Объркана съм
Аз не знам от къде да започна... не знам дали искам съвет или просто да излея болката си... объркана съм. През ноември 2011 се регистрирах в един сайт подобен на Фейсбук по покана на приятели от фейса понеже не исках да крия нищо добавих в профила си че съм омъжена, че съм на 31г и сложих профилна снимка на мен с детето, след няколко дни дойде първата ми покана за приятелство на 22 годишен мъж от Турция без профилна снимка. Приех поканата без да се замислям веднага получих съобщение от него- питаше ме дали говоря англ. ез. ( да си призная не бях особено добра в училище по английски език) но това го разбрах и му отговорих с - NO- Тогава той ме попита на руски от къде съм, казах му че съм от България и излязох от сайта. След около час се усетих че неспирам да мисля за него, защо та аз незнам как изглежда той е чужд за мен, защо не спирам да мисля за него, защо реших да отговоря на съобщенията му?

Едва изчаках до вечерта и с туптящо сърце влязох в сайта, бях затрупана със съобщения от него на български. Пишеше че използва онлайн преводач, че аз съм най-красивата жена която е срещал, беше изпратил срамежливи емотикони, питаше ме къде съм изчезнала защо не отговарям беше пратил и плачещи емотикони.

Сърцето ми биеше лудо докато му пишех. Той ми отговори веднага и ме попита дали съм женена, казах му -да а той изпрати плачещ емотикон, аз се усмихнах.... и така след няколко дни кореспонденция той ми каза че е влюбен в мен и че ме обича, отговорих му че това е невъзможно просто... не можеш да се влюбиш в една снимка и да обичаш човек когото не познаваш.... казах му че някой ден ще се влюби в момиче на неговата възраст и ще ме забрави, но той беше непреклонен твърдеше че ме обича че никога няма да ме забрави и че не му пука че съм омъжена, каза че щом е видял снимката ми и сърцето му е забило лудо... не можех да си обясня това влюбване и тази любов която изпитваше към мен дори не го притесняваше това че съм по голяма от него. Молеше ме да отида при него на почивка а аз все отказвах, продължаваше да настоява че ме обича все повече и повече и така след около месец чатене аз установих че съм влюбена в него без дори да съм го виждала е видях негова снимка в Фейсбук но тя е в профил и е малко трудно да си го представя( и там ме намери).

Казах му за чувствата си към него и той беше много щастлив , искаше да създадем семейство и да бъдем много щастливи.... но... аз неможех все пак вече имах свое семейство. Тогава той ми предложи да отида при него, щял да ми уреди работа, за да мога да помагам на семейството си, аз се съгласих при условие че той дойде да ме вземе и той прие. Съчиних голяма лъжа в къщи за да ме пуснат, казах на турското ми момче че мога да дойда и се разбрахме да стане лятото. Той говорил с родителите му за мен ( но не споменал че съм омъжена) и ми каза че няма проблем да отида щяли сме да останем в тях докато той намери друго жилище, беше щастлив че родителите му ме приемат и че ще сме заедно, кроеше планове как ще работя 3-6м след това ще се върне с мен в България и отново ще отидем в Турция и така... знаеше че немога да оставя семейството си. Но.... винаги има но.. на другия ден не издържал и решил да каже истнината на семейството си за мен(за което дълбоко му се възхищавам, въпреки че това уби мечтата ни)това беше краят.

Каза ли му че тази връзка е невъзможна, че извършваме грях срещу децата ми, че трябва да ме забрави.... сърцето ми умря плаках цяла седмица... но той не престана да ми пише вече не изливаше чувствата си но беше загрижен за мен, искаше да сме приятели постоянно ми повтаряше да се грижа за себе си.... умирах от вътре но се държах... обичах го толкова много. Един ден той ми писа че е намерил решение -искаше да отида при него за 2 седмици на почивка... единственият ни шанс да бъдем заедно поне за малко. Обърках се защото той се държеше приятелски с мен а изведнъж ме иска отново но не казва вече че ме обича... попитах го защо а той отговори че ме иска.

Съгласих се, но му поисках снимка а той се измъкваше как ли не за да не ми прати-защо? Накрая го убедих да изпрати снимка но... знам ли... дадох му срок до 1м да изпрати поне една. Незнам какво иска... хем иска да сме приятели хем иска да е с мен поне за малко.... от както ми предложи просто приятелство ме търси повече от преди не споменава вече обичам те липсваш ми любов моя... когато му кажа че го обичам и че много страдам той започва да ме моли да запазя семейството си- и на това му се възхищавам- въпреки че ме боли.... не разбирам какво иска от мен... уж приятелство а накрая намира решение без знанието на родителите му.. да отида при него уж на почивка дори предложи да ми изпрати пари за да отида но му отказах.... аз объркана съм... съжалявам за дъъъългоото писмо

Коментари

1.   Поредната наивна заблудена жертва на резняк, сума ти познати се оплакват от такива налазвачи от Турция... И това от жена на 31 с дете!!! Боже опази...
Палав Мечок

2.   Не разбирам как може да си толкова наивна. Ако помислиш малко кой при кого е по-лесно да отиде? !!!
Ако толкова те обичаше нямаше ли той да дойде? !!!
Все пак той е мъжа и ако се поемат рискове нека той да ги поеме? !!!
И въобще трябва да си абсолютна патица за да се вържеш да отидеш сама жена в чужда страна при човек който не познаваш (дори и да ти изпрати снимка, това нищо не значи).
Според мен те лъже и нищо от това което ти пише не е вярно.
Ако ще се срещате нека да е на твоя територия.

