Обичам го, но не както преди
С приятелят ми сме заедно от близо 3 години, аз на 20, а той на 20. Всичко като приказка, аз го обичам и той мен. За този период от време се стараехме да се виждаме поне 3 пъти в седмицата(аз учех в гимназия в друг град, на квартира, а той на 15 километра от този град). Беше най-хубавия ден когато идваше при мен. През дните, в които не се виждаме, не спираше да ми звани постоянно.

И така завърших гимназия, сега съм в университет и ни делят доста километри, почти не се виждаме. Всичко някак си захладня между нас, на мен ми е все тая дали ще го чуя или не, естествено той продължава все така да ми звъни постоянно и тая негова любов се превърна в досада. Виждаме се 1 път в месеца, а други момчета даже немога да погледна. Обичам го, но по-скоро като приятел, та дори и като брат.
Опитах се да се разделим, но след броени дни зарязва всичко, прави се на жертва, убеждава приятели те ми, че е готов на всичко за мен и че аз не го оценявам и използвам. Незнам как точно да постъпя.

Коментари

1.   Как може някой да пише "звани" и да учи в университет? !
Колкото до проблема: смятам, че авторката отдавна е взела решение. Остава да го реализира.

2.   бъди твърда и решителна, колкото и да ти е съвестно спрямо него не се оставяй да те манипулират и влияят, защото няма да има край.