Страх ме е, че е реалност
Сигурно мнозинството от вас, които прочетат тази история ще кажат, че е съм смотана, но аз си го знам и няма да се обидя!

Работата е там, че цял живот съм попадала на пълни идиоти! Винаги съм раздавала себе си до дупка, затваряла съм си очите за очевидни неща. До един момент, в който някои се поинтересува от мен!

Дълго време бях сама...
В един момент във Фейсбук един стар познат ми писа и се заговорихме. Видяхме се един, втори, трети път и аз открих, че той е префектният партньор за мен - исках мъж просто за секс. Замълчах си, докато в една вечер не заговорихме за предишните си връзки. Оказа се, че той е използвал жените, с които е бил и никога не се е обвързвал. Аз му дадох съвет да намери жена, с която най-накрая да има истински взаимоотношения. Той ме погледна в очите и каза само: вече съм я намерил. Аз много се зарадвах и го насърчих да се бори за нея и да не я изпуска щом е толкова специална. Прибрах се. На следващия ден се чухме и се разбрахме след работа да отида в тях и да гледаме филм. По средата на филма той хвана ръката ми, спря филма, обърна се към мен и ми каза: ти си жената! Вчера ме насърчаваше и сега знам, че искам истински взаимоотношения с теб! Бях като ударена с мокър парцал. Както и да е мина се време и това, което не е наред е, че всичко е много хубаво!

Той не ме притиска, когато кажа, че имам да уча за изпити, той не ме притеснява! Държи се с мен прекалено хубаво! А аз се вманиячавам и страх ме е да не разваля всичко!

Предложих му да бъдем приятели и да правим секс от време на време, без обещания, без сълзи, без разочарования, а той ми каза: не искам да те деля! Искам да си само с мен!
ИИИ не знам! Страх ме е, че някой може да ме обича!
Който може да дава съвети, защото майка ми ми каза, че птичето каца веднъж на рамото на човек и вижда в това момче ПТИЧЕТО!

Коментари

1.   Не точно смотана, по-скоро малка и наивна!

2.   Послушай майка си. Иначе - наслади се на любовта на мъжа, кой знае. Живей днес и сега. Няма по-хубаво от истинската връзка, от любенето в истинската връзка. Просто не му мисли - остави се по течението и прави това, което ти се иска.

3.   Мммм каквото ти казва сърцето това трябва да направиш... приеми го така, има варинат в който наистина ти си жената и ще сте двамата докрая, но има и вариант в който сте заедно и срещате други хора, разделяте се, ако искаш да си с него бъди с него, не приемай че ще сте завинаги заедно ако това те плаши, бъди с него не защото той е мъжът, а защото е самият той. Радвайте се на любовта си, забавлявайте се, ако след време не се окаже за теб, ще намериш някой друг, ако пък се окаже, че не можеш без него, значи си направила най - добрият избор в живота си... така че действай, не защото така са ти казали, а защото ти така искаш!

4.   Ама ти сега ако вземеш да слушаш майка си за единственото птиче и да се вманиачиш по това момче като удавник за сламка няма да постъпиш правилно. В любовта птичето не каца само веднъж.
А иначе според мен ако не усещаш от вътре, че искаш да си с него, не се чувстваш достатъчно "увлечена" по това момче, няма смисъл да лъжеш нито него, нито себе си. Но ако все пак решиш дай му шанс. Бъди предпазлива винаги, но не и мнителна.

5.   Според мен е правилно да се обвържете. Ти би ли се примирила с това да го делиш с други момичета? Сигурно не. Всеки заслужава връзка, в която има нещо повече от секс. Човек не е само парче месо с ерогенни зони...

6.   е ок, чукайте се и пак си ходете :D

7.   Чета и гледам като отровен с гъби...