3.   БОЖЕ!!!
Защо жените са толкова глупави???

4.   Ти си луда.. как може на 31 да разсъждаваш по тоя начин.... без да се филмирам съм почти на 100% убедена, че ако отидеш уж на почивка ще те продаде някъде за бяла робиня... а детето си няма да видиш никога повече заради тъпотията си...

7.   това е лапешка работа, играе си само с теб. я го пращай да пасе. Ти пък толкова ли си неудовлетворена от брака си, мъжът ти толкова ли не се сеща да ти каже нещо мило и нежно, че си стигнала до там да се привързваш към първия къде ти обърне внимание

8.   Леле детска история, все едно 13 годишна я е писала...

9.   супер наивна си...!!!

10.   В горните коментари са ти казали всичко. Много, ама много си наивна. Всеки може да ти пише в нета. Божеее.... а имаш и дете. Горкото!!

11.   И аз като всички по-горе ще ти кажа, че си много наивна, повярвай ми от личен опит знам през какво минаваш, някой ден ще се срамуваш от себе си като се обърнеш назад. НЕ, ти не си влюбена в него, а в представата ти за него, а той пък изобщо никога нищо не е изпитвал към теб. Всичко, което ти е писал са лъжи, говорил бил със семейството си дрън-дрън, просто се надява да отидеш за малко, за да те изч*ка (в най-добрия случай). Ако ще и 50 снимки да ти прати пак няма да разбереш какво представлява. Набий си в главата, че всичко е илюзия и измама и не се занимавай повече с него. Само си представи как освен теб зарибява още един куп други българки, рускини и всякакви подобни (според него) леки жени. Или смяташ, че ти си единствена за него в нет пространството хаха....

12.   Кристиана:

Абе, жено, осъзнай се бе!!!! Леле миличката, колко си заблудена и наивна! Ми че то, аз ако взема да се връзвам на всички, които ми пишат така и да ми се разтуптява сърцето от една дума: Hello... инфаркт до сега щех да имам...
Осъзнай се... на години си, със семейство... мисли трезво.. не като седмокласничка...

Пази Боже.

13.   Аз съм авторката, благодаря на всички за коментарите... към №11, наистина ли има толкова... подли турци, знам доста щастливи истории но не съм предполагала че и аз ще се заплета така

14.   Споко, никъде няма да ходиш...
1. Не ти отива на годините... Любовта се мери в дела а не в приказки, но при повечето жени да не кажи всички е в думите...
2. Дори и да си го виждала, да си излизала с него.... Не би трябвало да прикрачваш границите...
3. Четох някъде в нета, че е пълно тъкива като в твоя случай него, къде си търсят нещо за виртуално изчукване, тази емоция ще трае не повече от 3 месеца и ще търси следващата жертва. Повярярвай, нито ще му си 1-та, нито последната...
4. Ако хлътнеш или по точно си въобразиш, че го обичаш нещата ще станат в твои голям минус, сети се защо...
5. По всичко личи, че имаш нужда да обичаш някои (първа покана във фейсбук и виж резултата)
Помисли реално събуди се.

15.   Към всички: не бъдете толкова критични.
Към авторката: нямаш опит в нет пространството и не знаеш, че там се навъртат много бройкаджии. Обикновено се насочват към омъжени по-възрастни жени. В България омъжена значи незадоволена. Жалко е, но мъжете мислят така. А и като е млад мъжа вече си мисли че му е в кърпа вързана. Доста време бях регистрирана в сайт за запознанства и вече съм научила репертоара. Гледай си детенцето, защото това е единственото същество, което наистина те обича, поне докато е малко.

16.   Имам 2 думи за теб: наивност и глупст. Успех с тъпкача... :)))

17.   при мен се е случило почти същото аз умолявах момчето да ми прати своя снимка а той викаше постоянно че няма но аз го обичам и ще продължавам да твърдя за снимката а колкото до 31 годишното момиче еми успех в живота

19.   Еййй, ми то аз чак сега видях, че историята е пусната преди 2 години. Номер 18 съм, нека тогава написаното да важи за номер 17 и за всички "номера" без капка мозък в главата си :)

21.   Ей, как можаха да те родят толкова тъпа бе? "Но той беше непреклонен да ми пише във фейсбук от 300 км" Будала вземи си удари главата от масата