След 3 години тя скъса с мен заради себе си
Аз съм на 24, а тя е на 22. Всичко беше прекрасно, тя ме обичаше и го доказваше постоянно, даваше всичко от себе си така както и аз. Тя означаваше всичко за мен. В продължение на три години бяхме истински щастливи и не можехме един без друг. Бяхме постоянно заедно дори и в работата. В чужбина и къде ли още не. Всичко вървеше повече от добре допреди няколко месеца.

Изненадващо за мен тя започна да говори за някакво различие в характерите ни. Аз съм по-спокоен, а тя е по-импулсивна и емоционална. Въпреки това ние се допълвахме един към друг. Аз давах спокойствието и разбирането и уважението, докато тя подгряваше тръпката помежду ни. И двамата бяхме щастливи.

В един момент тя наистина започна да мисли за различието между нас. Стигна до извода че за нея е нужен човек който да мисли като нея, с нейния характер, с нейните разбирания, а на мен обратното-човек подобен на мен. Интересното беше че въпреки това, двамата не спряхме и нито за момент да се обичаме. Тези нейни мисли започнаха да зачестяват. Казваше че започва да й липсват емоциите, разнообразието, актовността и това че тръпката й към мен започва да изчезва.

Имаше момент в който се карахме или по-точно тя се караше с мен, но аз не го взех на сериозно, защото това беше един от много редките случаи в които се стигаше до конфликт. Винаги сме били едно цяло. Имахме планове заедно, планирахме много неща, всичко беше въпрос на време. Един ден се оказа че тя се е запознала с някой, който олицетворява тези единични качества за които тя ми говореше. След няколко седмици тя просто скъса с мен с довода че вече е изстинала към мен и различието между нас е непреодолимо.

Аз бях шокиран. И след раздялата ни тя продължи да казва че ме обича, но просто така е трябвало да стане и така е най-правилно. Разбрах че вече ходи с това момче. Аз просто съм съсипан и не мога да преодолея този шок. Обичам я истински и бих й простил всичко само и само да се върне при мен. Знам че винаги е имала и продължава да има чувства към мен. Въпреки болката и месец след раздялата аз продължавам да търся нея и да я искам още по-силно. Вярвам че ще ме потърси....... но не знам дали си струва......

Коментари

1.   Докато четях това имах чувството че го пиша аз и от ново се върнах назад във времето (1 год.) Единственото което ни различава че аз бях с моят човек 7 години. Всичко беше ок докато той ми каза същото беше огромен шок за мен тъй като имахме и дете. Той се хвана с друга и така, а аз останах да си ближа раните сама с детето за това знам какво ти е. Много лесно е да те посъветвам да я забравиш, но знам колко е трудно. Но повярвай живота продължава и рано или късно ще срещнеш любовта и ще ти мине ужасната болка и обида. Гледай напред и не се отчайвай огледай се за други жени, които наистина те заслужават. Пожелавам ти успех. Ж24

2.   Чувството се "опитомило" и е отминало. Не я търси.

3.   Просто ми помогнете да разбера изобщо има ли шанс тя да се върне при мен

4.   Здравей! Става съвсем ясно от нейните думи - казвала ти е, че й липсват емоции, разнообразие. Тя просто е избрала тръпката от новото, от различното и е разбираемо, защото е само на 22. Нормално е да те обича, имали сте хубави отношения и не си й създавал проблеми, но май че точно тук е проблемът. Емоционалните хора имат нужда от динамика и като прибавиш динамиката на младостта, излиза, че ти си остров на спокойствието, който не й е нужен. За съжаление човек не винаги оценява това, което е до него и безкористно и всеотдайно му предлага емоционално спокойствие. Има голяма доза истина в това, че сами си търсим драми. Може и да те потърси, но когато разбере, че с другия ще има вълнения, но и страдание. Ти решаваш, дали ти се чака.

5.   Абе човек, замисли се какво означава това - АЗ МНОГО ТЕ ОБИЧАМ, НО СИ НАМЕРИХ ДРУГ - не давай в никакъв случай повече достъп до теб на тази вече НЕ твоя хубавица да ти разбива сърцето - колкото по бързо си намериш друго момиче, толкова по добре за теб...

6.   Шанс има винаги.. да, но се замисли.. дори и да се върне при теб, заслужава ли си да я чакаш, тя наистина е по-различна.. може след време и да съжалява, но за сега нещата стоят така, тя вероятно има нужда от нещо ново..
Вероятно много те боли... разбирам те, но живота продлжава, намери сили и го преодолей, ти си твърде млад. И все пак шанс има винаги!

8.   Знам, че в момента ти е много трудно, но един съвет просто няма смисъл. Не може един човек да обича, а да наранява така жестоко. Може и всичко да е било идеално, но щом тя търси това ''другото'' значи не е подходящата. Радвай се че така са се развили събитията най-вероятно сега ще срещнеш наистина подходящото момиче, което ще те направи истински щастлив. Живота продължава НИКОГА не гледай назад само напред. Човек не трябва да живее в миналото, а в настоящето. Тя е твоето милано. Желая ти от все сърце много щастие и дано да намериш истинската любов. Успех !!!

9.   Питаш има ли шанс да се върне? Разбира се че има. Когато и омръзне да лудее и поиска спокойствие, първия човек за който ще се сети, вероятно ще си ти. И верочтно ще се върне-да. Но какъв е смисъла? И до кога ще трае? До следващият път когато и се прииска да си полудува на воля. А ти си тихичък, кротичък и я обичаш... ще я чакаш, нали? Но пак те питам какъв е смисъла? Това ли искаш за себе си? Някой който ти казва че те обича, но предпочита първо да си поживее с някой който отговаря на изискванията й. Не си го причинявай. Просто тегли чертата и давай смело напред. Никой не е казал че ще е лесно, но в живота няма нищо лесно. Прекалено дълго си мислил първо за нея, сега е време да помислиш малко за себе си. Успех!