мен, а и за всички останали да остана сам за цял живот? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Въпросът ти накрая е глупав, но това го знаеш и сам! Аз лично бих се замислил преди да гледам чуждо дете, но ако това не е проблем за теб. Действай!

2.   Глупости, ако това е ТЯ- грабвай я и това е! Много щастие!

3.   Да, грабвай я за да не съжаляваш за изпуснатото после! :)

Doriana

4.   Не е възможно да обичаш двама души, за любовта са нужни двама третият е излишен - избирай:)

5.   Въпросът ти накрая няма нищо общо с изложението. Стегни се. Сам ще разбереш, може би ти трябва време.

6.   Най-прекрасното чувство на света е да обичаш! Що за глупави мисли са това да оставаш сам? ! Бори се за любовта си!

7.   Поредния партал приятел, просто се е изчукала с теб.
Май не познаваш жените, влюбил си се в боклук 100%