На 25 съм, а не знам как да подходя!
Здравейте! Моята "история" е малко тийнейджърска, но тъй като съм на 25г. ще я пусна в тази категория. Случаят е следният: аз работя в един търговски център. От известно време (2-3 месеца) си падам по един от охранителите. Вижда ми се съвсем обикновено момче, а не като онези, напомпаните, които като започнат работа като охрана и се вкарват в егати крими филма. Та по същество - харесва ми въпросния субект. Може би е около моята възраст.

Проблема е, че няма как (или поне аз не мога да измисля нещо) да се сближим - по-дълъг разговор, някоя шегичка и т. н., за да видя дали ще има шанс за нещо повече. Аз не съм срамежлива, забавна съм, атрактивна (ех, скромност), но някак си не мога да отида и да му се лепна и да му говоря. Поздравяваме се, усмихваме се един на друг, понякога си пожелаваме лека работа, но само това. Виждаме се само, когато ни съвпаднат смените. Не е мой тип, но има нещо, което ми харесва в него. Както казах, не съм стеснителна, но някак си не върви да отида и да му се натрапвам, а и така като не ми идва нищо на ум, за да го заговоря за по-дълго и си го гледкам отстрани. Може да си има гадже, може да не ми се кефи, но ми се ще да разбера по някакъв начин, за да не се надявам.

Ами това е. Благодаря на всички, които ще прочетат това и на всички, които ще ударят едно рамо!

Коментари

1.   Просто му намери фейсбука и го добави като приятел. Не е романтично, но става
Иначе - покани го на кино, на кафе... знам ли, смело. Сигурна ли си, че си няма приятелка?

2.   Извикай го да обядвате заедно през почивката. Момичетата май много се притесняват от такива предложения, но всяко момче би се зарадвало на дамска компания по всяко време.

4.   Очевидно му се кефиш, защото не ти обръща внимание. Жените сте толкова предсказуеми. После като стане работата ще ти се стори скучен и безинтересен и ще го зарежеш.

5.   Или пък се дръж с него така, все едно се познавате от десет години. Потупай го по рамото, разкажи му нещо кратко и забавно, спомени колко трудно си станала сутринта и как си си търсила блузата два часа, че не си пила кафе и ужасно ти се пие :) Ей такива работи.. не знам и аз. Успех:)

6.   Номер 1, ти да не мислиш, че всеки има фейсбук профил?

Според мен трябва просто да си директна и да го поканиш да излезете.

7.   Подкрепям мнението на номер 4.
Остави го той да подходи, ако не го направи, значи явно няма интерес към теб.

8.   Съвсем не съм съгласен с номер 7. Ако аз бях на негово място би ми било приятно ако момиче прояви интерес към мен. Това, че се усмихвате един на друг е добър знак. Мисля, че щом имаш интерес към него, трябва да го покажеш ясно, да си сигурна, че той е разбрал, и ако той няма интерес, продължаваш нататък, както се казва.
Едното нещо, което мога да ти кажа е, че според мен обикновено просто трябва жената да дава достатъчно ясни знаци, останалото е от мъжа. Например това, да го гледаш в очите, когато му говориш, да му се усмихваш, да му казваш, че ти е приятно да го видиш, че се радваш, когато се видите. Щом си забавна, шегувай се с него. Например: "Хей, колега, минавай по-често покрай нас, че да не ни липсваш! " или нещо в този тон. 234
Смело напред, най-важното е да се харесваш ти, тогава и той ще те хареса!

Саймън