Дали го обичам още?
Здравейте! Имах приятел с който бяхме 2г. Разделихме се преди 4 дена ( по мое желание). Скарахме се, аз избухнах и поисках да се разделим. Той не беше съгласен с моето решение и все още не е. Всеки ден ме пита дали искам да се върна при него. Проблемът е там, че аз му нямам доверие. И си мисля, че липсата на доверие и постоянните съмнения убиха любовта ми към него.

Причината да му нямам доверие разбира се е друго момиче. Излъга ме заради нея, а я познаваше само от седмица. Уж много ме обича не знам си какво... и решил да излезе с нея тогава. Целунал я е няколко пъти и е поискал да бъдат заедно. Момичето отказало заради мен. Не знам как тогава преглътнах всичко и се събрахме. Беше ми много трудно, но може би наистина времето лекува. Но 11 месеца след тази случка, а и още други ( по - дребни) аз май не го обичам.

А беше такава любов... Винаги ми е било мъчно когато не се видим 2-3 дена или нещо такова. А сега сякаш не чувствам липсата му, не съм тъжна, че го няма. Да гадно ми е все пак това са 2 години, но не е така както преди. Според вас възможно ли е любовта ми да е изчезнала поради липсата на доверие ( понеже за мен е много важно да мога да вярвам на човека до мен). Дали не го обичам само като приятел вече или просто се залъгвам, че не го обичам.

Коментари

1.   Според мен няма смисъл да си с него, щом е целувал друго момиче и и е предлагал и те е излъгал заради нея значи не те е обичал истински. Взела си правилното решение като си го оставила.

2.   Не се обичате и двамата, не е заради липсата на доверие, просто връзката се е изчерпала. Никога нямаше да търси друга, ако те обичаше. Освен навикът, нищо не го държи при теб. Добре си го зарязала, прекрати всякакви контакти с теб. За седмица ще е с друга. Пожелай му щастие и си гледай живота. Заслужаваш повече

3.   Правилно решение си взела. Бъди твърда и не поддавай. Ако трябва изключи временно телефона. Не му отговаряй. Ще ти е трудно, но само едно ще ти кажа- започнеш ли да се питаш обичам ли го, значи НЕ ГО обичаш. Няма смисъл да се тормозиш. Ще срещнеш и друга любов.

4.   Вие 20 годишните много драматизирате нещата. Кавото и да се случи -драма, драна... Едва ли не живота свършва а тои е пред вас.
Естествено е, че не те обича щом е с друга. Човек ако обича истински ще иска да е само с теб, камо ли с друга да излиза и още по лошо да иска да я целува....
Та тои себе си не уважава най-малкото, чакаш такъв да те обича...
:)))
Гледай напред в живота ще имаш много любови...

5.   Да ли го обичаш можеш да знаеш само и единствено ТИ! :) Как очакваш друг да отговори на този въпрос като ти самата не знаеш отговора? Би трябвало да опознаеш по - добре себе си.

Успех!! :)